PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anti Tarkan lobisi var (Cengiz Semercioğlu)

Nzl
28-12-07, 09:38
Anti Tarkan lobisi var

Bu ülkede anti Tarkan lobisi olduğuna artık kesin inandım.

Sanatçının yeni albümü Metamorfoz daha piyasaya çıkmadan harekete geçti bu lobi...

Önce TRT’den aldığı parayı abartarak gündeme getirip yerden yere vurdular.

Bu kadar para alınır mı, vergilerimiz Tarkan’a mı gidiyor dediler.

Sonra Metamorfoz’u dillerine doladılar.

Son olarak şarkının çalıntı olduğunu da iddia etti bazı internet siteleri.

Tarkan’a aynı şey, İngilizce albümü sırasında da yapılmıştı.

Canını acıtmak istercesine dalga geçenler oldu, kasıtlı haberler yapanlar oldu. Medyanın bir kısmındaki bu Tarkan düşmanlığını anlamış değilim.

Başarılı olamasından mı kaynaklanıyor, çekememezlik mi, kıskançlık mı adını tam koyamadım.

Belki medyaya bu kadar uzak olmasına gıcıklar.

Adam ne yaparsa, muhalif sesler korosu direk harekete geçiyor.

Albümden iki-üç parça dinledim daha, onlar da hiç fena gözükmüyorlar.

Ama yine kural değişmedi, anti Tarkan lobisi durmadan çalışmaya başladı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/7932391.asp?yazarid=105

babeface
28-12-07, 10:12
Helal sana katılıyorum...

Ozz
28-12-07, 11:49
ya tarkan ne yaparsa yapsın eleştrilecek... kot giyse kot giydi derler. Takım elbise giyse kro.. Herkesi aynı anda memnun etmek imkansız kiii bazı eleştirmenlar sırf eleştirmek için yazı yazar, tarkan ın adını koyu ile işaretler ve prim yapar. Bu 10 yıldır böyle ve değişmeyecek. biz kendimize bakalım, sevdik mi..... Allahına kadar :D:D

nuran
28-12-07, 11:53
çok doğru bir açıklama.tarkan onlara prim vermedikce tarkn işini yaptıkça çekemiyorlar.çıkıp ekranlara ona buna sataşsa tarkan bir numaralı adam olur.ama önemli olan onlar için bir numara olması değil,o bizim bir numaramız ve her zman da öyle olacak.iyi günde kötü günde her zaman ve her şartta yanındayız.:29: :29:

karma_elcin
28-12-07, 12:43
tam isabet..bu lobi fazla oluyor, sussunlar da insanlar karar versin.. 2 gunde şarkıları ne zaman dinledi ne zaman sindirdi de hemen yorum yapıyorlar bence gereksiz, insanların da pek ilgisini çekmiyo bu haberler herkes beğendiği sevdiği sanatçıyı, şarkıları dinlemeye devam edecek müzik, nota bilgisi olmayan insanların oturdukları yerden yorum yapmaları boş boş boş boşşş..:13: :13:

Tar-Khan
28-12-07, 12:47
vaybee medyada varmis bi kac akilli insanlar
katiliyorum...
ama tarkan yenecek bu hainleri susarak kaale almayarak!

Bamboo
28-12-07, 12:48
""""Bir kerede tarkan hakkında olumsuz bi eleştiri yapmasanız şaşarım zaten siz ve sizin gibibler tarkan ne yaparsa yapsın asla beğenmezler ki neden beğenesin anti tarkan lobisini oluşturmak varken öyle değilmi nede olsa bu şekilde daha çok okunursunuz tarkan da olmasa ne yapacaksınız bilmem yani...""""

orda yazara e-posta die bi bölüm var bende ona cevap yazdım sizde yazsanız iyi olur yukardaki benim yazara yazdığım yazıdır..

**MegaStarkan**
28-12-07, 13:46
helal harbiden. budur!
tebrikler :20:
tskler haber icin

sarıpapatya
28-12-07, 13:56
nekadar doğru bi yazı bu gerçekten öyle her kelimesine katılıyotum ama unutmasınlar onlar azınlık

scorpioness
28-12-07, 14:12
Cengiz Bey çok güzel anlatmış yazısında al elmaya taş atan çok olur özetidir...Dedikodu parçasının sözlerini bir daha okuyun arkadaşlar Tarkan bu şarkıyı bize yazmış okuyun anlarsınız... sağol

deyzi
28-12-07, 17:23
Oldum olası çekemediler zaten başarısını.Ama tarkan onlara inat devleşmeye devam edecek.Zirvede hep TARKAN olacak bunu akıllarına kazısınlar.

arjen22-tarkan
28-12-07, 17:51
Yorum Yapmak bile yersiz bunlar için

RaSKaS
28-12-07, 18:16
Cengiz Semercioğlunu yazısından ötürü tebrik ediyorum
Daha albüm çıkmadan olumsuz eleştiriler başladı , albümü 1 kere dineyip yada dinlemeden hayal kırıklığı , fos çıktı , boşa gitti gibi saçma yorumlar yapılmaya başlandı.
Açıkçası çok da şaşırmadım.Her zaman yaptıklarını yapmaya devam ediyorlar....

HURRICANE
28-12-07, 19:31
Semercioğlunu tebrik ediyorum bu güzel yazısından dolayı!Keşke Come Closer albümündede böyle destek olsaydılar kalemleri çalışsaydı!

tarcanist
28-12-07, 19:53
Eleştiren Eleştirsin Her Hali Ile Megastar Tarkan Dedikodu Dedikoduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Desem Yeterli Olur

kkirkyildiz
29-12-07, 02:36
bu adamı seviorum ben ya iyi bi adam cengiz semercioğlu herşeyi pat pat sölüo

popstareyup
29-12-07, 02:44
bu dunyanın tum genelinde var...çok başarılı olan tum isimleri yere indirme politikası...