PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bunlara Kanmasın

Blg
30-12-07, 01:47
Arkadaşlar,

Fox tv nin gönderdiği muhabbir, tarkanı kışkırtarak, arabadan inip teoman gibi gazeteci tartaklarken görüntülenmesi için elinden geleni yapmış.

Tarkan'ı çileden çıkarmak için elinden geleni yapıyor, korkuyor musun, delikanlıysan çık dışarı diyor, amaç belli...

Tarkan'ı halka antipatik gösterip, trt'nin rating'ini kırmak ve fox'daki serdar-ebru programını izlettirmek, lütfen yorum yapılan bütün sitelerde bu yorumu ekleyebilirseniz ekleyin.

Çünkü bu hakikaten planlanmış birşey, duyduk, gördük, biliyoruz.

kkirkyildiz
30-12-07, 01:51
nedir bu tarkan nefreti anlamıorum yaa adam kimsye sataşmıo işini yapıo diyemi yani ulan zaten bi tane tarkan var başka yok adamı rahat bırakında işine mani olmayın bari

Tar-Khan
30-12-07, 04:17
nedir bu tarkan nefreti anlamıorum yaa adam kimsye sataşmıo işini yapıo diyemi yani ulan zaten bi tane tarkan var başka yok adamı rahat bırakında işine mani olmayın bari

olay iste o ya tarkan kimseye satasmiyor ve bi yere cikmiyor...
herkez tarkandan haber bekliyor bizler gibi...
ve onlarin sira disi hareketleri yakalamak tarkandan en iyi haber olucak...
ben bile acik sölim tarkandan korktum olaylari öyle büyüttüler ki...
insan soruyor ne var ne yok diye...
ama neyin ne oldugunu biliyoruz...
teoman en iyisini yapti helal olsun... az bile yapti
tarkanda iyiki cikmadi disari...

**MegaStarkan**
30-12-07, 04:17
Evet, haklisin.
Videoyu bu konuda bulabilirsiniz Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6155)

mcggs
30-12-07, 10:06
Yok ya,ben öyle düşünmüyorum aslında çoğu muhabir tarkanın megastar olduğunu,ve mütavazı olduğunu düşünür..fakat gerçekten bazıları abartıyor..Tarkanın teoman gibi yapacağını sanmıyorum.. :) çünki tarkan gerçek megastar.. :)

karma_elcin
30-12-07, 11:32
en iyisini Teoman yaptı bir tanesinin ağzını burnunu dağıttı..:18: :18:

alper...
30-12-07, 13:28
en iyisini Teoman yaptı bir tanesinin ağzını burnunu dağıttı..:18: :18:
o çok komikti ya..teo vurduktan sona muhabir teoman bey insana vurdunuz demişti..:18:

arjen22-tarkan
30-12-07, 14:18
Arkadaşlar,

Fox tv nin gönderdiği muhabbir, tarkanı kışkırtarak, arabadan inip teoman gibi gazeteci tartaklarken görüntülenmesi için elinden geleni yapmış.

Tarkan'ı çileden çıkarmak için elinden geleni yapıyor, korkuyor musun, delikanlıysan çık dışarı diyor, amaç belli...

Tarkan'ı halka antipatik gösterip, trt'nin rating'ini kırmak ve fox'daki serdar-ebru programını izlettirmek, lütfen yorum yapılan bütün sitelerde bu yorumu ekleyebilirseniz ekleyin.

Öyle Şeyler Arıyolar Zaten bunlar sırf bi kaç reyting alalım die neler neler kendilerini ortaya atıyolar teoman az bile yapmış çocuk eğlenmeye çıkıyor rahat bırakmıyorlar sarhoş ayyaş muamelesi yapıyolar sürekli :13: terbiyesizliktir

airjunior17
30-12-07, 16:20
Yeter artık yaa bu ne terbiyesizliktir. Ne zaman Tarkanı rahat bırakacaklar? Kör olmuşlar hala göremiyolar gerçekleri. Türkiyenin gördüğü en büyük stardır o

mustimix
05-01-08, 01:55
Arkadaşlar,

arkadaşım yorumuna hem katılıyorum hem katılmıyorum. katılıyorum çünkü evet muhabir tarkanı çıldırtmak için elinden geleni yaptı mafyadan mı kaçıyormusunuz şeklinde cümleler kurup tarkanı çıldırtmaya çalıştı hoş başardı da tarkanın arabadaki tepikisi küçümsenecek gibi değildi ama muhabir umduğunu bulamadı tarkanı tuzağa düşüremedi!

sana katılmıyorum çünkü ebru serdar programını izlettirmek falan çok saçma! çünkü haberi sadece fox tv değil tüm kanallar hem ana haberlerinde hemde magazin programlarında bu haber verildi! bunu sadece fox tv'ye bağlamak üstüne üstükte bunu ebru ve serdarın programına yüklemek çok yanlış bu resmen çamur atma durumudur! bu yüzden ebru ile serdar kısmına kesinlikle katılmıyorum!

selin_trkn
05-01-08, 17:55
heralde tarkan çok efendi ve herkese karşı saygılı diye çekemiyorlar hep tarkanı kötü göstermeye uğraşıyolar ama bunu asla başaramazlar bence boşuna uğraşmasınlar...çünkü tarkan hiçbirzaaman kendini bozmuycaktır...

sinemtevetoglu
05-01-08, 18:29
bu muhabirler çok komik adamlar hakkaten...böyle yaparak TaRkAn'ın ne kadar efendi bir insan olduğunu bir kez daha Türk kamuoyuna göstermiş oldular valla kim ne derse desin yeni yıla da herkes TaRkAn' la girmiş ii de etmiş gülüyorum artık komik şeyler :19:

sarıpapatya
05-01-08, 18:41
ama gerçekten aranıyolar bazen ben olsam tarkan kadar dayanamam bi kafa iş bitti:4: :4: