PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Ne Kötü Promosyon

szr67
24-12-07, 12:56
Albümün çıkmasına günler kaldı hitt production veya dmc nin televizyonlarda tarkan metamorfoz albümünde yakında diye hiçbir reklam çıkmıyor tanıtım olmassa albüm satmaz ki come closer da promosyonu sessiz kalmıştı ben buna bi anlam veremedim.albüme günler kala hiç bir promosyon yok.web site coming soons acaba bu albüm isteksiz bir yapımmı da fazla masraf harcanmıyor.Tarkan gibi starın ekibine yakıştıramıyorum bu durumu bu durum devam ederse albüm milyon rakamlara ulaşması çok zor

karma_elcin
24-12-07, 13:06
albüm çıkınca şarkılarla birlikte herşey gelişir, şimdiden albüm çıkmadan insanları sıkmanın bir alemi yok bence..:27: :27:

ozkan1907
24-12-07, 13:32
ben arkadasa biraz hak veriyorum bu devirde reklamsız albüm cıkarılmaz reklam dedigimiz sadece kesin bi tarih olsa bile yeter hangimiz eminiz albümün carsamba cıkacagından biraz hareketlenme olsa ii olur 2 gün kaldı die biliyoruz ama ortada bisey yok bizden baska kimse albümün cıkacagını bilmio tarkan bu albümü istemiyormusda zorla yaptırılmıs hissi var bendede insallah düsündügüm olmaz ben cok umutluydum ama bi hareketlenme olsun artık

szr67
24-12-07, 13:39
istemiyosa çıkarmasın zorla değil ya 2şarkılık remix çıkarsın bağri bundan sonra promosyon yapsa bişey çıkmaz standart bi rakamlarda satar albüm promosyon için çok geç kaldı maalesef.çıkarmasın biz kargaları dinleriz ne yapalım bundan sonra kaderimiz buymuş

ozkan1907
24-12-07, 13:42
ya cok gec degil aslında
arkasında dogan medya grubu trt ve d&r var bunu iyi kullanması lazım trt yılbası programı reklamlarını yayınlamaya baslıyo sürprizler falan die trt cok farklı die bakalım ne olcak tarkanın adı 200 bin satar gerisi zaten reklam ve albümün vasatın üstünde olması yeter

**MegaStarkan**
24-12-07, 13:44
Ne kadar karamsarsiniz.
Bekleyin, tüm gazeteler TRT olayini yazdi.
TRT'de cikicak Tarkan. Bundan iyi promosyonmu bekliyordunuz?
Bi yandan ama anliyorum sizi, henüz galiba afisler asilmamis galiba müzik marketlerde.

ozkan1907
24-12-07, 13:46
afisi bırak sponsoru olan d&r bilmio bu hayal kırıklıgı yaratıyo dmc bib site yapım da hala tarkanın sitesi ozan colakoglunun sitesi hala yapımda bunlar resmi bi kaynak yok sadece 2007 sonu yazıyo o güsel o kadar

szr67
24-12-07, 14:02
arkadaşlar albüm promosyonu baştan olur daha sonra albüm müzik marketlerde görürsünüz doğrumuyum tarkanın albümünün çıkmasına yaklaşık 2gün kaldı.herkes kavuğuna kapanmış gibi ses yok.Tarkan eğer albüm tanıtımını TRTde yapıcaksa ozman albüm 1ocakda çıkacak.promosyonun olanı budur.trt çekimleri 31 aralıkda gösterileceğine göre albümün yarısı gün yani 1ocakda çıkması gerekiyor.D&R dakilerinde bir bilgisi yoksa ozman bu hafta şansımıza küselim tarkan ve ekbinin eşref saatini bekleyelim..

caspian
24-12-07, 14:24
szr67 gerçekten çokk karamsarsın..ya ben şunu anlamıyorum bizim gibi tarkan hayranlarının promosyona ihtiyacı varmı?...tarkan ister yüzbin satsın ister 2 milyon banane...herkesin beğenip beğenmemesindende banane!!!...ben tarkan hayranıysam albümü çıkınca alırım dinlerim,keyfini çıkarırım...yok satmamış...yok bi yere çıkmıyo...bunlar beni ilgilendirmez...zaten gerçek bir tarkan hayranıda bunlara önem vermezzz...:)...tarkan'ın aldığı kararlara hep saygı duyar,tıpkı benim gibi...albümün çıkmasına günler kala moralimizi iyi tutalım bence...herşey olacağına varır,bizede METAMORFOZ'un keyfini çıkarmak kalır...saygılar...:)))

gokhantevetoglu
24-12-07, 14:32
ya hıcbırsey olmaz albumde satar reklamda yapılır kımse merak etmesın bence hersey planlanmıstır...

szr67
24-12-07, 14:35
herşeyin düzenli olmasından yanayım başka bi derdim yok bu düzeni nedense hittproductionda göremiyorum.tarkan ile ilgili hiç bir haber geçmiyor tarkanın albüm çıkış tarihi net verilmiyor.ben buna anlam veremiyorum tarkana yakışmayacak şeyler olmasını istemiyorum okadar

Ne kadar karamsarsiniz.
Bekleyin, tüm gazeteler TRT olayini yazdi.
TRT'de cikicak Tarkan. Bundan iyi promosyonmu bekliyordunuz?
Bi yandan ama anliyorum sizi, henüz galiba afisler asilmamis galiba müzik marketlerde.

Afislerin asilmama sebebi'ni biliorum sanirim:18: :28:

**MegaStarkan**
24-12-07, 15:46
evet duydum. düzeltirler insallah hatayi :)

caspian
24-12-07, 16:48
niyeymiş???:15:

Yakisikli89
24-12-07, 17:49
szrcigim

simdi tarkan promosyon yaparsa milletin tepkisi nasil olur sence
cok karamsarsin vallah icimi dardin

insanlar zaaten albüm tarihinin ertelenmis olmasindan cok sikayetci
simdi promosyon yapilirsa ...off zaaten erteleyecek diyecekler
ama albüm piyasada oldugu sürece.... bunu diyemezler !

promosyo albümle birlikte gelecektir...

satislar önce promosyonsuz
ve sonra promosyonlu
anladin :)

:)) noktalar yüzünden :18:

love_speak
24-12-07, 18:54
bence bu saate kadar afişlerin asılması gerekirdi.zaten albümün çıkış tarihini erteleyip duruyrlar.walla tarkanı bu kadar sevmeme rağmen sabrım kalmadı artık. .bekleyip görecez artık!!!

Mega Fanat
24-12-07, 19:26
Henuz album cikmadi ama her kes "METAMAORFOZ"dan konusuyor.Bunun reklama ihtiyaci olabilir mi?!

**MegaStarkan**
24-12-07, 19:36
Neden icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5957&page=5)

emre_emre
25-12-07, 22:30
albümün promosyon eksikligi var ne yazık ki bu gerçek

karma_elcin
25-12-07, 22:36
albümün promosyon eksikligi var ne yazık ki bu gerçek
hayır bence cok iyi bir tanıtım oldu bugün en iyi radyo istasyonlarında şarkı sürekli döndü televizyonda da rast geldi Tarkan'ın albümü çıkıo diye..albümü çıkmadan şarkısı tekrar tekrar dinlenen kim var başka bu ülkede? diğer şarkıcılara baktığında albüm cıktıktan sonra yorumlar yapılıo reklamlar verilio...... Tarkan'ın amuda kalkmasını falan bekliosun heralde bişeyler yazmış olmak için yorum yapmayın..:16: :16: :11: :11:

emre_emre
25-12-07, 22:43
hayır bence cok iyi bir tanıtım oldu bugün en iyi radyo istasyonlarında şarkı sürekli döndü televizyonda da rast geldi Tarkan'ın albümü çıkıo diye..albümü çıkmadan şarkısı tekrar tekrar dinlenen kim var başka bu ülkede? diğer şarkıcılara baktığında albüm cıktıktan sonra yorumlar yapılıo reklamlar verilio...... Tarkan'ın amuda kalkmasını falan bekliosun heralde bişeyler yazmış olmak için yorum yapmayın..:16: :16: :11: :11:

arkadaşım be kaç senedir tarkan hayranıyım benim eleştirim önemli ve degerli olmalı adamın tüm albümleri var yeni albümünü okadar zorlyukla buldum ve aldım ki kötüde olsa alırım be genel için konuşuyorum