PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : teşekkür butonu

Lord.iz
30-12-07, 21:20
Siteye teşekkür sistemi eklenmesi bence çok mantıklı olur konulara yazı ile teşekkür edeceğimize buton ile teşekkür ederiz kurulumuda kolay olduğu için yapılacağını umuyorum ama yapmazsanızda canınız sağolsun...bide zoints seo istiyorum siteye google da aramalarda en çok bu sitenin çıkması gerekirken Tarkan aramalarda sahte metalar kullanan sitelerde çıkıyor....hızlı cevapa Yeni ifadeler linki istiyorum ben smileyleri kullanmıyomda yinede yazı yazarken gelişmiş cevaba geçmek zorunda kalınıyo...bide üstteki google arama ileride google adsense tarafındanda kaldırılacak sitede onu kullanan olduğunuda sanmıyorum görünüm açısından orasıda güzelleşir kaldırılırsa...
Alexa dünya sıralamasındada 402bine ulaştı siteniz üyeler alexa kullanırsa dünya sıralamasında yükselebilir site...neyse şimdilik benden bu kadar biraz öneri yazayım dedim =)

**MegaStarkan**
31-12-07, 00:08
Önerin icin tskler.
Yönetim degerlendiricektir en iyi sekilde ;)
Tesekkür button'unu bende önermisdim fakat galiba bizdeki v-bulletin versiyonunda olmuyor.
Yeni versiyona gecmemiz gerek o secenek icin.
Site sahibi-adminimiz TarkanColl daha bilgili bu konuda :) Bakalim en iyi sekilde degerlendirir.
Sagol....

devilscream
31-12-07, 00:39
site her bakımdan iyi ama teşekkür butonu ve google arama motoru konusunda katılıyorum Lord.iz'e

scorpioness
31-12-07, 00:45
Teşekkür butonu için versiyonumuz düşük şu dönemde forumu kapatıp bunu yapmak istemiyoruz ilgin için teşekkürler...

Lord.iz
31-12-07, 01:14
vbulletiniz lisanslı olduğu takdirde en son sürüm vb 3.6.8.2 ye geçebilirsiniz en açıksızı o teşekkürün sürümü konusuda garip teşekkür uygulaması site kapamadan 5 dakikada 3.6.5 versiyonlarına kurulabiliyor sizin versiyonu öğrendim

Telif Hakları vBulletin v3.5.3 © 2000-2007, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme Eden : Cagdas

normal kurulmaması =) ilgi için teşekkür..

bounce
19-01-08, 21:02
teşekkür butonu konusunda haklısın bende ne zamandan beri teşekkür yazısı yazmak istiyordum... sevgili ebru ya bu siteyi oluşturduğu için......tarkanın resmi sitesinden daha iyi.... ayrıca levent ağaoğlu da girdiğine göre tarkanın da haberi vardır bu siteden ayrıca özgür buldum da geldi..... emeği geçen herkese teşekkürler...