PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Vay Anam Vay" İlk İzlenimler Buraya !!!!

redjingle
25-12-07, 17:03
Ben "Kuzu kuzu" ve "Dudu" da olduğu gibi ilk dinlediğimde bi hayal kırıklığı yaşamadım değil.Bi kere şarkının müziği kuşkusuz 10 üzerinden 10.Ama sanki bana Tarkan'ın sesi bi tuhaf geldi.Biraz mekanik gibi.Bide hani şarkı devam eder eder ve nakarat kısmında zirveye ulaşır, o kısımda iyice coşturu, patlar..Ama bu şarkıda öyle bi nakarat yok.Öyle bi bölüme ihtiyacı var sanki şarkının."Vay anam vay" bağırdığı kısım sanki pek gitmemiş.Ama dediğim gibi bunlar ilk izlenimim.Genelde böyle oluyo zaten Tarkan şarkılarında biliyosunuz, sonradan patlama oluyo.Ama bu düşüncelerim kimsenin içini karartmasın.Ben kötü dediysem kötü olmayacak elbet.Şarkı neyse odur.Zaten kötü de demiyorum.Sadece açıkyüreklilikle ilk düşüncelerimi yazdım.Siz de lütfen yazın.Ben ilk puan olarak 7,7 puan verdim 10 üzerinden. Ve eminim ki bir kaç hafta sonra 10 puan veririm.Dinledikçe şarkı anlaşılcak sanki. :20:

Bamboo
25-12-07, 17:11
Bende aynen dediklerine katılıyorum redjingle, şarkı bana çok vasat geldi dediğin gibi belki sonradan patlar şarkı yok eğer patlamazsa tarkana çok üzülürüm gelen eleştiriler çok ağır olur artık 1000 kişi diline dolar 1 milyon tanede laf sölenir öff umarım çok beğenilir ona sataşılmasına dayanamamda....

szr67
25-12-07, 17:13
ben albümü değerlendirmek istiyorum tek şarkı ile olmaz

love_speak
25-12-07, 17:14
bence şarkı gayet güzel.dinlendikçe değeri artacak.şarkı tek anlamıyla mükemmel 10 üzerinden 10.Tarkanın yorumu da tartışlımaz zaten

karma_elcin
25-12-07, 17:30
Ben "Kuzu kuzu" ve "Dudu" da olduğu gibi ilk dinlediğimde bi hayal kırıklığı yaşamadım değil.Bi kere şarkının müziği kuşkusuz 10 üzerinden 10.Ama sanki bana Tarkan'ın sesi bi tuhaf geldi.Biraz mekanik gibi.Bide hani şarkı devam eder eder ve nakarat kısmında zirveye ulaşır, o kısımda iyice coşturu, patlar..Ama bu şarkıda öyle bi nakarat yok.Öyle bi bölüme ihtiyacı var sanki şarkının."Vay anam vay" bağırdığı kısım sanki pek gitmemiş.Ama dediğim gibi bunlar ilk izlenimim.Genelde böyle oluyo zaten Tarkan şarkılarında biliyosunuz, sonradan patlama oluyo.Ama bu düşüncelerim kimsenin içini karartmasın.Ben kötü dediysem kötü olmayacak elbet.Şarkı neyse odur.Zaten kötü de demiyorum.Sadece açıkyüreklilikle ilk düşüncelerimi yazdım.Siz de lütfen yazın.Ben ilk puan olarak 7,7 puan verdim 10 üzerinden. Ve eminim ki bir kaç hafta sonra 10 puan veririm.Dinledikçe şarkı anlaşılcak sanki. :20:
Tarkan'ın sesi bi tuhaf geldi demişsin..bu şarkının alt yapısı bole e buna da kuru kuru solemek olmazdı hem bu cok yaygın bişey ama türkiye'de yadırganıyor.Britney Spears'ın son albümü Blackout'ta brit'in sesiyle de oynadılar ortaya cok guzel seyler cıktı Amerika'da en cok satanlar arasında bence cok doğru bir karar...:20:

b_a_S_k
25-12-07, 17:31
değişim başladı..bu şarkının diğerleri gibi demlenmesine gerek yok 10_10_10_ gelde trt ye gitme :) tşkkrlr tarkan söndü havalar fiyakalar ,ee bisde şimdi sabahı zor ediyoruz geceleri ...

eskalen
25-12-07, 17:31
Şarkı çok güzel zaten....Zamanla sabırla şarkı yükseklere çıkar müzik piyasayı böyledir......Tarkan sonunda patladı "Vay anam Vay" ile:)

caspian
25-12-07, 17:34
sesi tam olması gerektiği gibi cuk oturmuş müziğe bence...
ya ben herşeyden öte şarkının kesik kesik müzikle gitmesine bayıldım..müthiş bir tat veriyor dinlerken...ben çok bayıldım şahsen çoookkk :)))

gokhantevetoglu
25-12-07, 17:41
walal bende ılk dınledıgımde aynı seylerı soledım bu sarkıda kuzu kuzu gıbı olacak dedım ılk basta anlasılmıcak ama sonradan da kımse kopamıyacak dıger sarkılarınında muhtesem oldugunu bılıyorum hele slovlar cok daha guzel olacak ılk ızlenım olarak bunlar hele bıde klıp gosterılsın ondan sonra dahada guzel olur.

denizmavisi
25-12-07, 17:53
açıkca söylemek gerekirse çok güzel bi parça değil zaten introsundan böyle bişey bekliyordum ama esas önemli olan albümün diğer şarkılarının bundan çok daha fazla iyi olması umarım öyledir yoksa hayal kırıklığı yaşarım gerçekten

enrique
25-12-07, 18:11
tarkanı çok severim,şarkı henüz çok yeni yorum yapmak istemiyorum ama asla bi şıkıdım şımarık kadar olamaz bu şarkıda fazlaca yabancı popa özenilmiş hoşlanmadım pek,murat boza verdiği şarkı çok daha güzel,umarım albüm başarılı olur

ihsanbahadir
25-12-07, 18:11
bence 10 üzerinde 8 puan cünkü benim icin cok elektroic muik olmus ve kuzu kuzu gibiilk dinleydinde bir daha bir daha dinlemek istemiyor insan

alper...
25-12-07, 19:12
ilk dinlediğimde beğendim kesinlike ama tarkan diyince büyük bir beklenti oluşuyor..eski albümlerde de böyle oldu..zamanla insanlar benimsedi şarkıları ve sonuç olarak patladı şarkılar..
vay anam vay da böyle olacaktır.

kartalizmaster
25-12-07, 19:14
Fena değil ama insan haliyle Tarkan diyince daha farklı bi şarkı beklio ama olsun çıktı ya buda yeter...

erkan er
25-12-07, 19:15
şarki Tek Kelimeyle Süpeeeerrr Tam Bir Tarkan şarkisi çok Yakin Zamanda Patliycaktir Albüm

freak
25-12-07, 19:35
ya ben daha dinlemedim nerden dinliye bilirimmm????????? lutfen bende dinlemek istiyorumm

karma_elcin
25-12-07, 19:38
ya ben daha dinlemedim nerden dinliye bilirimmm????????? lutfen bende dinlemek istiyorumm
http://www.myspace.com/djnureeofficial

freak
25-12-07, 19:39
tmm arkadaslar bende buldum demo

sanki birden ingilizce soylicekmiss gibi
ama dinlecikce super olur kesin !!!!!!

freak
25-12-07, 19:40
http://www.myspace.com/djnureeofficial

tesekur ederimmm

karma_elcin
25-12-07, 20:00
valla beklemekten sinirlerim bozulmuştu 2. dönem ben bu şarkılarla universitede birinci olurum cok guuzel dinlendiriyor insanı..:18: :18:

burow
25-12-07, 20:03
ben dinlemedim bana biri atsın su sarkıyı

karma_elcin
25-12-07, 20:07
ben dinlemedim bana biri atsın su sarkıyı
siteye bir göz gezdir var cunku demin de aynı şey oldu:11:

arjen22-tarkan
25-12-07, 20:26
Açıkçası ilk Dinlediğimde Güzel bulmadım ama dinledikçe güzel geliyor come closer albümü de öyle olmuştu ve come closer albümü en fawori albümüm şimdi ama kesinlikle harika olacak ... vay anam vay kesinlik süper ..!!!

HURRICANE
25-12-07, 20:36
Çok hoş şarkı bu ya:)Müthiş:)Sahnede TARKAN varya bu şarkıyla coşar coşturur...Bu albüm en az 1 milyon satar...

TarkanColl
25-12-07, 20:43
Ben tuhaf oldum.:10: Metamorfoz olmuş bence. Değişik geldi bana. Yarın albümü alınca ve şarkıları defalarca dinleyince tam karar veririm ama beğendim ben şimdiden... :20:

devilscream
25-12-07, 20:45
albüm hakkında bir yorum yapamam su anda
daha önceden "Kuzu Kuzu" ve "Dudu" da hayal kırıklığı yaşamamıştım
ilk dinleyiste cok beğenmistim,bu sarkı da onlar gibi oldu
ben ilk dinleyiste cok beğendim
albümde ki diğer sarkıların demolarını dinledim,hepsi birbirinden güzel ama su anda onlar hakkında detaylı yorum yapmam söz konusu olamaz,cünkü henüz tamamiyle dinlemis değilim diğer sarkıları

gokhantevetoglu
25-12-07, 20:53
ben kesın konusuyorum bu album tutacak demolarını dınledım suanda ama sımdıden bır kac sarkısı dırekt ınsanın ıcıne ıslıyor sozlerı zaten tarkanın yazması yasadıklarından bır kesıntı gıbıme gelıyor buyuk ıhtımalde yanılmam ama suda bır gercek kı dınledıkce dahada dınlenesı gelecek olan bır album bundan emınım daha oncede kuzu kuzuda yasamıstım bunu ve yanılmamıstım bundada yanılacagımı sanmıyorum gercekten degısıme ayak uydurmus tarkan tebrık edıyor basarılarının devamını dılıyorum bız hep senınleyız tarkan ıyı gunde kotu gunde...klıp cıkınca dahada guzel olur...ınsanların beynıne kazınır...

caspian
25-12-07, 21:15
gerçekten bende şu an sersem gibiyim...beklentim çok büyüktü...
ama bu şarkılar BEKLENTİMDENDE ÖTEE sanırım böyle bir albüm daha dinleyemeyiz uzuuun bir süre,tadını çıkaralım...müthiş :)))

asd1234
25-12-07, 21:50
Müthiş,tek kelimeyle müthiş..Hele "Tam kalbime geldi ok.. demesi bitirdi beni,"Vay anam vay halime..Dışı beni yakar içi eli,dile kolaay" bölümü de süperdi..bence hitt olur bu şarkı..Çok beğendim yani :)

montolivo
25-12-07, 21:53
Vay Anam Vay parçası

Bir Şımarık Şıkıdım Dudu Ay kadar etklileyici değil...

özge
25-12-07, 22:07
bence 10 üzerinden 10'luk bir parça süper bir şarkı olmuşş sözler harika müzik desenn öylee herşey Tarkana yakışır şekilde diğer parçaların demolarınıda dinledim onlarda öyle yani hepsi hit olacak parça özellikle dilli düdük süperr..

emre_emre
25-12-07, 22:27
şarkıyı bugün en az 10 kere dinledim albümü aldım fena şarkı degil ama mükemmelde degil tarkana milyonluk satış getirecek bir albüm malesef degil tarkan bu şarkıya süper bir klip çekmeli görsel anlamda öyle daha bir anlam kazanır ama bu imaj bu şarkıya pek uymuyor söylemesi

bebek09
25-12-07, 22:36
arkadaşlar kimse kendini kandırmasın..
tarkan bu değil,yada olmamalıydı hayal kırıklığına uğradım
bu sen değilsin megastar.!!

karma_elcin
25-12-07, 22:39
arkadaşlar kimse kendini kandırmasın..
tarkan bu değil,yada olmamalıydı hayal kırıklığına uğradım
bu sen değilsin megastar.!!
siz ne bekliosunz Tarkan'dan ben anlamadım yaaw arkadaşlar ne yapsa beğenmiosunuz Tarkan'dan once bu ülkede beğenilmeyecek eleştirilecek cooookk sarkıcı var masus yapıosunuz heralde.. mustafa sandalcısınızdır siz kesin..:18: :18: :18: :11: :11: :11: :9: :9: :9:

Ozz
25-12-07, 22:44
a ha da buraya yazıyorumm.. tarkan ın yaptığı en büyük hata yine sensiz albümünden sonra aacayipsin gibi mükemmel bir albüm yapmaktı. Şimdi herkes bir sonraki albümdede bu ilk iki albüm arası farkı bekliyor. Beklenti o kadar yükseliyor ki kimse ne beklediğini bilmez hale geliyor. Sonra da süper şarkılarla geri dönse de tarkan yetmiyor. Ama 6 ay sonra şarkılar seviliyor ve yıllarca dinleniyor. a ha da buraya yazmaya devam edicem ama daha albümü dinlemedim. Ama eminim ki her tarkan albümü kadar piyasa kalitesinin çok çok üstündedir.

bebek09
25-12-07, 22:46
zaten TARKAN konuşuyoruz bizde arkadaşlar,o megastar beklenti
fazla.diğer şarkıcı bozuntularıyla bir koysaydım her haline ok.derdim
ama neyse belki fazlaca önyargı yapıyor olabilirim şuan umarım yanılırım.
tarkanla başkasını kıyaslamak mı? o ben olamam ki..

tarkan_mania
26-12-07, 00:05
şuan sadece vay anam vayı dinledim internetten hepsini indirmek istemedim :S
yarın dinLiycm ama hepsini (:
şarkı çok güzeL asLında iLk dinLediğimde bi tuhafıma gitti kuzu kuzuda da aynı şeyi yaşamıştmmm ama dinLedikçe seviyorum içime siniyo adetaa :10:
özeLLikLe azar azar ... kısmı çok hoşuma gittii (:
her zamanki gibi 10 numara TaRKaN...:41:
İyİKi varsınn MeGaM :10: :10: :10:

Ganador
26-12-07, 17:21
Sarki guzel ama lokomotf bir sarkimi o tartisilir.Cok akilda kalir bi nakarati yok,belki zamanla tutar ama ilk basta patlamaz bence

lastcigar
26-12-07, 17:26
vay anam vay,güzel olmuş bence sölediklerine katılıyorum sadece uzun süe tarkanı dinleyemediğimiz için kulak aşinalığı olduğunu düşünüyorum birde(dilli düdügü)dinleeni tavsiye ederim çok güsel olmuş.hiç şüphem yok bu albümde çok güsel olucak kıskananlar çatırrrr çatırrr çatlasın be abiiii;))

tarkalina
26-12-07, 17:32
Bence Bütün Album Harika ötesi Kelimeler Yetmez Ya Yorumu Felan Boşverin

kkirkyildiz
26-12-07, 17:40
çok iyi şarkı sound olarak farklı diğer şarkılardan tarkanın sesi arkdan gelio ön planda müzik var bu yeni kullanılan bi uygulma die biliorum hande yenerin şarkılarındada uygulandı harun kolçağın yaptığı son şarkıdada var bu müzik ön planda sesde derinden geliomuş hissi verio çok iyi bi uygulama bence:D

karma_elcin
26-12-07, 17:40
Bence Bütün Album Harika ötesi Kelimeler Yetmez Ya Yorumu Felan Boşverin
bence de!!:36:

redjingle
26-12-07, 18:13
Ben "Vay Anam Vay" ı gitikçe daha çok beğeniyorum.İlk 7,7 vermiştim 10 üzerinden ama çok rahat en az 8,5 verebiliyorum.Kulağım alıştı.Bu şarkı Tarkan'ın diğer hitleri gibi olacak kesinlikle.Bana güvenin.Olmuş yani.Hem de süper olmuş.İşte budur diyebiliyorum.İlk dinlediğimde hayal kırıklığı hissetmiştim ama bugün içim rahatladı.Şarkı coşturmaya başladı beni :)

sarıpapatya
26-12-07, 18:27
sadece vay anam vay değil bütün albüm zamanla çok sevilcek bence mütiş bi albüm olmuş şarkıların hepsi çok güzel

wary
26-12-07, 18:50
ya bu şarkı dinlendikçe seviliyor ben dün ilk dinlediğimde pek beğenmemiştim ama dinledikçe çok ısındım şarkıya çok güzel bence albüm süper ya ama defalarca dinlemek lazım

karma_elcin
26-12-07, 18:52
ya bu şarkı dinlendikçe seviliyor ben dün ilk dinlediğimde pek beğenmemiştim ama dinledikçe çok ısındım şarkıya çok güzel bence albüm süper ya ama defalarca dinlemek lazım
TARKAN'ın her albümü öyle dinledikçe seviliyor başka şarkılar, albümler gibi paçavra olmaz..Tarkan farkı...:1:

Mega Fanat
26-12-07, 19:21
Ben yalniz "Vay Anam Vay"i dinlemisim.Albumun buralara ne zaman gelip cikicagi hic belli olmaz.
Arkadaslar almisinizmi artik album?

omermountain
26-12-07, 19:52
Bence şarki Hem Türk Hem Dünyali Sözler Ve Müzik Hem Ahnek Hem Tezat Oluşturmuş Ve Buda çok Farkli Ve Ihçbir şarkiya Benzemeyen Müthiş Bir Tini Sunmuş Zaman Geçiyo Her şey Değişiyo Ve Müzik Olgunlaşiyo Artik şimarik Gibi şarkilar Beklemk Hata Olur Bence şarki Bende Britney In Toxic Etkisini Yaratti Ve Bence Türkiyede şu Anda Yapilan En Iyi şarkilardan Kesinlikle Dinledikçe Içine Giriyo Insan O Yüzden 10 üzerinden 100 Veriyorum

gokhantevetoglu
26-12-07, 20:12
bugun dıllı duduk sarkısınıda caldılar radyoda bence o sarkısıda duduyu anımsatıyor gercekten cok guzel vay anam vay dıcek cınsten

tarcanist
26-12-07, 20:22
Bütün şarkilar Bir Birinden Harika Hepsinde Tarkanin Alin Teri Göz Nuru Var

veli
26-12-07, 20:34
herşey ortada bence tarkan kendisine düşeni bize olan hürmet ve saygısını segisini albümü ile gösterdi
teşekkürler tarkan

xmenon
12-01-08, 19:48
arkadaşlar bu farklı bişeyler yapmak fikrinize hiç katılmıyorum neden derseniz, kuzu kuzu yada bu eleştiriler yapıldı tarkan bunca ay bununla mı uğraştı diye ama 3 ay 1.likten inmedi konuşurken düşünün biraz aynı şey şımarık içinde geçerli eminim şımarık diye bir şarkı metamorfozda çıksa gene, farklı bekliyorum diyecektiniz bırakın artık bu basmakalıp düşünceleri gidin albümünü alın burda farklı farklı deyip durmayın...

hsaex123
22-01-08, 11:34
tarkan ne soylese gıdıyor rımı rımı leyı bıle soylese o guzel yorumu sarkıya neler katar bılıyormsuun...Hersey seste bıtıyor...

Turnthepage
22-01-08, 14:41
hep böle oluyo ilk baştan dinleyince garip geliyo cünkü cok sey bekliyoruz..ama yakında görürüz yollarda vay anam vay diye laf atmaları :) şarkı bence mükemmel ötesi!

yoshy-fan
24-01-08, 22:05
süper bence
tarkanin dedigi gibi acele etmeyin onun sarkilari cay gibidir demlene demlene olur:D