PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksisozluk

cem123
27-12-07, 19:24
Arkadaşlar ben albümü şahsen çok beğendim,herkes eski albümleriyle kıyaslasa da bu albüm çok farklı,olgun.Nese konumuza dönelim...

Biz burda Tarkan fanları olarak iyi eleştirilerimizi yapsakta birkaç magazin sitesi (ör: gezentilki) ve Eksisözlükte ''metamorfoz'' yazdığımızda SÖZLÜĞÜN %90'ı albüm hakkında vasat açıklamalar yapıyor.Ben cevap yazmaya çalışsamda sözlük yazarı olmadığım için yazamıyorum aramızda sözlük yazarı varsa lütfen bu yorumlara bi güzel cevap versin :)

Teşekkürler...

Nzl
27-12-07, 23:21
okumaya çalıştım ama daha fazla dayanamadım
yazılanların hepsi saçmalıktan ötesi değil. tarkanın her albümünden sonra bu tür mantıksız, rencide edici yorumlar yapılır dikate almaya bile değmez. bu yorumları yapanların gerçek tarkan dinleyicisi olduğuna kesinlikle inanmıyorum..albümü baştan sona dinlediklerine hiç inanmıyorum........

karma_elcin
27-12-07, 23:30
sadece Tarkan değil herkesi yerden yere vurmayı seven bir halttan memnun olmayan insanların yazmış olduğu yorumlar var ekşi sözlükte ama iyi şeyler yazmak gerektiğini düşünüorm bu da ancak bizim gibilere düşüyor..

Lord.iz
29-12-07, 02:40
ekşi sözlüğü sevmiyorum bende arkadaşlarımla oraya alternatif bir sözlük açacağız ama daha erken o sitenin sırtından para kazanan siteler var onlarıda sevmiyom =)