PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT'nin Tarkan Stratejisi Tuttu

Nzl
27-12-07, 12:52
TRT'NİN TARKAN STRATEJİSİ TUTTU

TRT Tarkan'ın yılbaşı proğramında alacağı ücret konusundaki tartışmalar nedeniyle
şimdiden 1 milyon dolarlık reklam yaptı.

http://www.stargazete.com/egazete/sayfalar/gazetesayfa1.jpg

karma_elcin
27-12-07, 12:57
TRT'NİN TARKAN STRATEJİSİ TUTTU

TRT Tarkan'ın yılbaşı proğramında alacağı ücret konusundaki tartışmalar nedeniyle
şimdiden 1 milyon dolarlık reklam yaptı.

http://www.stargazete.com/egazete/sayfalar/gazetesayfa1.jpg
Tarkan azını bile acıp konuşmadı bir de konuşsaydı 2 milyon dolar olurdu bu fiyat, işte Tarkan farkı..hehehe vaay anam vaayyy!!
TARKAN TRT'nin hayır duasını almıştır kesin:18: :18:

eskalen
27-12-07, 13:02
Trt'de karşılığını almaya başlamış....Megastar Tarkan için reklamlar yarışmıştır zaten.....Trt reytingler kıracak yılbaşı gecesi kesin......Teşekkürler haber için......

**MegaStarkan**
27-12-07, 13:10
TRT icin zaten bu proje cok iyi olucak.
Birileri catlasin dursun :)
Hele Ali Boz :S Gecenlerde mail atmisdi "Bakalim TRT Tarkan mi yoksa Star Tv'de Murat Boz'mu" diye bisi yollamisdi. Tepki maili aldiktan sonra düzeltti hatasini.

karma_elcin
27-12-07, 13:17
Hele Ali Boz :S Gecenlerde mail atmisdi "Bakalim TRT Tarkan mi yoksa Star Tv'de Murat Boz'mu" diye bisi yollamisdi. Tepki maili aldiktan sonra düzeltti hatasini.
Bunu bilmiyordum Ali Boz'a kapak olur yılbaşını dört gözle bekliyorum..:28: :19:

szr67
27-12-07, 13:18
herkez yılbaşını akşamını bekliyor TRT de TARKAN'ı görmek için bunun haberlerini alıyorum.Çünkü söylentiler hep şu şekilde tarkanı hiç televizyon da görmemiştik halk a ilk defa bu kadar yakın olucak.Sabırsızlıkla bekliyoruz

**MegaStarkan**
27-12-07, 13:20
Ilk maili

SEVGILI ARKADASLAR ;

BIR ONCEKI SENE SEZEN AKSU.....

GECEN SENE AJDA PEKKAN.....

BU SENE ISE MURAT BOZ '' AVRUPA YAKASI' NDA....

BU BUYUK SURPRIZI SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM , COK MUTLUYUM:))

MURAT BOZ SAHNEDEYKEN SAHIKA NEREDE OLACAK , SAHIKA VE MURAT BOZ HANGI NOKTADA BULUSACAK????

SURPRIZLERLE....

TRT 1 TARKAN MI ATV MURAT BOZ VE AVRUPA YAKASI MI?

BEKLEYIP GORECEGIZ....

ALI BOZ

Ikinci maili

SEVGILI ARKADASLAR ;

BIR ONCEKI SENE SEZEN AKSU.....

GECEN SENE AJDA PEKKAN.....

BU SENE ISE MURAT BOZ '' AVRUPA YAKASI' NDA....

BU BUYUK SURPRIZI SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM...

MURAT BOZ SAHNEDEYKEN SAHIKA NEREDE OLACAK , SAHIKA VE MURAT BOZ HANGI NOKTADA BULUSACAK????

SURPRIZLERLE....

ALI BOZ

karma_elcin
27-12-07, 13:24
Walla Tarkan'ı kesintisiz izleyecek herkes bundan eminim çünkü sürekli ekranlarda olmuyor Tarkan kimse bu fırsatı kaçırmak istemez ;) (eğer reklam arası olursa Şahika ve Burhan'ı izleriz ama Murat Boz'a zaman kalmıyor..hehehe):19: :19:

gokhantevetoglu
27-12-07, 13:46
eee tarkanı ızlemek ayrıcalık trt stratejısıde ıyıymıs:))))

rahimecim
27-12-07, 14:15
DAHA ŞİMDİDEN BELLİ HERKESİN NE İZLEYECEĞİ TRT VE TARKAN'IN FARKI AYLAR ÖNCESİNDEN KENDİNİ BELLİ ETTİ ZATEN POLİMİK YARATIP GÜNDEME GETİRMEYE ÇALIŞMAYIN (MURAT BOZU) gerek yok TARKAN NERDE BİZ ORDAYIZZ.. :) TRT de..

tarcanist
27-12-07, 15:34
ey allahım ya adam megastar tabiki o parayı alacak hakediyor eleştirenlere söylüyorum sizden sizin sülalenizden de biri varsa öyle çıkın sizde alın

sarıpapatya
27-12-07, 16:10
valla kesin trt ençok izlenen kanal olucak yılbaşı akşamı herkez merakla beklıyo tek derdim bizim ev tıka basa arkadaşlarla dolu olucak izlerken ses olucak ama neyse mutlaka tekrerı da verilir nası bi şov olucak merakla beklıyorum yakıcak ekranları:4:

*SEM*
27-12-07, 17:21
Valla bende sabırsızlıkla bekliyorum yılbaşının benim için en güzel ve anlamlı olayı Tarkan'ı trt de izlemek olacak :29:... Şimdiden çok mutluyum keşke İstanbul'da olup çekimlerede katılabilseydim :41: ama olsun tv dende coşturur Tarkan :8::1:

kkirkyildiz
27-12-07, 18:33
bazı yerlerde bilerek yapıldı denilio önce 1.5 milyon aldı denildi sonra 750ye düştü en son 250ye düştü bilrek yapılmışsada çok zekice bence yeteri kadar gündemi meşgul etti çünkü

HURRICANE
27-12-07, 18:49
TRT harcadığının en az 3 katını kazanır;)o reklam gelirleri 1 milyonda asla kalmaz!

RaSKaS
27-12-07, 19:05
getirisini görmeyip sadece götürüsüne bakarak tarkan a verilen parayı eleştirenlerin dikkatine :21:

gence
27-12-07, 19:54
güzel rakam,umarım Tarkan daha çok kazanır Trt den,eminim o daha faydalı kullanır parayı

karma_elcin
27-12-07, 20:00
getirisini görmeyip sadece götürüsüne bakarak tarkan a verilen parayı eleştirenlerin dikkatine :21:

bence de...:19: :19:

veli
27-12-07, 21:49
salı gecesini sabırsızlıkla bekliyorum

sally
27-12-07, 23:58
Herkes kesin Trt izleyecek