PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albümü Alamadım

arjen22-tarkan
29-12-07, 13:36
Meraba Arkadaşlar Burada Rahatsız olduum bi konuyu dile getirmek istiyorum albüm çıkalı 4 gün oldu fakat hala diyarbakıra gelmedi sebebini bilmiyorum we diyarbakırda ilk defa böyle bi durumla karşılaşıyorum .. Dudu Ve Come Closer Albümleri çıktığı gibi geldi fakat bu defa durum farklı dağıtım şirketinden kaynaklı sorunlar warmış albümün elime geç ulaşacak olması beni rahatsız ediyor ... Sorduğum yerler de de geliş tarihi belli deği biz de bilmiyoruz diyorlar ...

**MegaStarkan**
29-12-07, 13:39
ne garip durum. albüm taa buraya geldi.
türkiyede her yerde olmasi lazim ozm....

arjen22-tarkan
29-12-07, 13:40
Yok Kenan Henüz Gelmedi ... Maalesef Doğudaki diğer illere de gitmemiştir çünkü dağıtım üssü burası doğuda !!

mcggs
29-12-07, 14:16
Arjen,bence internetten sipariş et,firma İstanbuldadır ama gelmesi 1-5,2 günde gelir ;)

özge
29-12-07, 14:54
vallaha ben de Ankaradayım albüm gelmiş ama nereye sorduysam heryer bitti diyorr gelecek diyor çok güzel haber ama ne yapıp ne edip buldum sonunda D&R'DA varmış orda bile bitmek üzereydi..çok hoşuma gitti ama bu durum:)

tarkankoligim
29-12-07, 17:01
bende daha alamadım merak ediyorum parcalarını ya süperdir bence

alphan
29-12-07, 17:06
ben müzik öğreretmeniyim derslerimde bos zamanlarımı<da senı dınletıyorum tarkan . album muhtesem yıne umarım bunları sende goruyorsundur yemın edıyorum çığlık atsan alırım harıkasın .3 yasında bır oğlum var ona da senı dınletıyorum

Mega Fanat
29-12-07, 19:10
Buralarada gelmemis hala.Bir arkadas simdi Turkiyede,donduyunde bana album getiricekmis.Ama bi turlu donmek bilmiyor ki...Galiba album buralara ondan tez gelip cikicak.Gelirse alma ben sana getiricem dedi,ama yok ondan once gelirse hemen kosup alicam.Artik bekleyemiyorum.

Mega_Star
29-12-07, 19:24
çıktığını duyunca müzik marketine koştum kadın akşama gelir dedi..akşam gittim adam tarkanı dinlodu hemen alıverdim o gün..

selin_trkn
05-01-08, 18:00
bende ilk gün bulamadım gittiğimde geldi ve hemen bitti dedi ne zaman gelcek dedim belli değil dedi ama allahtan başka yerde sonlarına rast geldim ve ilk gün aldım...aslında bunlar çok güzel haberler demekki albüm heryerde ii satıyor...

caspian
05-01-08, 18:02
Albüm Gerçektende Yok Satiyorr...:)))

.