PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Come Closer 2

kartalizmaster
28-12-07, 01:19
Yeni Düzenleme Süreci
Tarkan, Hollanda'daki konseri öncesi 22 Şubat'ta FunX Radyosu'na verdiği röportajda Come Closer'ı ABD dahil olmak üzere tüm Amerika kıtası ve albümün henüz çıkmadığı diğer Asya ve Avrupa ülkelerinde çıkarmaya hazırlandığını söyledi. Tarkan, bazı şarkıları yeniden düzenlediklerini, biri "Nothing Like You" olmak üzere 3 yeni şarkı eklediklerini söylerken yeni versiyonda bazı sürpriz düetlerinin olduğunu da ekledi.[1]
Yaklaşık 2 hafta sonra albümün prodüktörlerinden Boxsta kendi internet sitesinde, Come Closerın yeni düzenlemesinde Snoop Dogg, Wyclef Jean, Kid Rock, Miri Ben-Ari ve Malverdenin yer alacağını yazdı.
Tarkan, Makedonya konseri öncesi 17 Haziran'da bir televizyon kanalına verdiği röportajda, söylenen düetlerden Wyclef Jean, Miri Ben-Ari ve Malverdeyi doğruladı. Snoop Dogg düetinin ise henüz kesinleşmediğini, fakat Snoop Dogg'la buluşup, şarkılarını dinlediklerini, Snoopun şarkıları beğendini söyledi.
2 Ekim'de prodüktör Boxsta, internet sitesine albümle ilgili bir haber ekledi. Haberde Tarkan'ın 2 yeni şarkı eklenen albümü çıkarmaya hazır olduğu söyleniyor. Ayrıca albümün hangi stüdyolarda kayıt edildiği de haberde yer alıyor.
Aynı sitenin diskografi bölümünde ise yeni düzenlemenin şarkı listesinin bir bölümü yer alıyor. Listede yeni şarkılardan "Who's Gonna Love You Now?" bulunuyor. Ayrıca albümde düet yapan isimler ise Wyclef Jean, Miri Ben-Ari, Malverde, Filly ve Verbz olarak belirtilmiş.
Tarkan, Türkiye'de konuyla ilgili bilgi vermiyor.
Söylentiler albümün 2008'de, başta ABD ve İngiltere olmak üzere tüm dünyada piyasaya çıkacağını gösteriyor.

Kaynakça Hollanda FunX Radyosu Röportajı
^ Makedonya Televizyonu Röportajı
^ Boxsta resmi internet sitesi - Haberler
^ Boxsta resmi internet sitesi - Diskografi

http://tr.wikipedia.org/wiki/Come_Closer

karma_elcin
28-12-07, 01:27
oooo snoop dogg albümü cok beğenmiş hehehe...

kkirkyildiz
28-12-07, 01:44
çok iyi bi haber yaw albüme yazık oldu bence iyi parçalar vardı aslında değeri bilinmedi albümün bu versionuyla daha iyi olur inş. sonuçta albüm bilboard hot 100de 2 numaraya kadar yükselmişti ama kalıcı olmamıştı snoop dogg olmasıda çok iyi avantaj onun için miri ben ariyle çalıştığını duymuştum hatta beraber bi dergide fotoları vardı stüdyoda falan dergide diva dergisiydi sanırım bende metamorfoz için sanıodum ama albümde ismini görmeyince bi uyuz olmuştum demekki uyuzluğum doruymuş:D

Ozz
28-12-07, 11:53
ben özellikle come closer yeni versiyon haberine çok sevindim...:D:D:D aslında haberin tamamı süper çünkü tarkan ın ingilizce albümü 10 yıl gider... iddia ediyorum mükemmel bir çalışma...

kartalizmaster
29-12-07, 11:56
süper bi haber 2008 Tarkanın yılı olacak...

tufanzenger
29-12-07, 12:10
come closer hot 100'e falan grmedi.. çünkü abd'de daha çıkmadı.. sadece billboard avrupa albüm listesine girdi.. orada da çok iyi bir sıra elde edemedi.. 2-3 hafta kaldı..

albüm yazın çıkacakmış.. dün tarkan demiş..

alper...
29-12-07, 14:24
süper bi haber bu :)

kartalizmaster
29-12-07, 19:26
come closer hot 100'e falan grmedi.. çünkü abd'de daha çıkmadı.. sadece billboard avrupa albüm listesine girdi.. orada da çok iyi bir sıra elde edemedi.. 2-3 hafta kaldı..

albüm yazın çıkacakmış.. dün tarkan demiş..

o zaman bidahaki kış çıkıcak demektir tarkanın albüm sözlerine inanmııorumda çünkü ne zaman çıkıcak dese bilinki ertelenio...

Mega_Star
29-12-07, 19:34
albüm 2009 da değişik bi biçimde çıkar...

tufanzenger
30-12-07, 00:38
albüme zaten 2007 diyordu.. daha fazla ertelenmez galiba :D ama hazırlıklı olalım..

blanket
30-12-07, 01:44
2006'da kısmen piyasa sürdüğü şarkıları 2009'a kadar geciktiremez bence, gecikmemeli en azından, şarkıların bir piyasa ömrü var çünkü en geç yazın çıkmalı açıkcası 2 sene olucak neredeyse ve come closer re-release iyi bir başarı elde ederse tarkanın gelecek projeleride önemli ölçüde değişime uğrayacaktır amerikadaki müzisyenlerle daha sıkı ilişkilerle bomba prodüksiyonlar çıkabilir ortaya...