PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyenin Avrupanin Stari

meetee55
28-12-07, 13:20
tarkan her albümünde olduğu gibi bu albümündede yine 1 numara çünkü her albümünde değişik sondlar kullanıyor diğer sanatçılar gibi yerinde saymıyor bu albümünde bence en göze çarpan dedikodu şarkısı rock tarzı muhteşem yapmış kısacası kim ne dersedesin o star ne yapsa tartışılıyo bildiğim birşey var p çok farklı ÇÜNKÜ O TARKAN

MEGASTAR
28-12-07, 14:31
Haklisin O bir MEGASTAR burda bir Inglizle Konustum mu: Turkiye ile ilgili ne biliyosunuz diye soruyorum ve aldigim en fazla cevaplar Tarkan kiss kiss ve Galatasaray ben galatasarayli degilim ama olsun::
Bir gun Markette tarkan simarik caliyordu ve ingiliz bi genc Su muzigi kapatin lutfen dedi... neden mi?? Cunku evde kiz kardesi yeterince dinliyormus

:28:

gence
28-12-07, 16:11
kız biliyo ne dinleyeceğini anlaşılan.

yoshy-fan
24-01-08, 21:49
tarkan her albümünde olduğu gibi bu albümündede yine 1 numara çünkü her albümünde değişik sondlar kullanıyor diğer sanatçılar gibi yerinde saymıyor bu albümünde bence en göze çarpan dedikodu şarkısı rock tarzı muhteşem yapmış kısacası kim ne dersedesin o star ne yapsa tartışılıyo bildiğim birşey var p çok farklı ÇÜNKÜ O TARKAN

aynen katiliyorum sana

tarki_ceycey
03-09-08, 19:40
kız biliyo ne dinleyeceğini anlaşılan.
bencede:1: