PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT aniniz-Tarkancoll forumu

**MegaStarkan**
29-12-07, 01:13
Evet, arkadaslar hepiniz bu basliga TRT cekimlerinde ne yasadiginizi yazarsaniz seviniriz.
Sabirsizlikla sizi bekliyoruz ve dayanamadim konu actim.
On tane ayri ayri konu okumamak icin hepiniz hislerinizi buraya yazin lütfen.
Hangi sarkilar, kac tane sarkilar vs. söylendi.
Kendinizi bizim yerinize koyup her ayrintiyi anlatin lütfen

eskalen
29-12-07, 01:34
Tarkan'a resmen dokundum..Dizi okşadım hatta:).....Süper coşturdu.......Muhabbet etti bizimle sahnede beklemeler arasında.....İnanımaz yakındık Tarkan'a:)

**MegaStarkan**
29-12-07, 01:38
Tarkan'a resmen dokundum..Dizi okşadım hatta:).....Süper coşturdu.......Muhabbet etti bizimle sahnede beklemeler arasında.....İnanımaz yakındık Tarkan'a:)
yok yok anladim. siz beni catlatmak istiyorsunuz. dogru düzgün anlatin yahu :D
hangi sarkilari söyledi?

devilscream
29-12-07, 01:40
cekimler gerçekten cok güzeldi
tek kötü olan içeriye geç alınmamız oldu ama beklediğimize değdi
sarkılara "vay anam vay"la basladı ve 3 defa cekildi:D
2. parca "arada bir"di ve 2 defa tekrar edildi
3.parca "hop hop"tu,sanırım 2 defa cekildi ama tam hatırlamıyorum:D
sonra ara verildi...
aradan sonra ki ilk parca "istanbul ağlıyor"du
5.parca "dedikodu"ydu ve yanlış hatırlamıyorsam 3-4 defa tekrarlandı
"dedikodu"nun ardından 10-9-8... seklinde ki geri sayım yapıldı
onuda 4-5 defa tekrarladık
onun ardından "dilli düdük"ü söyledi ve 3 defa tekrarlandı
bu parcanın ardından program bitiriliyormus gibi yaptı tarkan rol olarak:D
bizim rolümüzde "vay anam vay" seklinde tezahürat ederek "vay anam vay"ı söyletmekti:D
yani son olarak yine "vay anam vay" dinledik...
herkes gerçekten kopmus durumdaydı ve cok güzeldi cekimler
tarkana da defalarca dokunma fırsatı yakaladık ama ben sadece bir kere dokunabildim:D
bu arada sarkılar da "playback"ti

scorpioness
29-12-07, 01:43
Kıyafetinden de bahsedin biraz :)

eskalen
29-12-07, 01:43
Tarkan Vay anam Vay ile sahneye çıktı.....Sonra hop hop, sonra arada bir sonra istanbul ağlıyor, dedikodu ve dilli düdük kapanış Vay anam Vay ....Tarkan bizi yılbaşına soktu ......Geri sayım yaptık beraber........Çok hoştu, süper eğlence inanılmaz derecede doyduk Tarkan'a

**MegaStarkan**
29-12-07, 01:44
Playback oldugunu zaten tahmin etmisdim.
Cok hizli sarkilar Tarkan nefes nefese kalirdi.
Hem bu tanitim bi sekilde ve Tarkan canli söylemeyi göze alirsaydi zorlana bilirdi.
Siz forumdan bahs ettinizmi bakim?

eskalen
29-12-07, 01:45
Kıyafet ilk olarak gümüş ceket siyah gömlek bi de kravat.....Sonra ikinci bölümde değişik giyindi.......Bel kuşağı koyu yeşil, siyah yelek, siyah deri pantolon

devilscream
29-12-07, 01:50
Siz forumdan bahs ettinizmi bakim?
yok valla öyle bir seye fırsatımız olmadı

popstareyup
29-12-07, 01:52
ilk kez tarkanı gordum..2 kez konuştum bir gozgoze birde uzaktan...ikisinde de bana cevap verdi..kotu olan tek suydu bu sitede kaç hafta onceden haberi verilmesine rağmen oraya gittiğimde hiç kimsenin sesi çıkmamasıydı...

**MegaStarkan**
29-12-07, 01:55
yok valla öyle bir seye fırsatımız olmadı
vissss, gözüme gözükmeyin bakim :D
ben olsam kagita yazip eline verirdim dizini oksamaktansa :P
saka saka saglik olsun ;)
zaten biliyor gerci ama hatirlatsaydiniz :P

@ popstareyup: duydugma göre karabalikmis. Forumdan tanismislar arkadaslar ;) Senin sansina bagliyorum olayi

özge
29-12-07, 02:05
offf yaaaaa gidemedimm ben tarkanıma dünden beri ağlıyorum:((( tarkana dokunamadımm... yakından görme fırsatını kaçırdımm..ama sizin gününüzün çok iyi geçmesine sevindim...

TarkanColl
29-12-07, 02:14
Herşeye rağmen çok güzel geçti. Hayatımda gittiğim en güzel Tarkan konseriydi...

badboyserkan
29-12-07, 02:25
öyle Bir Eğlence Oldu Ki Resmen Tarkanla Lagaluga Muhabbet Ve Eğlence...hayatimin En Güsel Eğlencesi Oldu Walla...eline Dokundum...sohbet Eder Gibi Konuştuk çekimlerde..... öyle Bir Samimi Içten çekim Oldu Ki Anlatamam.... Gelmeyenlerin Vay Haline Vayyy......:18: :18: :20: :20: :9: :28: :10: :10: :10:

bu arada vay anam vay ın klibi ya yılbaşında yada 2-3 ocakta vizyona gircek...Tarkan çekimlerde öyle dedi....:20: :20: :10: :10:
TARKANLA YILBAŞII SÜPERDİ WALLA ANLATILMAZ YAŞANIRRR....:10: :10: :10: :10: :9: :9: :

Turhann!
29-12-07, 03:03
Ardakaşlar başımıza gelen en güzel ve ardından gelen en nahoş olayı anlatyorm:
Çıkışta tarkanın aracını gördük kameramanlar flan başındaydı, araca yaklaşmasına izin verilmiyordu, biz de ışıklarda bekledik konsolosluğun önünde, tarkan röpörtaj flan vermeden, kimseyle konuşmadan bindi arabasına ve çıktılar yola...
Işıklarda bekleyen biz de arabamızla geçtik yanına bastık kornaya, hiç umut etmediğim bir çabuklukta Tarkan perdesini açtı, bize öpücükler yolladı, onu çok sevdiğimizi bağırdık, aynı şekilde karşılık verdi, az kalsın taksiye çarpıyorduk ki bize dikkat edin dedi, gülümsedi, bi 20 sn flan konuştuk trafikte...
Sonra bi otobüs geldi önümüze, amacımız gideceği yere kadar takip edip sarılmak, ve ben şarkı söyledğim için Tarkan'dan bir fikir almaktı, kararlıydık takip edecektik, otobüsü kıl payı geçip takibe devam ettik, Tarkan güldü bizim hamlemize :)
Tam elmadağ ışıklarda inip notumu verecektim ki arkadan gelen 5 arabalık bir medya magandası bize saldırdı!!! "mafya mısınız, koruma mısnız, otobüsün altına giriyoduk ölüyoduk, kimsiniz ulan siz doğru söyleyin"gibi ithamlarla arabaya saldırdılar, bir kısım kameraman da bu olayı görüntüledi ki büyük ihtimalle yarın öbür gün gözükürüz...biz de alttan aldık ve bastık gittik.
Tarkan da çok kızdı bu duruma kapattı perdelerini, tam o kdar samimiyken, o kdar içten iken, medyanın yaptığı bu terbiyesizlik biz Tarkanseverleri yine hayallerimizden etti ve megastarımızı yine medyaya küstürdü!!

Lord.iz
29-12-07, 03:05
ablam sinir oldu gidemedi diye =) ne yapsın kısmet :p
bu site aslında tasarım olarak ve diğer konulardan tam olduğunda Tarkanın Resmi Forum sitesi olabilir Vbulletinde çok geçerli bir sistem =)

Turhann!
29-12-07, 03:07
Bu arada emeği geçen ve çok az tanışma fırsatı bulduğum, Başta Ebru ve Aras arkadaşlarım olmak üzere tüm Tarkansever dostlarıma,içtenlikleri ve uğraşları için de sonsuz teşekküler ediyorum :)

freak
29-12-07, 03:22
of super yaa ben kesin bakicamm keske bende orda olsaydim ya of ya

burda anlatmanizz super gercekten sanki bizde yasamisizz gibi oluyor

90_model
29-12-07, 11:30
ya arkadaşlar bu kadar adam gitmişiniz bi resim falan çekilmediiniz mi cep telefonuyla falan koyunda şuraya bakalım ???

ösgee
29-12-07, 11:45
öyle Bir Eğlence Oldu Ki Resmen Tarkanla Lagaluga Muhabbet Ve Eğlence...hayatimin En Güsel Eğlencesi Oldu Walla...eline Dokundum...sohbet Eder Gibi Konuştuk çekimlerde..... öyle Bir Samimi Içten çekim Oldu Ki Anlatamam.... Gelmeyenlerin Vay Haline Vayyy......:18: :20: :20: :9: :28: :10: :10: :10::20:

arkadaşlar çekim yapmak kesinlikle yasaktıı ama bizimkiler baya bişiler çektiler sanıorum foruma koyucaklardır..!
ayrıca tarkanda sezen aksu ile aralarında bişi olmadığını we sezen aksunun werdii şarkıları uymadığı için kaldırdıklarını we aralarınında çok ii olduğunu söyledi..!
ek olarak tarkan aralarda kuzu kuzuyu dudyu bide çkmk çkmk söyledi..!

herşey muhteşemdii harikaydııı keşke hepiniz gelebilseydinizz ..!!
:10:

HakanÇelik
29-12-07, 11:49
Herşeye rağmen çok güzel geçti. Hayatımda gittiğim en güzel Tarkan konseriydi...

Valla iyice meraklandım şimdi... Gel yılbaşı, gel yılbaşı bitmez bu hasret...

90_model
29-12-07, 11:53
ya ne zaman koyacaksınız yılbaşından sora mı koyunda bakalım

gokhantevetoglu
29-12-07, 12:05
evet dun aksam hersey guzeldı tarkanı bu kadar yakından seyretmek dahada hostu ıctenlıgını paylasmak sarkılarına eslık etmek ve doyasıya seyretmek verılen aralarda bıle tarkanı gorebılmek gercekten muhtesemdı yılbasına bız gırdık arkadaslar darısı tv basında gıreceklerın basına...tarkan herzamankı gıbı yerınde duramıyordu normalde playback olmasına ragmen aralarda canlı olarakta sarkılar soledı ve bıze muthıs bır keyıf yasattı onu yakından ızlemek gercekten hos gelemeyenlerde uzulmesın konserlerde bunların daha fazlasını yapacak ole soledı bu arada sarkıları orda dınledıgımızde dahada bır hos geldı daha anlamlıydı...bu arada trt deyıde tebrık etmek lazım 7 kamerayla muthıs ısler yaptılar cekılenlerı ızledım de gercekten guzeldı yakın cekımler tarkanın mımıklerı fılan harıkaydı...

eskalen
29-12-07, 12:24
Yılbaşı gecesindne sonra Tarkancoll forumunda çektiğimiz resimleri videoları görürsünüz, izlerseniz doyarsınız:) Yönetim ve Yılbaşı gecesinin büyüsü gereği koyulmasında sakınca buluyorum.....Lütfen gelen arkadaşlar resim vdeo paylaşmasın, pazartesinden sonra paylaşsınlar.....

arjen22-tarkan
29-12-07, 12:29
Oooo Çok Güzel Dakikalar Geçirmişsiniz Yauu !!

caspian
29-12-07, 12:43
gerçektende kıskandım şimdi...zaten tarkan'ın müthiş olacağından hiç kuşkum yoktu ama anlatılanlara bakılırsa "cidden" müthişmiş...ne diyelim...bizde artık konserlerde coşarızz...bu arada tarkan'ın giydiği kıyafette müthişmiş...:)))

eskalen
29-12-07, 12:48
gerçektende kıskandım şimdi...zaten tarkan'ın müthiş olacağından hiç kuşkum yoktu ama anlatılanlara bakılırsa "cidden" müthişmiş...ne diyelim...bizde artık konserlerde coşarızz...bu arada tarkan'ın giydiği kıyafette müthişmiş...:)))

Merak etme yaz konserleri olacak..Tarkan sinyalini verdi."Özledim dedi Yaz konseri iple çekiyorum" dedi :20:

sarıpapatya
29-12-07, 12:54
gelemedim oraya ve şuan kıskançlıktan patlamak üzereyim yaaa allahımm birkerecik tarkanla konuşmayı banada nasıp et yaa rabbimmm artık görmek yetmiyoo

szr67
29-12-07, 12:55
titititititiit dondum 15:00 18:30 kadar dışarda kemiklerimiz hissettik.çekimler hoştu zevkliydi.tarkanın görsel yönetmenine bir hayat borçluyum o hani jimi jib denen kamera varya dün gece kafamı orta yerinden bölüyodu kıvanç bey allah razı olsun beni iteklemsiyle hayata yeniden döndüm.yoksa şimdiye kavga değil ben konuşulur olurdum.çekimlerde 1ölü 1 yaralı diye

**MegaStarkan**
29-12-07, 12:58
ya arkadaşlar bu kadar adam gitmişiniz bi resim falan çekilmediiniz mi cep telefonuyla falan koyunda şuraya bakalım ???
eskalen cekimlerini bana yolladi ve aslinda foruma eklemeyi düsünüyorduk fakat yilbasindan önce bu görüntüler foruma koyulmasi sakincali oldugunu düsünerek yönetimin ortak karar olarak eklemekten vazgectik.
Tarkani pisman etmiyelim forumdan seyirciler kabul ettiler diye ;)
Sonucta yasak cekimdi ve cekenler kendilerinde hatira olarak biraksinlar. Foruma eklense silinecektir, yilbasinin büyüsü bozulmasin ;)
Son günlerde yasadigimiz gezentilki olayinda dolayi aramizda casuslar oldugunu anladik ve magazin sitelerine hemen ulasdirmasinlar diye kimse eklemesin.
Az kaldi zaten bizde tümünü izleyecegiz ;)

mcggs
29-12-07, 12:59
titititititiit dondum 15:00 18:30 kadar dışarda kemiklerimiz hissettik.çekimler hoştu zevkliydi.tarkanın görsel yönetmenine bir hayat borçluyum o hani jimi jib denen kamera varya dün gece kafamı orta yerinden bölüyodu kıvanç bey allah razı olsun beni iteklemsiyle hayata yeniden döndüm.yoksa şimdiye kavga değil ben konuşulur olurdum.çekimlerde 1ölü 1 yaralı diye

Kim ölmüş..?anlamadım

caspian
29-12-07, 13:02
valla iyi atlatmışsın szr67,geçmiş olsun :((

szr67
29-12-07, 13:08
ben ölüyodum işte levent abide yaralı

pelince
29-12-07, 13:08
Valla iyice meraklandım şimdi... Gel yılbaşı, gel yılbaşı bitmez bu hasret...

arkladşlar ömrüm hayatımda bidha tarkana bu kdr yakın durabilceiğimi zannetmiyoorum süüperdi yha süper kelimesi hiiç yaani çatltmak gbi olmasn ama glsydinz kşkee..

ayrıca hakan abi yılbaşıı glsin dioo ama aralardaki sohbetlerimisi göremicksinz o içtenliğini sıcklılığını güleryüzlülüğünü canım bnm yha hayranıydmdünden soora bin kat arttı walla çook sewiorm hmde çok tam klbime gldii ok:10:

gence
29-12-07, 13:17
arkladşlar ömrüm hayatımda bidha tarkana bu kdr yakın durabilceiğimi zannetmiyoorum süüperdi yha süper kelimesi hiiç yaani çatltmak gbi olmasn ama glsydinz kşkee..

ayrıca hakan abi yılbaşıı glsin dioo ama aralardaki sohbetlerimisi göremicksinz o içtenliğini sıcklılığını güleryüzlülüğünü canım bnm yha hayranıydmdünden soora bin kat arttı walla çook sewiorm hmde çok tam klbime gldii ok:10:

çatlatmak gibi olmasınmış,şu anda bilgisayarı kırcam:5:
offffffff yaaaaaaaaa.çok şanslısınız ve biz de bi okadar şanssız

eskalen
29-12-07, 13:18
Tarkan'la yılbaşına geri sayım yapmak çok muteşemdi.....Tarkan "yalandan numaradan giriyoruz işte yılbaşına" falan diye dedi, herkes güldü, coşun enerjinizi gösterin dedi sonra hekres bi çığlık,coşku alkış bi gümbürtü sonra Vay anam Vay bi başladı...Koptuk:).....Tarkan konser gibi yaptı kendiside söyledi konser gibi dedi valla.....Çünkü uzun zamandır Tarkan'ı çekim olarak olsun izleme şansı kimsenin pek olmamıştır böyle yani....Anlatmamak paylaşmamak elde değil:)

caspian
29-12-07, 13:18
ne mutlu sana pelince :)))

gokhantevetoglu
29-12-07, 13:21
hersey muhtesımdı tarkanla cosku bambaskaydı...konfetı yagmuruda ayrı bı guzellık kattı dekorda guzeldı bu arada arkada calan ozan colakoglunuda unutmamak lazımdı o da ordaydı...hatta tarkan bı ara sarkı solerken onun yanınada gıttı hersey muhtesemdı...

pelince
29-12-07, 13:23
ben ztn sürkli tekrarladm inanamıorm yha tarkan şuanda tam karşmda fln die rüüya gbiydi gerçkten geri sayarken fln ne kdr yalancıys oyun gbi fln die espiriler yaptıı aa bide dvd istedik tarkanda onnda gelceğini söyledi bizmle sürkli muhabbet içindeydii hatta aras abi fln tarkanla kanka oldukk yaa fln dediler şrkılarını sölerkn nasl durcağını otrcağını hngi şrkıyı söyliiceini klp çekceğini fln hep danştı.. bzm dşüncelerimise fikrlerimise çok değer werdiğni bi kez dha canlı şaht olarak anladm.. nyse yha dhada anlatmiimde içinz gtmesn :p:1: :18:

samurai_55
29-12-07, 13:26
szr67.benim yanımdayken sana bişe olmadı ben gittikten sonra oldu herlade...

szr67
29-12-07, 13:30
burak senmisin yanımdaki dedğin

alper...
29-12-07, 13:59
tüm yorumlarınızı okudum..süpermiş ya..
keşke orda olsaydım.

HND
29-12-07, 14:09
tanrım!! süper... ne ballısınız bee:D

aliyaşar
29-12-07, 14:13
ilk defa gördüm we ilk defa da bu kadar yakında harikaydı tek kelimeyle yok öle bişey dokundum da daha ne istiim :D gelemeyenler gerçekten çok şey kaçırdı bi daha böle bi fırsatı ne saman bulurum die bursadan kalkıp sırf o gece için geldim ama telefonum ii çekmedii için çektiim 3fotodan hiç belli olmuyo tarkan ama yine de eklerim bursaya dönünce

badboyserkan
29-12-07, 14:14
Tarkanla yılbaşı bi harikaydı.... Çekimlerde yalancıktan 2008 e girdik....AMA Tarkanla.... 2008 yılına Bir Megastar ile girmek diyorumm başka birşey demiyorum...:10: :10: :9: :9: :20: :20:

karma_elcin
29-12-07, 14:15
ne gıcıksınız yaa ballandıra ballandıra anlatmışsınız..cok sanslısınız..
:11: :6: :6: :15: :11:

aliyaşar
29-12-07, 14:44
yılbaşına nası girersenis bütün yıl öle geçermiş bütün yılıms tarkanla geçiçek heheheeh:D:D:D

badboyserkan
29-12-07, 14:47
Ayen öyle Ali.. 2008 Yilimiz Artik Bol Bol Tarkanli Geçecek.....:18: :28: :10: :10: :20: :10: :10:

gence
29-12-07, 14:49
Dans etti mi sahnede????????????

badboyserkan
29-12-07, 14:57
Dans Etti..cosşturdu Hemde.. Yeni Dans Figürleri Yapti .. Zaten Ilk Girşte , Albümdeki Takim Elbisesi Giydi Ilk...süperdi Walla... Vay Anam Vay La Coşturdu.. 5 Kez Vay Anam Vay I Okudu..:10: :10: :10: :10: :10: :20:

Turhann!
29-12-07, 15:04
Arkadaşlar bundan sonraki ilk konserde işi resmiyete dökelim derim ben, daha planlı, daha iyi bi organizasyonla daha yakın olabiliriz bence?? En azından konser sonrasında bi' toplu fotoğraf çekilebiliriz, imza alabiliriz?? Daha iyi olmaz mı??

pelince
29-12-07, 15:08
yılbaşına nası girersenis bütün yıl öle geçermiş bütün yılıms tarkanla geçiçek heheheeh:D:D:D

:18: oLeyy beee :):17: :17: :17:

tarcanist
29-12-07, 15:25
sayın yöneticimiz sizeçokkırgınım bende çok gelmek istedim ama beni almadınız hemde bir sürü hazırlık yapmıştım pankart hazırlamıştım tarkanın giydiği takım elbiseden almıştım ama nasip olmadı elbet izmire de gelirrr inşlhh kuşadasında süperdiii satennn canım feda olsun ona

haklısın turhan benim onun için hazırladığım bir albümüm var onu çok imzalatmak istiyorum ama ona bir türlü yakın olamadım yah

*SEM*
29-12-07, 15:31
Oooooooffffffffff offfffffffffff Darısı başımıza diyeceğim ama ben bu gidişle Tarkan'a anca rüyalarımda o kadar yakın olabilirim her zamanki gibi İzmire konsere gelsede bende bu şans varken bişey olur gidemem ....Oooooooffffffffff :4:
Tarkan'ın içinde olduğu ortamın sıcaklığı samimiyetinden şüphe olmaz zaten :10:
Ne güzel şeyler yaşamışsınız :8: (Çıkan ufak tefek olayları saymazsak ki bunlardada ne sizin ne tarkan'ın payı yok... )Bizde artık yılbaşında izleriz Tarkan'ı ve kameraya yakalananlarınızı...:1: :8:

aliyaşar
29-12-07, 15:50
walla ben de 15senedir öle diodum ama oldu işte merak etme sabret oluyo :D bak ilk kes oldu ama muhteşem oldu;) dewamı yaz konserlerinde gelicek Turhann! ın da dedii gibi o zaman daha planlı olur ve birlikte hep beraber bi fotoğraf çektirip imza alabiliris

**MegaStarkan**
29-12-07, 15:51
ya arkadaslar öyle gittiniz bir grupca resim cekilseydiniz fena olmazdi.
forum kardesligi görseydik ;)

aliyaşar
29-12-07, 15:54
napalım ayarlayamadıkki bi türlü kısmet bi dahakine inş.

devilscream
29-12-07, 15:55
ya arkadaslar öyle gittiniz bir grupca resim cekilseydiniz fena olmazdi.
forum kardesligi görseydik ;)
cekim sonunda sahnenin önünde cekindik bi tane

aliyaşar
29-12-07, 15:56
yani arkdşlar arasında çekildik ama tarkanla olmadı maalesef

**MegaStarkan**
29-12-07, 15:57
cekim sonunda sahnenin önünde cekindik bi tane
eh, ekleyin ozm :D

gokhantevetoglu
hersey zamanla daha guzel olur bu arada tarkanla yılbasına gırdık tum senede ole gececek ama bır fark var bız hem o anı yasadık orda canlı canlı hemde tv basında tekrardan yasıcaz ve o anlar aklımıza gelecek ve bu bence hepsınden daha guzel sarkıların tekrar tekrar solenmesı tarkanın yerınde duramaması bıze verılmıs olan bı velı nımet gıbıydı arada tarkanın eskı sarkılardan okuması ıstek uzerıne costurması bızlerle cosması esprılerın havada ucusması hersey mukemmeldı ve degdı bunada...he bıde guzel bı anda herkes sustugu anda bır tane bayanın tarkan dıye bagırması ve herkesın o kısıye bakmasıda cok ılgınc anlardandı:):):)

popstareyup
birazdan tarkana sorduğum sorunun videosunu koyucam...gountude tarkan yok çunku yasaktı video çekimi ama ben gizlice kayıt tuşuna bastım ve sorumu sordum...inatçı olduğum vakit yapamayacağım çok az iş var benim...bu arada çekim goruntusu değil yayınlamamda sakınca yok...

MEGASTAR
29-12-07, 16:00
Ya kardesim o Kadar ballandira ballandira anlatiyorsunuzki adami deli ediyosunuz atesim cikti valla!!!!!!! acaba Tarkan bu sene LONDRA ya da gelirmi konsere ((((insaLLAH Gelir))))

aliyaşar
29-12-07, 16:03
bende yok arkdşlar çekmişti ekliçektiler eklerleler bugün yarın

eskalen
29-12-07, 16:05
bende yok arkdşlar çekmişti ekliçektiler eklerleler bugün yarın

Evet toplu halde sahne önünde çektik forum olarak resim....Bir teyze çekmişti telefondan...Kim deyse o foto yollarsa ya da forumda paylaşırsa iyi olur.....

aliyaşar
29-12-07, 16:05
ballandırmıyorus be abi olanları söylüyorus

**MegaStarkan**
29-12-07, 16:07
birazdan tarkana sorduğum sorunun videosunu koyucam...gountude tarkan yok çunku yasaktı video çekimi ama ben gizlice kayıt tuşuna bastım ve sorumu sordum...inatçı olduğum vakit yapamayacağım çok az iş var benim...bu arada çekim goruntusu değil yayınlamamda sakınca yok...
Peki ozm. Seni bekliyoruz ;)

badboyserkan
29-12-07, 16:09
evet 'eskalen' bi teyze çekmşti resim sahnenin önünde topluca ama video modundaydı telefon..:18: :18: neyse onu fotoyo değiştirirler..:10: :28: :20: :20: .

popstareyup
29-12-07, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=UQ5F3dtrYUc

bu işte..bu ses bana ait...

Turhann!
29-12-07, 16:21
Arkdaşlar işi resmiyete dökelim ya, biz trafikteyken o kdar yakındık ki, camı açtı flan, çok iyiydi yani, hepinizin yaşamasını isterdim :) ama bunu yapmak gayet de bizim elimizde... Ebru hanım söylemişti Leven Ağaoğlu ile tanışıklıkları varmış, mesela fan club olarak bir fotoğraf çektrimek istediğimizi söylese, sanmıyorm ki Tarkan hayır desin? Daha kollektif olcaz bi dahaki konsede, inanıyorm :)

aliyaşar
29-12-07, 16:22
hımmmmmm ewt hatırlıyorum bu anı güsel bi soruydu saolsun tarkan da cewapladı eklediin için teşekkür ederim

MEGASTAR
29-12-07, 16:36
KARDES HARIKASIN TARKANLA konustun varya biz daha admi konserden konsere goruyoz adam tarkana soru soruyor tebrikler kardes

aliyaşar
29-12-07, 16:42
Turhann! ebru abla napsın levent abi içeri bi girdi çıkmadı bidaha kavgadan sora.yoksa ayarlamaya çalışçaktı o da bizim kadar istiyodu ama napalım o kavga olayından sora da sölenmeski adam zaten sinirliydi kavgadan sonra iice sinirlenmiştir öle bi anda sölenmeski

pelince
29-12-07, 16:51
evet 'eskalen' bi teyze çekmşti resim sahnenin önünde topluca ama video modundaydı telefon..:18: :18: neyse onu fotoyo değiştirirler..:10: :28: :20: :20: .

o tyze bnm annem hhıhh!! ne bilsin wideo moduna ayarlayp wermişleer annme basmış alla alla yhaa :4:

aya bnm teldede wa bitane toplu resm ama onda baya eksk kişler war çekim btmeden çeklmişti çnkü usb kablomu arkmdan alablrem atcam bnde :11:

aliyaşar
29-12-07, 16:55
hehehehe doru sölüosun pelin tel.i annene weren arkdş o kargaşada video modunda olduunu farkedememiştir napsın o da :)

devilscream
29-12-07, 17:30
elimde sadece bu resim var,resmi eskalen gönderdi zaten resmi ceken arkadas da eskalen

Ben-Badboyserkan(Eskalenin ikizi)-Aliyaşar
http://img182.imageshack.us/img182/4517/32553323au3.jpg

eh, ekleyin ozm :D
bahsettiğim resim aslında resim değil videoymus:D
resim yerine video cekilmis yanlıslıkla,insanlık hali

http://www.youtube.com/watch?v=UQ5F3dtrYUc

bu işte..bu ses bana ait...
video için teşekkürler
sahneyi ve tarkanı cekmediğin için ayrıca teşekkürler

popstareyup
29-12-07, 17:37
çekemedim...çunku kamereyı elimden alabilirlerdi..bu kaydı mutlaka yapmak zorunda hissettim kendimi..eğer cekingen ve utangaç olmasaydım daha buyuklerinede kalkışabilirdim..bir kayıt daha var elimde yine goruntusu yok...korsan cd almayın diyordu hani..hatta birileri demiş ilk önce indiriyoruz sonra albumu alıyoruz diye...çok komik orası ya...onuda koyarım belki videolara isterlerse..

**MegaStarkan**
29-12-07, 17:40
o tyze bnm annem hhıhh!! ne bilsin wideo moduna ayarlayp wermişleer annme basmış alla alla yhaa :4:
alemsiniz ya koptum :18:
acaba aranizdan kim yanlis verdi :D

eskalen
29-12-07, 17:48
Popstareyup saolasın.....Senin orda olduğunu bilmiyordum,görmedim..iyi çekmişsin sesi.... Tarkan o aralar bay bi muhabbete dalmıştı zaten:)

pelince
29-12-07, 17:53
alemsiniz ya koptum :18:
acaba aranizdan kim yanlis verdi :D

Doruk yada aras abii olması Lazmm :21: annemn suçu yook yaniii hhıhh:9: :18: :18:
bitane dha çekilemedk farkettk wideo olduğunu ama görewli acil çıkarttı nyse onu resm olarak yprlar hrhlde olmassa bnm teldede bitane war eksikler war abaya ama olduğu kdr iştee :28:

HURRICANE
29-12-07, 17:54
:)Ah be keşke orda olabilseydim bende...Muhteşem geçmiştir çekimler.Şunu merak ediyorum TARKAN nasıl dans etti?

devilscream
29-12-07, 17:58
çekemedim...çunku kamereyı elimden alabilirlerdi..bu kaydı mutlaka yapmak zorunda hissettim kendimi..eğer cekingen ve utangaç olmasaydım daha buyuklerinede kalkışabilirdim..bir kayıt daha var elimde yine goruntusu yok...korsan cd almayın diyordu hani..hatta birileri demiş ilk önce indiriyoruz sonra albumu alıyoruz diye...çok komik orası ya...onuda koyarım belki videolara isterlerse..
iyi olur ama senin tarkanı ve sahneyi cekememen iyi bir sey tarkan için cünkü o zaman insanlar yılbasından önce sahneyi,tarkanı görmüs olacaklar zaten o yüzden yasaktı kamera:20:

badboyserkan
29-12-07, 18:13
enes(devilscream) resim güsell...aferin enesciğim...TRT hatırası tamm... ama bayağ bekledik yahu...:16: ama beklediğimize değdii....

bu arada pelin bilmiyordum annen olduğunu ..dediğin doğru evet video modundaydı telefon sanırım...pardon..özürr :41: :41: ama o fotoyu(video) koysalar bari..sahnenin önünde topluca çektik hemde... Tarkancoll hatırası yaniii..:20: :20: :10:

eskalen
29-12-07, 18:16
:)Ah be keşke orda olabilseydim bende...Muhteşem geçmiştir çekimler.Şunu merak ediyorum TARKAN nasıl dans etti?

Emin ol muteşem geçti:4: Dans olarak Tarkan tartışılmaz dansı vardı. Vay anam Vay la güzel dans etti .....Ritimlere uygun olarak......Bütün şarkılarında çok süper performans gösterdi....Çok terledi çok......:28:

**MegaStarkan**
29-12-07, 18:19
dans grubu yoktu degilmi? tekmi etti hep?
bide düetler yaptimi? sibel can, sezen aksu diyorlardi daha önceden

eskalen
29-12-07, 18:21
dans grubu yoktu degilmi? tekmi etti hep?
bide düetler yaptimi? sibel can, sezen aksu diyorlardi daha önceden

Dans gurubu falan yoktu.....Düet falanda yoktu....Tarkan'ın kendisi yetiyor zaten:20:

**MegaStarkan**
29-12-07, 18:22
Dans gurubu falan yoktu.....Düet falanda yoktu....Tarkan'ın kendisi yetiyor zaten
Hmm, tskler. Demek dedikodumus düet olayi....

HURRICANE
29-12-07, 18:24
Emin ol muteşem geçti:4: Dans olarak Tarkan tartışılmaz dansı vardı. Vay anam Vay la güzel dans etti .....Ritimlere uygun olarak......Bütün şarkılarında çok süper performans gösterdi....Çok terledi çok......:28:

Sağol;)umarım birdahaki organizasyonda gelirim bende:)bizim forumdan toplam kaç kişi katıldı çekimlere?herkes içerdeydi değilmi?

eskalen
29-12-07, 18:28
Sağol;)umarım birdahaki organizasyonda gelirim bende:)bizim forumdan toplam kaç kişi katıldı çekimlere?herkes içerdeydi değilmi?

Benim bildiğim kadarıyla baya kişi vardı.....herkes içerdeydi sanırım.....Herkes girdi çünkü......Kime rast geldiysem gördüm içerde öyle yani.....

leyla
29-12-07, 18:32
arkadaslar tarkani yil basinda yani pazartesi gunu,saat kacta ve hangi trt gosterecek?

HURRICANE
29-12-07, 18:33
Benim bildiğim kadarıyla baya kişi vardı.....herkes içerdeydi sanırım.....Herkes girdi çünkü......Kime rast geldiysem gördüm içerde öyle yani.....

Çok güzel buya:)Sağol;)

arkadaslar tarkani yil basinda yani pazartesi gunu,saat kacta ve hangi trt gosterecek?

TRT 1 de saatini bilmiyorum ?

Mega Fanat
29-12-07, 18:38
Keski bende Turkiyede yasasaydim.Keski bende orda olsaydim...

Ha bu arada arkadaslar sabah radyoda biliyormusunuz ne duydum?!Soylediler ki,cekilisilerde TARKANin korumasi ile TRT-nin korumalari kavga etmis hatta TARKANin korumalari kimise dovmusler.Dogrumu?

pelince
29-12-07, 18:39
bu arada pelin bilmiyordum annen olduğunu ..dediğin doğru evet video modundaydı telefon sanırım...pardon..özürr :41: :41: ama o fotoyu(video) koysalar bari..sahnenin önünde topluca çektik hemde... Tarkancoll hatırası yaniii..:20: :20: :10:

ayy yok cnım özr dilncek biise şaka taklıoorm bnde zaaten:4:

dans grubu yoktu değilmi?tekmi etti hep?bide düetler yapıldımı?sibel can, sezen aksu diyorlardı daha önceden

aaa :9: oLmas olurmuu biz wardık iştee hem dans ettik düüet yaptk ztn grptuk toplu :D bzden iyii grpmu olur bee :) yeternce eşlk ettik tarkana hemde sewndiğini söyledi şüpheye düşmüş acaba ezberledilermi fln die ama bizi öle görnce çok rahtladığını söyledii..

çook seiworm form insanlarımı bee :21: süprdii tarkn.. bzde ölee :1:

leyla
29-12-07, 18:39
TRT 1 de saatini bilmiyorum ?
tesekkurler

devilscream
29-12-07, 18:49
TRT 1 göstericek bunu zaten Hurricane arkadaşımız da söylemiş
saati ise kesin değil ama 23:00-23:30 arasında bir saatte cıkacak sahneye
bitis saati belli değil

badboyserkan
29-12-07, 19:02
tamam pelin..ok...:20: :20: şaka zaten yaa...:1: şakadan 2008 e girdik bide zaten .... :18: :18: :20: :1: :1:

HURRICANE
29-12-07, 19:06
En güsel yanıda bu ya işte.Yeni Yıl'a TARKAN şarkılarıyla girmek;)hep beraber TARKAN'LA 10 dan saymaya başlayarak yeniyıla girmek;)

RaSKaS
29-12-07, 19:22
yazdıklarınızı hepsini heycanla okudum
orada sizinle olmak vardı :19:
çok güzel vakit geçirmişsiniz , tarkan ile muhabbet etmişsiniz
kıskandım açıkçası :21:
umarım bundan sonraki organizasyonlara katılma imkanım olur

eastanbul
29-12-07, 19:40
Çok güzel ve değişik bir geceydi...Tarkan sahnedeyken konser dvdlerini ne zaman çıkaracağını sordum.Yaza çıkarıcam dedi.Sadece bunu sorup cevabını almak bile bana yetti...Bu arada doruk birkaç video ve resim çekti ama henüz uyanamadığı için alamadım.Bende daha yeni uyandım zaten...:)

eskalen
29-12-07, 20:04
Biraz kötü bir anıyı paylaşıyorum ....4 saat burda bekledik aynı yer aynı mekan bilenler çok iyi bilir:16:

http://img337.imageshack.us/img337/3796/93999048qk8.th.jpg (http://img337.imageshack.us/my.php?image=93999048qk8.jpg)

tuğçe
29-12-07, 22:35
çekimler Tek Kelimeyle Muhtaşemdi Ortam O Keyifliydi Ki Anlatilmaz Yaşanir Gerçekten :10: Bu Arada Tarkanin Keyfine Diyecek Yoktu O Kadar Mutlu Oldu Ki Bizlerin Ilgisinden, şarkilari Hepbir Ağizdan Söylememizden.çok Iyi Oldu Doping Oldu Tarkana :20: çikişta Bende Tarkani Takip Ettim Etilere Kadar Ama O Kendini Bilmez Basin Mensuplari Yüzünden Göremedim Kendisini çünkü çok Sinirlenmişti Kameramanlara.gerçekten Hiç Hoş Diildi Yaptiklari Tarkana :13:

pelince
29-12-07, 22:47
Biraz kötü bir anıyı paylaşıyorum ....4 saat burda bekledik aynı yer aynı mekan bilenler çok iyi bilir:16:

http://img337.imageshack.us/img337/3796/93999048qk8.th.jpg (http://img337.imageshack.us/my.php?image=93999048qk8.jpg)

ewtt kötüüdü bn 2den beri bkliodum bide çok üşüdüm ama tarkaniçin değdi orda bklerkende heep kndi kndime olsn sonunda tarkan war dedm bi söz wardı bklenen gün geleckse çekilen çile kutsaldr die onn gbi bise iştee tabi bklemeseydik iyidi ama oLsn =)

freak
29-12-07, 23:50

saat 20.05 de

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/progdetay.aspx?tanitimid=5148&tur=TV

b_a_S_k
30-12-07, 00:11
Bu arada emeği geçen ve çok az tanışma fırsatı bulduğum, Başta Ebru ve Aras arkadaşlarım olmak üzere tüm Tarkansever dostlarıma,içtenlikleri ve uğraşları için de sonsuz teşekküler ediyorum :)
ben de sana çok tşkkrediyorum haytta bi iyi arkadaşım daha oldu tabiki en az senin gibi 10larca :) _buarada çok uzaklardan gelen arkadaşalr wardı tek kelimeyle şaşırtttılar beni helalolsun diyorum hepinize _gün geçtikce herşey daha ii olcak bizler adına _hep beraberolursak çok daha ii şyrlr yapabiliriz _ortak noktamız zaten tarkan forumdada sürekli hbrleşme halındeyiz kim tutar bizi ;p :41: :41:

ösgee
30-12-07, 11:05
kıskancak biişii yok bakın isteyenlerr kalktıı geldii başka şehirlerden misall ben yani:D:D :20:

cidden çok uzun bi süree orda beklendii resimdekdee yapımcı gbi bişidi galiba:D:D:36:

herşeye değerrrdii bncee hepsinidee hakedioo herşeii<3<3<3:10:
bi int sitesnde haber altınaa byaa kötü yorumlarr yapılmştıı haram olsunn .. türk değil gbisindenn o insanlarıdaa artı parantes olarak kınıorumm:13:

samurai_55
30-12-07, 17:36
ben 1de ordaydım ilk gelen pelinceydi...forumdan ilk pelince geldi....

fernsehn
30-12-07, 20:27
Ya ne güzel...Keşke benim de böyle bir şansım olsaydı:(

sarıpapatya
30-12-07, 21:23
arkadaşlar yeterrrrrrrr uyuz olmaya başladım ben yaa kıskançlıktan patlıcam aaaaaaaaaaa alıcam şimdi:6: :6: offf allahım bizede nasıp et

bounce
30-12-07, 22:11
eyüp süper adamsın tarkanda çok samimi ve içten vallaha derken ki heyecanını duyabiliyor musunuz teşekkürler eyüp

tarcanist
30-12-07, 22:29
ah ah beni görtürmediniz benimde anlatacak birşeylerim olurdu ama yokhhhh:(

TarkanColl
30-12-07, 22:43

Biz Tarkan hayranları olarak bu tür düzenlere (girişteki bariyerlere) alışık olmamız lazım. Aslında çok düzenli bir girişimiz olacaktı ama malesef bir iş bir şirkete verilmişse başkaları karışmamalıydı. Evet soğukta bekledik ama organizasyon bozukluğundan değil sadece düzenlenmiş planlanmış bir organizasyonun dışardan kişilerce bozulması yüzünden...:20: :41:

b_a_S_k
30-12-07, 23:01
yok be serkanım okadar da kötü bi anı diil,, olmasın yani :)_tabiki gönül ister gider gitmez içeride olalım ama aksilik işte gördün olanları _ boşwerelim aksilikleri değer bunu sen çok ii biliyorsun bildiğin gibi diğer trt çekimlerinde de oradasın ortak fikrimiz gittiğimizz en farklı en özel tarkan konseri !!mi?? desek söyleşimi desek adını koyamadım :)

ozgee
30-12-07, 23:42
ahh ahhhh süperdi tarkan dansıyla kıvraklıgıyla kıyafetleriyle mütevaziligiyle süper ötesiydi hatta özelliklede ictenligiyle ve aralardaki sohbetleriyle hayranlarının düsüncelerine ne kadar önem verdigini bikez daha kanıtlamıs oldu aralarda bize özel söyledigi sarkılar inanılmazdı yeni yıla tarkanla girdik ya bundan daha muhtesem ne olabilirki gelen arkadaslar anlatmıslar zaten herseyi herzamanki gibi cok tatlıydı gene cooookkkk

aliyaşar
30-12-07, 23:53
heeeeey sonunda geldim bursama sırf tarkan için burdan oraya gitmiştim :D valla değer mi acab kuline kadar gitme şansım lur mu diyordum kulisine gidemedim ama gitmiş kadar oldum beee :)

**MegaStarkan**
31-12-07, 00:13
ya bence yeni yilda -yeni yil- sarkisini söylemesi gerekti.
tekrardan yine hop hop'u söylememesi gerekti.
daha anlamli yeni yil sarkisi bence....

devilscream
31-12-07, 00:25
ya bence yeni yilda -yeni yil- sarkisini söylemesi gerekti.
tekrardan yine hop hop'u söylememesi gerekti.
daha anlamli yeni yil sarkisi bence....
evet gerçekten cok anlamlı olurdu ama yeni sarkıları da tanıtması için yapılan bir cekimde eski bir sarkı söylemek garip olmaz mı?

**MegaStarkan**
31-12-07, 00:27
evet gerçekten cok anlamlı olurdu ama yeni sarkıları da tanıtması için yapılan bir cekimde eski bir sarkı söylemek garip olmaz mı?
eger zaten o sarkiyi program icinde bir kere söylemisse yine tekrarlamasi gariptir aslinda ;)

aliyaşar
31-12-07, 00:27
ya az önce öğrendim bu akşam da çekim varmış ve ben bugün tam çekimin başladığı saattte farkında olmadan geri döndüm inanmıyoruuuuum :(:(:(

devilscream
31-12-07, 00:30
eger zaten o sarkiyi program icinde bir kere söylemisse yine tekrarlamasi gariptir aslinda ;)
2.defa "Hop Hop" değil "Vay Anam Vay" söylendi:D
belki haklısın ama cıkıs sarkısı olduğu için ve "Vay Anam Vay"ı insanlara daha iyi benimsetmek amacıyla 2 defa söylenmiş olabilir:20:

**MegaStarkan**
31-12-07, 00:38
2.defa "Hop Hop" değil "Vay Anam Vay" söylendi:D
belki haklısın ama cıkıs sarkısı olduğu için ve "Vay Anam Vay"ı insanlara daha iyi benimsetmek amacıyla 2 defa söylenmiş olabilir:20:

Evet, yanlis hatirlamisim :P
Bilmem ya ben yeni yila "yeni yil" sarkisiyla girmeyi cok isterdim.
Eskiden bir kere böyle bisi olmusdu, ama o ani yasiyamadik :P
Belki o eksikligi doldurmak istiyorum :D

devilscream
31-12-07, 00:41
Evet, yanlis hatirlamisim :P
Bilmem ya ben yeni yila "yeni yil" sarkisiyla girmeyi cok isterdim.
Eskiden bir kere böyle bisi olmusdu, ama o ani yasiyamadik :P
Belki o eksikligi doldurmak istiyorum :D
2009'a kadar kesinlikle albüm cıkarmaz tarkan,o zaman yeni sarkı tanıtma gibi bir durumda olmaz,belki seneyede yılbası programı yaparsa o zaman söyler inşallah,o zaman eksiklikde dolmus olur:D:20:

eskalen
31-12-07, 01:24
Tarkan trt çekimleri bitti......Tarkan bizim şarkı söyledi......Çat kapı, pare pare, Vay anam vay'ı söyledi sona bizim için çekimde olabilir ......Tarkan'ı elinden tutmayan kalmadı....Hatta enseninden bacağından bile tutdum:)

badboyserkan
31-12-07, 01:39
arkadaşlar bugün kü çekimlerr süperdiii... (30 aralık yanii)... coşturdu tammmm....başka şarkılar söyledi.... değişik giyim yaptı....kafa salladııı..offfff süperdiii..gelmeyenler kaçırdı..... 28 aralık gününden daha güsel oldu çekimlerr...... süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:10: :10: :20:

eskalen
31-12-07, 01:41
Tarkan ilk olarak (çekim ilk gelenler bilir) gümüş takım elbisesiyle yürüyerek çıktı, herkes bi çığlık:) ardından "Haydi tüm coşkunuzu, enerjisinizi gösterin Yarın herkes bizi izlesin dedi" Sonra Vay anam vay giriş ve az ilersi aldılar kestiler.....Sonra istanbul ağlıyor(2 veya 3 kez)......Sonra dedikodu( 2 kez), Dilli Düdük, (2 kez) Sonrada çat kapı(2 kez), pare pare(2 kez) ve Vay anam Vay(1 kez) söyledi bizim için......İkinci bölüm olarak ise farklı giydi.....Çok süperdi, Parlak kravat kumaş siyah pantolon,yelek siyah....Cuma günkü gibi gece yaşattı.....Yarın kesin izleyin......Tarkan çekimlerden sonra montaja gideceğini mırıldandı şöyle.....O uyumaz bu gece:)

freak
31-12-07, 01:46
off ne guzel ya 2 gun icinde tarkan'ni iki kes gordunuzz bu hayatinizda belki bir kere olabilir super yaa gercekten coook sanslisinizz arkadaslar
yarin kesin izliceem ben tarkani hicc kacirimiyimm

**MegaStarkan**
31-12-07, 01:47
tskler yeni bilgiler icin :)
bakalim tarkanin dansi degismismi.
metamorfoz adina dansida degismesi gerek bence, yeni figürler ;)
daha iyi olmasi gerek, planlanmis bisi-koreografie vs.

eskalen
31-12-07, 01:52
tskler yeni bilgiler icin :)
bakalim tarkanin dansi degismismi.
metamorfoz adina dansida degismesi gerek bence, yeni figürler ;)
daha iyi olmasi gerek, planlanmis bisi-koreografie vs.

Dansları çok güzel merak etme!.....ayak kıvrımları falan süper dans etti.....Yarın izledik mi hayırlısıyla hep beraber göricez:20:

badboyserkan
31-12-07, 01:52
(30 aralık yani )bu akşamki çekimlerr.. süperdi yaaa tarkanın elini 13 defa tuttum kafasını okşadım eğildi.... bileğini tuttummm.... yeleğini çektimmm..bi bilsenizzz offfff....anlatılmaz yaşanırrr..... en öndeyiz bidee...anlatamam yani.....

bu seferki çekimler süperdi..hem olay falan çıkmadı çok rahat geçti.....Tarkanda çooookk keyifliydi...döktürdü resmen....:20: :20: :10: :10: :9: :1: :1:

aliyaşar
31-12-07, 11:56
ya haberim olmadıki gelirdim kaçarmı yaaa

gokhantevetoglu
31-12-07, 12:06
walal dun gecede muhtesemdı bırazdan herseyı anlatacam ballandıra ballandıra...:):):)

tara
31-12-07, 12:25
ya okuyamiyorum dediklerinizi.cok heyecan verici olmali .cok sanslisiniz bunu yasadiginiz icin

eskalen
31-12-07, 12:34
ya okuyamiyorum dediklerinizi.cok heyecan verici olmali .cok sanslisiniz bunu yasadiginiz icin

Kesinlikle çok heyecan verici....İzlerkende öyle olucak....Çünkü gelenler yaşayanlar bilir...tarkan ile bu kadar yakın olmak onun elindne tutmak, coşmak konuşmak, konserde bile zor olur....Çok güzel bir şans.....Hayal kursam bu kadar sanmazdım..Canlı canlı orda bulunmak izlemekten çok farklı....O yüzden paylaşmamak anlatmamak elde değil....:20:

badboyserkan
31-12-07, 12:46
'eskalen' anlatılmaz yaşanır yaa.... bir dünyastarıyla yılbaşına girdik...hemde 2. defa cuma ve pazar günü..... bu lüksük nerede görülmüş ya...insanın başına 40 yılda bir gelecek derecede bişey yani.... Ezberledik artık tarkanıı... :28: :28: :9: :10: :10: :20: :20: :10: :10: :10:

denizay
31-12-07, 13:25
bu zamanlarda playbackin tadi mi var?? Bari singback yapsaydi (yani müzik harddisk den, ama vokal canli)

badboyserkan
31-12-07, 13:32
olsun.tarkanla her türlü değer... orda olmak o coşkuyu tarkanla yaşamak başka....yaşayan anlar... ama tv den izlemekle orda olmak çok çok farklı bunuda bilinn...:10: :10:

aliyaşar
31-12-07, 15:07
kesinlikle çok farklı ;)

Turhann!
31-12-07, 15:27
Arkadaşlar Tarkan bizim başımıza gelen olayla ilgili Taraf gazetesine açıklama yapmış, olayımızı o da anlatmış, ondan da bu beklenirdi zaten, hakkaten süper bi insanın fanlarıyız :)

badboyserkan
31-12-07, 15:29
evet turhan süper bir fanlarıyız... :20: :20: :20: :10:

denizay
31-12-07, 15:37
playbacki ben de yaparim! Hem cok farkli olur:28:

Turhann!
31-12-07, 15:56
arkadaşlar, tarkan.com'da aradım ama bulamadım, yaptığı bu mütevazi açıklama için bir teşekkür mesajı iletmek istedim ama, sitede iletişim adına mail flan koymmışlar hiç, nasıl ulaşırım bir fikriniz war mı??

devilscream
31-12-07, 16:50
bu zamanlarda playbackin tadi mi var?? Bari singback yapsaydi (yani müzik harddisk den, ama vokal canli)
playbackin hiçbir zaman tadı yok ama tarkan "Karma" albümü tanıtımında da playback yapmıstı,müzikleri canlı yapsalar orijinali gibi olmaz ve ilk kez dinleyenlere orijinal hali gibi tat vermez,sadece tarkan canlı olsa yine aynı durum olur,ayrıca bircok sarkı hızlı ve tarkanın nefesi yetmeyebilirdi,sonucta orada cıkıp bir sarkı söylemeyecek ve bu tarkanı cok yorardı,nefes nefese kalırdı:11:

denizay
31-12-07, 19:02
I disagree my friend...

ozgee
31-12-07, 19:04
ah ya bilseydim kalırdım ikincisenede ama biraz gec haberim oldu nese bunada sükrediyorum en azından cuma günü canlı canlı seyredebilme sansım oldu ama dünkündede orda olmayı cok isterdim

devilscream
31-12-07, 19:39
I disagree my friend...
sen bilirsin;)ben sadece fikrimi söyledim zaten

mawish
03-01-08, 19:26
ya bu siteden haber vermekle beraber herkese mail de gelse çok daha ii olur diye düşünüorum... bu arada çekimler süper geçti hakketen tarkan inanılmazdı yany aralarda bizimle konuşması sorulara cevap vermesi çok sıcak ve içtendi yany 100 kere konsere gitsem bu tadı alamazdım heralde...

tarkan_aski
04-01-08, 17:37
yaaa catliyorum su an kiskancliktan :11: :11:
keske bende orda olabilseydimmm....
yaz konserleri sadece türkiye de mi olacak yoksa almanyaya da gelicek mi?
ayy insallah gelir ya ben onsuz yasiyamammm.....
Siz de öyle ballandira ballandira anlatiyorsunuz ki insanin kiskanmamasi mümmmmküünnn degiil :28:
Fotograflar videolar felan paylassaniz cooook iyi olur cünkp gidemeyenler icin o atmosferi azicik da olsa tadma firsati olur ...
YAAAA BENDE ISTIYORUUUM
eger forumda paylasmak istemiyorsaniz bana msn de felan yollarsaniz size minettar olurum NOLUUURRR :20: :20:

selin_trkn
13-01-08, 19:25
ya bnde ordaa olup tarkanı yakından görmeyi çok isterdim.çünkü hiç daha yakından göremedim ama onu çok seviyorum..sevilmiycek insan mı cnm..

devilscream
26-02-08, 23:50
http://img181.imageshack.us/img181/9405/trkntrtfrmml4ec1.jpg

arkadaslar TRTdeki cekimlerden sonra sahne önünde forumca cekinmis oldugumuz bir fotograf:20:
aslinda yanlislikla video olarak cekildi,bu resim videodan alintidir:21:
resimde ki arkadaslarin isimleri:
Ayaktakiler(Soldan):En soldaki arkadasi tanimiyorum-Pelinsu-Ebru Ertug-Gökhan Eskalen-Serkan Eskalen-Enes Celik(Ben)
Oturanlar(Soldan):Aras-Doruk-Serkan-Ali Yaşar
NOT:Resimi Serkan abi(eastanbul)'nin imzasindan alintidir:20:

rahimecim
27-02-08, 11:28
bende aşkıma defalarca dokundum:10: zaten sahnenein en önündeydim kuzenimle, o kadar saat beklememize ve soğuk havaya değmişti inanılmaz eğlendim herkes ne sorduysa cevap verdi yayın arasında çok tatlıydı çokkkkk:10: