PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan çok başarılı kişiliğini de seviyorum

mavi
30-12-07, 02:12
Yeni albümüyle adından söz ettiren Burak Kut, "Tarkan'ı çok başarılı buluyor, kişiliğini seviyorum" dedi...

Müziğe verdiği yedi yıllık aradan sonra yeni bir albüm çıkaran Burak Kut, dün Türkmax'te 'Özgür Aras'la Popluyorum'a konuk oldu. Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'ın bu albüme destek olduğunu belirten Kut, "Bu iki sempatik ve güçlü kadının yanımda olması gerçekten benim için büyük şanstı" dedi.

Pişman oldum!
Albüm çalışmaları sırasında esinlenmemek için başka hiç kimsenin albümünü dinlemediğini söyleyen Burak Kut, "Kendi yapmayacağım bir şeyin altına imza atmak istemem" diye konuştu. Müziğe olan yeteneğini ilk kez babasının keşfettiğini söyleyen ünlü sanatçı, müziğe verdiği yedi yıllık aradan dolayı da çok pişman olduğunu belirtti: "Bir daha müzikten uzak kalmayacağım. Müzik yapmak çok güzel beni büyütüyor ve doğuruyor." Kut, bir zamanlar en büyük rakibi olan Tarkan'la ilgili de şöyle konuştu: "Tarkan'ı başarılı buluyorum ve kişiliğini seviyorum. Her şeye rağmen çok güçlü ayakta duruyor."

kaynak: günaydın http://www.sabah.com.tr/gny/haber,5760C572ADB341B195E56209C834707D.html

**MegaStarkan**
30-12-07, 04:59
Güzel yorum yapmis Burak Kut.
Evet, her seye ragmen ayakta ama yakinda adami kanser edicekler....
Tskler haber icin sinem

mcggs
30-12-07, 10:01
Ama bir ara işte,belki tarkan kaybolur ama ben asla gibi bir yorum yapmıştı..

arjen22-tarkan
30-12-07, 14:09
güzel yorum yapmış sewindim
haber için teşekkürler

eskalen
30-12-07, 14:25
Tarkan kadar güçlü bir kişiliğe sahip bir insan var mı bilmiyorum.....Ama var Sezen Aksuda öyle:) Tarkan herşeye rağmen ayakta eğlenceli coşkulu... Vız gelir tırıs gider sözünü uyguluyor en iyisini yapıyor.....Teşekkürler haber için.....

devilscream
30-12-07, 14:51
"hey seye rağmen cok güçlü ayakta duruyor" sözü cok hoşuma gitti
teşekkürler haber için;)

karma_elcin
30-12-07, 17:29
Aferin Burak Kut'a ona da bu yakışırdı..

HURRICANE
30-12-07, 18:30
Özlü bir söz söylemiş Burak Kut tebrik ve takdirler;)Keşke hepsi böyle olsalar!

Mega Fanat
30-12-07, 18:54
Her şeye rağmen çok güçlü ayakta duruyor.

E...e TARKAin da ozelliyi bu zaten.:1:
Bravo Burak Kuta:) bravo