PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'in TRT sendromu!!!

freak
30-12-07, 12:43
Haber Yayın Tarihi: 30 Aralık 2007 Pazar Saat 10:30

Tarkan'ın TRT Sendromu

Resmi büyütmek için tıklayın Tarkan'ın, yılbaşı gecesi 350 kişinin konuk olarak çağrıldığı programın çekimlerini kendilerini TRT'nin üst düzey yetkililerinin yakınları olarak tanıtan 8 kişi de izlemek isteyince kavga çıktı.

750 BİN $ ALDI TRT'Yİ SUÇLADI

Tarkan'ın, yılbaşı geccesi TRT'de yayınlanacak olan ve yapımcı şirketin 350 kişiyi konuk olarak çağırdığı programının çekimlerini kendilerini TRT'nin üst düzey yetkililerinin yakınları olarak tanıtan 8 kişi de izlemek istedi. Ancak Tarkan'ın 25 kişilik korumaları bunu engelledi. Bunun üzerine başlayan tartışma giderek şiddetlenerek kavgaya dönüştü. Bu arada TRT Ankara Televizyonu Müzik Eğlence Daire Başkanı Hasan Ali Demircan'ın Tarkan'ın korumalarına "Çok büyük terbiyesizlik yapıyorsunuz" dediği öğrenildi. Kavga sırasında Tarkan'ın yakın koruması Levent'in aldığı kafa darbesiyle kaşı açıldı. Olay görüntü almak isteyen basın mensuplarına da yansıyınca, ortaya büyük bir kavga çıktı. Yoğun stres altında gerçekleşen çekimlerin ardından Tarkan'ın menajeri Uygar Ataç, bütün suçun TRT'de olduğunu söyledi. Tarkan'ın bir star olduğunu belirten Ataç "TRT ilk kez bir starla çalışıyor. Starla çalışma konusunda oldukça tecrübesizler. Zamanla alışacaklardır" dedi.

TRT de korumaları suçladı

Yücel Yılmaz (TRT İstanbul Televizyonu Tepebaşı Stüdyoları İdare Müdürü):

"Mesele Tarkan Fan Club yöneticisi arkadaşların, inisiyatifi ele almaya çalışması ve bizim arkadaşlarımızı hiçe saymasıdır. Olay biraz abartıldı. Bizim zarar, ziyanımız yok."

Mustafa Gürsoy (TRT Yılbaşı programı yönetmeni):

"Olaylar, Tarkan'ın korumalarının çok sıkı koruma yapmaları yüzünden kaynaklandı. Tarkan'ın korumaları TRT güvenlikçilerini hiçe saydı. Yoksa Tarkan'la çok rahat çalıştık. Gördüğüm en kaprissiz sanatçı diyebilirim."

Klibinde Bilge'nin arkadaşı oynayacak

Tarkan'In yeni albümünün ilk klibinin çekimleri önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. Klipte sanatçının sevgilisi Bilge Öztürk'ün yakın arkadaşı olan manken Lara Sengül Surol rol alacak. 23 yaşındaki Surol, "Klipte oynamam için Bilge aracılık yapmadı. Tarkan resmimi görmüş beğenmiş. Çok heyecanlıyım" dedi. (Gecce.com)

eskalen
30-12-07, 13:00
TRT Üst düzey yakınlarında girmek isteyenler oldu...Bu doğru..Trt ve Tarkan ekbinin korumalar arasında çıkan bir kavga oldu.....Artık fazla büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum......Bu arada Yönetmen Mustafa Gürsoy doğru söylemiş, Tarkan çok güzel ve hoş bir çekim yaptı ,en rahat en kaprissiz olarak geçti.....Tarkan'ın büyük farkı burda......

**MegaStarkan**
30-12-07, 13:09
Fan Club yöneticilerin ne alakasi var simdi.
Milleti saatlerce o sogukta disarda bekletmissiniz....daha ne olsun
Bakalim manken nasil.

alper...
30-12-07, 13:23
en kaprissiz sanatçı demiş işte medya hala suçu tarkana atmaya çalışıo..

Lorenser
30-12-07, 13:24
Antalyalı Seksi Manken Tarkan’ın klibinde Oynayacak !

http://www.gecce.org/blog/wp-content/uploads/2007/12/larasengul.jpg

Antalya’dan İstanbul’a transfer olan manken Lara Sengül Surol, Tarkan’ın yeni klibinde oynayacak.

ANTALYA’da mankenlik yaşamına başlayan, ardından İstanbul’a transfer olarak ünlü modacı Uğurkan Erez ile çalışmaya başlayan manken 23 yaşındaki Lara Sengül Surol, Tarkan’ın yeni klibinde oynayacak. Moda dünyasında ‘Türkiye’nin yeni top modeli’ olarak anılmaya başlayan, düzgün fiziğiyle dikkat çeken Surol’un bir diğer özelliği de Tarkan’ın sevgilisi Bilge Öztürk’ün samimi arkadaşı olması. Bilge’yi klipte oynamak için aracı yapmadığını belirten Surol, “Benimle Tarkan’ın menajeri irtibata geçti ve klipte oynamamı istedi. Tarkan da fotoğraflarıma bakarak beni beğendiğini söylemiş” dedi.

http://bp2.blogger.com/_eZ760V36n7M/Rt7QQ4zzSbI/AAAAAAAABSs/99lIzX9gxqg/s1600/larasengul.jpg

Kaynak:gecce

eskalen
30-12-07, 13:30
Tarkan tek rol alınıcak diyordu.....Partner ile mi yapılacak klip anlamadım....Hem klip çekilip bitmedi mi!

denizkizi
30-12-07, 13:52
Tarkanin klibinde oynayacak olan Bilge'nin arkadasi Lara Sengul.. Klipten once tarkancoll'da ;)

http://bp2.blogger.com/_eZ760V36n7M/Rt7QQ4zzSbI/AAAAAAAABSs/99lIzX9gxqg/s1600-h/larasengul.jpg

resmi eklemeyi beceremedigim icin link gonderiyorum..

szr67
30-12-07, 13:56
haber geç yayınlandı tarkan klibi çektik dedi çekimlerde yılbaşı veya 3aralık gibi yayınlanacak dedi

arjen22-tarkan
30-12-07, 14:07
Yaa Tarkan Tek Rol alacak deniyordu

**MegaStarkan**
30-12-07, 15:18
bence tek rol alsa daha iyi olucak....
vay anam vay dedirticek manken bumu olucak yani?
yoksa benim zevkim mi bozuk....

Tarkanin klibinde oynayacak olan Bilge'nin arkadasi Lara Sengul.. Klipten once tarkancoll'da ;)

http://bp2.blogger.com/_eZ760V36n7M/Rt7QQ4zzSbI/AAAAAAAABSs/99lIzX9gxqg/s1600-h/larasengul.jpg

resmi eklemeyi beceremedigim icin link gonderiyorum..

Bence forumda bu "manken" kisilikten daha guzel kizlar var, sorsaydi biz ustune para bile verirdik oynamak icin :18:

Mega_Star
30-12-07, 15:37
kız pekte güzel deilmiş bea:D

devilscream
30-12-07, 15:46
klipte sadece tarkan olacaktı bu ne peki
bence gerçek değil

karma_elcin
30-12-07, 17:16
bence tek rol alsa daha iyi olucak....
vay anam vay dedirticek manken bumu olucak yani?
yoksa benim zevkim mi bozuk....
yok yaa bu bayan olmasın bence beğenmedim..:11:

caspian
30-12-07, 17:55
bencede tek kelimeyle iğğreençççç...ama zaten bu haberin doğru olduğunu zannetmiyorum...:))

Yakisikli89
30-12-07, 18:34
cok mu aramislar bu kizi

Ganador
30-12-07, 18:42
tas gibi kiz,nesini begenmediniz anlamadim

Derin
30-12-07, 20:40
:13: Basarısız bir secim.. Kim secmis bunu????

sally
30-12-07, 23:12
hani klip cekilmisti

sinemtevetoglu
31-12-07, 00:21
canım benim ya nerde tabi öyle 50 kere bir parçayı okutacakları sanatçı!
yalnız ben asıl bilgenin arkadaşı olayına çok takıldım hani TaRkAn yalnız görünecekti ilk klibinde bilgenin arkadaşı kim ya bi de bilge aracı olmadı beni beğenmiş diye hava atıyo aklı sıra bilgeye zaten sinir oluyorum artık bunada sinir oluyorum!!!