PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 2008

HakanÇelik
28-12-07, 12:40
Tarkan 15 yıl içinde sürekli imaj değişikliği yaptı. Tarkan yeni yıla yeni albümü ve yeni imajıyla giriyor
http://www.gunes.com/2007/12/28/resim/m2.jpg
Müzİk piyasasına yıllar önce 'Kıl Oldum Abi' adlı şarkısıyla giren Tarkan geçen yıllar içinde sürekli imaj değiştirdi. Son 15 yılda adeta kılıktan kılığa giren Tarkan, 2008 yılına da yine hem yeni jmajı hem de yeni albümü Metamorfoz' ile giriyor. İlk albümü 'Yine Sensiz'i 1992'de çıkaran Tarkan'ın, bu albümü 500 bin civarında satınca bir anda popüler olmuştu.
1994 Mayıs'ında Sezen Aksu'nun besteleriyle 'Aacayipsin' adlı albümünü çıkaran Tarkan imajı ve fıkır fıkır şarkılarıyla bir anda zirveye oturdu. Bu albümüyle yurtdışına açılıp ulusal çapta konserler verdi. Sanatçının kariyerindeki en büyük dönüm noktalarından olan bu albümü 2,5 milyona yakın sattı. Avrupa ülkelerinde de 700 bin tiraj rakamına ulaştı.
Tarkan, bu hafta piyasaya çıkan yeni albümüne ise değişim anlamına gelen 'Metamorfoz' adını verdi. Albümün klip ve fotoğraf çekimleri için saçını kısacık kestiren, yine ince bir sakal ve bıyık bırakan Tarkan'ın yeni şarkıları 'Vay Anam Vay', 'Dilli Düdük', 'İstanbul Ağlıyor', 'Çat Kapı', 'Pare Pare' daha şimdiden dillere düştü.

http://www.gunes.com/2007/12/28/magazin/m3.html

karma_elcin
28-12-07, 12:45
Evet aynen bu haberdeki gibi oldu ..:21: :4: :21:

**MegaStarkan**
28-12-07, 13:20
Ne yapsa yakisiyor adama :)
Imaji güzel ama yinede ben albüm kapagini begenmedim :D
Gerci Come Closerin'kinide begenmemisdim. Alisiriz ama :D

Kotu bisey demek istememis sanirim. Degisim güzeldir, her tarz degisikliginde ben avrupada bile kopyalarini goruyorum. Turkiyede bazi klişelesmiş otoriteleri, aliskanliklari deistiren biri olarak, hep daha iyisine, farkliliga dogru koşmasi bence normal:20: Kendide sklr abi.. hep ayni saclar, ayni model, ayni kiyafetler...:9:

sarıpapatya
28-12-07, 13:41
değişim güzel şey arasıra lazım her insana yeterki değişim için komik duruma düşenlerden değil ne yaptıysa gerçekten yakıştı böyle değişimlere can feda:4:

arjen22-tarkan
28-12-07, 18:08
Hep Aynı İmaj mı olsun onu mu istiyolar 4