PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kravat Tarkan’ı bozar mı

Nzl
28-12-07, 10:12
Kravat Tarkan’ı bozar mı

‘Metamorfoz’ adını verdiği albümü dün piyasa çıkan Tarkan, takım elbiseli imajıyla magazin dünyasının yeni gündemi haline geldi. Müzik eleştirmeni Naim Dilmener’in “Demode bir görüntüsü var elinde tespihiyle cep telefonu eksik” dediği Megastar’ın yeni imajını moda dünyasının ünlü isimleri değerlendirdi:

COOL HAVASI VAR/Esin Maraşlıoğlu: Kısa saç ve takım elbise Tarkan’da çok şık durmuş. Fiziği ve yüzü o kadar güzel ki, ne yapsa kendisine çok yakıştırıyor. Yeni haliyle oldukça cool bir havası var.

ÇUVAL GİYSE YAKIŞIR/Zeynep Tunuslu: Tarkan dünya standartlarında bir star. Çuval bile giyse çok iyi taşıyor. Ayrıca hit kesim takım elbise atletik vücuduna çok yakışmış. O kadar anlamlı yüzü var ki, her türlü saç kesimi ona çok yakışıyor. 100 üzerinden 100 veriyorum.

KISA SAÇ YAKIŞMAMIŞ/Nur Yerlitaş: Tarkan’ı uzun saçlı ve kirli sakallı haliyle daha çok beğeniyorum, kısa saçlar pek yakışmamış. Ama genel olarak yine çok hoş bir havası var.

KLASİK GİYSİLERİ YADIRGADIM/Vural Gökçaylı: Açıkçası o klasik giysilerini çok yadırgadım. Ayrıca saçlarıyla da çok fazla oynuyor. Bir arayış içinde olduğu belli. Tarkan sanırım arkadaşlarına uydu, ama yanlış bir seçim yapmış.

Özlem UÇAR

‘Tarkan eleştirilere alışıktır, bunlara takılmaz’

Tarkan yeni albümüyle birlikte imajından şarkılarına, TRT’deki yılbaşı programı için aldığı paraya kadar her konuda eleştirildi. Şarkıcının basın danışmanı Sevtap Küçükkaralar ise eleştirileri şu sözlerle cevapladı: Albüm daha piyasaya çıkmadan eleştiriler başladı. Ancak Tarkan böyle konulara takılmaz, eleştirilere alışıktır.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=103125,8

90_model
28-12-07, 11:50
zeynep tunusluya katılyorum çuval bile giydirseler tarkan tarkandır o yakışmamış diyenlerde bunları görünce belki utanır

**MegaStarkan**
28-12-07, 12:58
Genel olarak güzel yorumlar :)
Böyle seyleri takmaz Tarkan. Nelere dayandi bunlar sifir kaliyor onlarin yaninda ;)
Tskler

karma_elcin
28-12-07, 13:15
Zeynep Tunuslu son noktayı koymuş bence..:20: :19:

Kendi begendiyse mutluysa, sorun yok. Evet her tarzinda oldugu gibi insan önce yadirgiyor, sonra gözlerini alamiyo! Simdiye kadar hep böyle oldu bu, degismezde. Seytan tüyü yeter, seksapel'i oldugu surece Tarkan igrenc latex Superman kostumu giyse bile yakisir

sarıpapatya
28-12-07, 13:45
çuval giyse güzel benzetme nitekim gerçektende öyle eleştirilre biz bile alıştık önce yerden yere vuruyorlar sonra nediceklerini şaşırıyorlar tarkan da artık gülüyo eminim eleştiri olmasa albüm için endişe eder

scorpioness
28-12-07, 14:04
Aslında eleştri bir bakıma iyidir insanı kamçılar hemde eleştirenler belli ki onu daha çok takip edenlerdir herkesin zevki farklıdır gözümüz alıştı bile sağol haber için

arjen22-tarkan
28-12-07, 17:42
Değişim Ara sıra şart çünkü aynı imaj nereye kadar dinleyici de sıkılır bi yerden sonra !!

tarcanist
28-12-07, 21:20
dediğiniz gibi insan güzel olduktan sonra ne giyse ne yapsam yakışır ve bence tarkan her hali ile harika