PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT bu yılbaşı bir başka…

TarkanColl
30-12-07, 22:24
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/2008.gif

TÜRKİYE YENİ YILA YİNE TRT İLE GİRİYOR...

TRT bu yılbaşı bir başka…

TRT 2008’e unutulmayacak bir yılbaşı programıyla giriyor. Saat 20.00’de başlayacak olan program sabahın erken saatlerine kadar devam edecek. İstanbul Tepebaşı Stüdyoları’nda günlerce süren çekimler ve titiz bir çalışma sonunda yine dev bir prodüksiyona imza atan TRT, yılbaşı gecesini gerçek bir şölene dönüştürecek.

Sevdiğiniz ünlüler, müziğin starları bu yılbaşı TRT ekranına konuk oluyor. Beyaz camdaki bu ünlüler geçidinde kimler yok ki? THM ve TSM Sanatçıları, Ferhat Göçer, Aşkın Nur Yengi, Funda Arar, Kıraç, Candan Erçetin, Arif Sağ, Dolapdere Big Gang orkestrası, Sibel Can ve tabii ki Tarkan!.. Ayrıca Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un canlı olarak yayınlanacak birbirinden güzel skeçleri de yılbaşı gecesine neşe katacak.

Her yarım saatte bir canlı olarak yapılacak Milli Piyango çekilişleriyle, 2 adet 200 bin, 1 adet 500 bin, 1 adet 1 milyon, 1 adet 5 milyon ve 1 adet 25 milyon YTL ikramiyenin sahipleri, yani 2008’in en şanslıları TRT’de belirlenecek. Haftalık olarak gerçekleştirilen “10 Numara” çekilişi de yine yılbaşı programı içerisinde gerçekleştirilecek.

Zengin ve dopdolu bir programla izleyicilerine muhteşem bir yılbaşı gecesi vaad eden TRT, 2008’e Tarkan ile merhaba diyecek. Tarkan en son şarkılarının yanı sıra en sevilen şarkılarını da TRT izleyicileri için seslendirecek…

Yayın31.12.2007 20:05 / TRTINT31.12.2007 20:05 / TRTTÜRK01.01.2008 16:45 / TRT1

bounce
30-12-07, 22:29
bence tarkan çok iyi iş yaptı albümünü bu programla tanıtacak trt de 3 gündür yayınlayıp duruyor tarkanın konser görüntüleri eşliğindeki konser duyurusunu

HURRICANE
30-12-07, 22:30
TRT deyiz bu YILBAŞI:)

tarcanist
30-12-07, 22:34
bilgilerinizden dolayı tşkr ederm

devilscream
30-12-07, 22:41
dün de TRT 1'de reklamını yaptılar yılbası programının
cok güzel bir program olacak
teşekkürler

sarıpapatya
30-12-07, 22:53
ben aslında çok fazla trt seyretmem eme şimdi reklam yakalamak için bekliyorum ama daha yakalayamadım arkadaşlar biliyomusunuz saat kaçta başlıcak

fernsehn
30-12-07, 22:54
Ben de yılbaşında sadece Tarkan için Trt 1 izlicem:D

TarkanColl
30-12-07, 22:58
Geriye sayım yaptık. Yeni yıla Tarkan ile gireceğiz. Parça parça vermezlerse 11 gibi başlar diye düşünüyorum...

sarıpapatya
30-12-07, 23:00
teşekkürler gerçi hep açık olucak ama yınede tam saati bilmekte fayda var:4:

devilscream
30-12-07, 23:09
teşekkürler gerçi hep açık olucak ama yınede tam saati bilmekte fayda var:4:
sen 23:00'da aç,işini garantiye al,sonra üzülme kacırdım diye:P:20:

Volkan
30-12-07, 23:12
Kim ne derse desin Tarkan yaptigi 10 sark1yla kimseye ihtiyaci olmadigini gösterdi. Iddiali olcak belki ama ''Ölürüm Sana'' albümünden sonra Tarkan'in yapmis oldugu en iyi albümdür bence ''Metamorfoz''. Tarkan'in gecmisinin kredisini kullandigini da söleyenlere sadece gülüyroum ve albümü tekrar dinlemelerini tavisye ediyorum...

**MegaStarkan**
31-12-07, 01:32
resimde tarkani basa koymuslar. efe gibi duruyor :D
bu arada yilbasinda reklamlar veriliyormu programlarda?
hic izlemedimde yilbasinda tv haha
ins. tarkani göstericekler diye on tane reklam hep koymazlar :S

karma_elcin
31-12-07, 01:37
resimde tarkani basa koymuslar. efe gibi duruyor :D
bu arada yilbasinda reklamlar veriliyormu programlarda?
hic izlemedimde yilbasinda tv haha
ins. tarkani göstericekler diye on tane reklam hep koymazlar :S
reklamlar yapılıyor aynı fotoda nasıl üstte ise reklamları da o kadar iyi ben hep rastlıyorum trt'yi ne zaman açsam(trt int, trt 1, trt 2, trt 3 trt4, vs vs.):19: :28:

freak
31-12-07, 02:23
reklam super gercekten

dun ben koltukta oturuyordum ve birden tarkan tv de cikti ana $ok geciriyordumm tarkan resimleri sarkilari :10: :10: super bir reklam yapmisslar gercekten bir kac saniye ama super gercekten !!!!:20:

levent_taka61
31-12-07, 08:58
hem tarkan kazandı hem trt tarkan tanıtımını yaptı trt yılbaşında herkesi ekrana bağladı

Nzl
31-12-07, 11:31
iki farklı reklam hazırlamış trt, ikiside güzel ama sadece tarkan'ın olduğu (eski konser görüntüleri eşliğinde) reklam süper olmuş. reklamım sloganıda hoş; türkiyenin yıldızı, türkiyenin kanalında.......

aliyaşar
31-12-07, 11:44
Geriye sayım yaptık. Yeni yıla Tarkan ile gireceğiz. Parça parça vermezlerse 11 gibi başlar diye düşünüyorum...
inşallah dün akşamki çekimlerde geriye sayımı da tekrar çekmemişlerdir kaç kere yalandan saydık o kadar :18:

eskalen
31-12-07, 12:30
inşallah dün akşamki çekimlerde geriye sayımı da tekrar çekmemişlerdir kaç kere yalandan saydık o kadar :18:

Dünde yaptılar geri sayım bu sefer daha da farklıydı geri sayım.....Konfetiler falan...Elde dilli düdükler şapkalar:).....Tarkan hadi başlıyoruz dedi...10-9-8-7-6-5-4-3-2-1... Sonra Tarkan pir coştu.Ve bizde coştuk....Gene güzel geçti......:20:

gokhantevetoglu
31-12-07, 13:22
dun nerdeyse herseyı yenıden cektık yaa:))))

rahimecim
01-01-08, 01:12
slm arkadaşlar trt yi
izliyorum şu an ve bi tuhaflık var 12.28.2007 de trt çekimindeydim ve orda yapılan bi kısmı benim gördüklerimdi fakat çekim bitene yapılan görüntüler nerde ortada yok,yada bu yılbaşı çekimi kaç defa yapıldı??bilgisi olan varmı yazabilirmi?? yada ebrucum sen yazarsan sevinirim.. herkese iyi seneler diliyorum..

ya az önce bişiler sordum ben fakat şimdi okudumda dünde çekim yapılmış fakat benim bu konuyla ilgili nie bilgim yok??? yani siteden dolaştım fakat bi hbr yoktu?

eskalen
01-01-08, 01:29
slm arkadaşlar trt yi
izliyorum şu an ve bi tuhaflık var 12.28.2007 de trt çekimindeydim ve orda yapılan bi kısmı benim gördüklerimdi fakat çekim bitene yapılan görüntüler nerde ortada yok,yada bu yılbaşı çekimi kaç defa yapıldı??bilgisi olan varmı yazabilirmi?? yada ebrucum sen yazarsan sevinirim.. herkese iyi seneler diliyorum..

ya az önce bişiler sordum ben fakat şimdi okudumda dünde çekim yapılmış fakat benim bu konuyla ilgili nie bilgim yok??? yani siteden dolaştım fakat bi hbr yoktu?

Arkadaşım dün çekim yapıldı....Ve verilen görüntülerin hepsi dündendi......Boşuna acil haber verilmemiş ortaya çıktı......Ve kendimi defalarca gördüm:)...Cuma günkü çekime gelenler biraz buruk olmalı.....Süperdi....:20:

fernsehn
01-01-08, 01:35
Süperdi ya izledim:D Katılanlar çooooooooooooooooooooook şanslıymış. Yalandan da olsa yeni yıla Tarkanla girdim ben de:D

caspian
01-01-08, 01:38
sonunda izleyebiliyoruz...:)

rahimecim
01-01-08, 01:39
demekki bu duyuru cuma günkü gibi yapılmadı ve biz bu şansı yakalayamadık, yetersiz geldi yani bu acil hbr :(((

RaSKaS
01-01-08, 02:10
TRT de tekrarı çıkıyor sibel can ve diğerlerinin
belki ilerleyen saatlerde tekrarını verebilirler

devilscream
01-01-08, 02:27
TRT de tekrarı çıkıyor sibel can ve diğerlerinin
belki ilerleyen saatlerde tekrarını verebilirler

evet su anda da funda arar var,tarkanı da verirler kesin

Tar-Khan
01-01-08, 02:35
Kirac :d Hhahahaha

leyla
01-01-08, 11:52
superdi,bende izledim.dilli duduk,arada bir,istanbul agliyor
dedikolu ve hop hop sarkisina bayildim,tarkan ortaligi yikacak

eskalen
01-01-08, 13:24
pazar günkü çekimlerde çat kapıyı da söylemişti...onu vermediler o da çok güzeldi.....Performansıda güzeldi......Pare pare'yide söylemişti......O görüntülerin hepsi Trt nin elinde kaldı herhalde......izler izler durur Trt ekibi artık:)