PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albümü yeni imajı bayat!

Nzl
22-12-07, 10:22
http://img153.imageshack.us/img153/8725/adszjk6.png (http://imageshack.us)

Albümü yeni imajı bayat!

MAGAZİN

Tarkan'ın yeni albümü 'Metamorfoz' için tazelediği imajı bayat çıktı! Megastar'ın kısa saçlı, kravatlı hali Musti ve Özcan Deniz'in eski imajlarıyla tıpatıp aynı!..

ESKİLERDEN ESİNLENMİŞ!
Pazartesi günü çıkacak olan yeni albümü 'Metamorfoz' için imajını yenileyen Tarkan, taklitçi çıktı! Megastar; kravatlı, takım elbiseli ve kısacık saçlı imajı için en büyük rakibi Mustafa Sandal'ın ve Özcan Deniz'in eski imajlarından esinlenmiş. Her albümde farklı bir konseptle hayranlarının karşısına çıkan Tarkan'ın yeni imajı, Sandal ve Deniz'in yıllar önceki halleriyle tıpatıp aynı.

HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI!
Sandal, 1999'da 'Aya Benzer' adlı şarkısının klibi için siyah takım elbisesi ve kravatıyla kamera karşısına geçmişti. Özcan Deniz ise 'Ses ve Ayrılık' albümü için tepeden tırnağa yenilenmiş, imaj olarak da takım elbise ve kısa saçı seçmişti. Tarkan'ın yeni imajının rakiplerinin yıllar önceki haliyle aynı olması sevenleri arasında hayal kırıklığı yarattı.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,DDF8A901880D43ADBFCB94AE1DD672ED.html

HakanÇelik
22-12-07, 12:09
Tarkan doğan gurubuyla yakın ilişkiler içine girmişken, sabah gazetesinin
Tarkan'a destek olacağını ummak rüya olurdu...

**MegaStarkan**
22-12-07, 12:26
bunlar da tam abartmis.
biz justin havasi var derken gitmisler kimlerle kiyasliyorlar....
tskler haber icin

Yakisikli89
22-12-07, 12:34
Ötsün dursunlar ...
Bos verelim!

karma_elcin
22-12-07, 13:08
birine benzetmek cok uğraşıyolar ama olmuyor bunu yazan kesin mustinin ahbabıdır..hey Allah'ım yaaa...:16: :16:

eskalen
22-12-07, 13:48
Magazin sektörü haber yapmak için yine bir şeyler uydurmuş!

arjen22-tarkan
22-12-07, 14:09
Vallaa Ne Yapacaklarını Bilmiyorlar hakan abi doğru sölüyor doğan grubuyla çalıştıktan sonra sabah cephe alır Ayrıca biz justin timberlake imajı derkn onlar da gitmişler ne diyolar we kenanın da imajı öyle eurovision a da öyle gitti nie kimse ona bi şee demedi !!!
haber için teşekkürler

crash35000
22-12-07, 14:28
bunlar tam bir tarkan düşmanı ya koydukları resimi bile eskitipte koymuşlar bu kadar da olmaz yane

szr67
22-12-07, 14:34
bu bence tarkanın yeni imajı falan değil belki aylar önceki imajı ama yeni imajı değil bunu iice herkes kafasına soksun kirli sakal yok tarkanda 3numarlı saçların kenarlarında uzun italyan sitili favoriler ve dünyanın şimdiki yeni erkek trend modasına uymuş tarkan önemli olan onu üstünde iitaşımak bu sayılan isimler garsona benzemiş tarkanda daha farklı duruyor.Yanlız herzaman dediğim gibi biraz daha yaratıcı oluna bilirdi..

sinemtevetoglu
22-12-07, 14:36
boşveriyim diyorum ama ayıp artık! gerçekten...bilerek yapıyorlar zaten mustafa sandalla, özcan denizle arası açık olduğu için polemik yaratmaya çalışıyorlar...ne biçim insan bunlar! ne istiyorlar bilmiyorum her albümünden önce böyle abuk sabuk haberler çıkarıp yıpratıyorlar, üzüyorlar sonra da kalkıp 'TaRkAn durduk yere magazincilere çıkıştı' diyebiliyorlar...niye çıkışmasın niye kinlenmesin...bu ne biçim iş ya! lanet olsun hepsine!!! mustafaya da bin basar, özcanada bin basar iyiki de taklit etmiş aradaki fark böylece daha iyi ortaya çıkmış! :13: :13: :13:

Tar-Khan
22-12-07, 15:54
yan sinir oldum
adamlara bak hani kenan dogulu filan bise dese tamam
sandal ve deniz kim ja imaji tarkan getirdi trye...
adamlara bak...
sabaha yazmak lazim topluca

dilaraer
22-12-07, 16:50
evet-takimelbise giymek, kravat takmak özcan deniz ile mustafa sandal'a özgü imajdir...keremcem'i de saysalardi bari:18:
ne yazacaklarini sasiriyorlar iste...yazik

denizmavisi
22-12-07, 16:51
istedikleri gibi konuşsunlar önemli olan albümünün güzel olması ve çok satması çekemedikleri için her türlü şeyi yazacaklar doğal olarak ama Tarkan'ın arkasında bizim gibi kocaman bi hayran kitlesi olduğu sürece Tarkan asla yıkılmaz

HURRICANE
22-12-07, 17:22
:):):):)mustafa sandalın sakalı çıkıyomuymus:):):)ben onu hiç kirli sakalla görmedimde habere bak ya:):)Bu ve benzeri haberleri yapanların kafasına kafasına METAMORFOZ inecek:)Onlarda değişecek yani kısaca:)

leyla
22-12-07, 17:31
kizkanallar catlasin,ne kadar kizkancdilar ya

Lord.iz
22-12-07, 18:18
Anlatacak birşey yok ne diyelim akıllarınca ekmek parası kazanıyorlar polemik yaparak imaj bayat yazarken Tarkanın geçmiş imajlarına bakmışlarmı sanmam peki nereye kadar değişir bu imaj altına etekmi giyseydi iskoçyalı gibi saçlarınımı kazıtsaydı bence kendine has olmuş =)

ozinga
22-12-07, 18:33
ne zaman farkı görecekler anlamıyorum... kıyasladığı şahıslara bakınn özcan denizmiş falanmış filanmış ...:13:

Mega Fanat
22-12-07, 19:02
Tarkan'ın yeni imajının rakiplerinin yıllar önceki haliyle aynı olması sevenleri arasında hayal kırıklığı yarattı.

Resmen adimizdan kullanarak yalan danisiyorlar.Ben,TARKAN sevenlerden biri,hic de hayal kirikligina ugramadim.TARKANin yeni imajini cok,cok,amaco...k beyendim,hatta bayildim soylersem daha dogru olur.

Insani cildirtir bunlar yaa...Kiskancliktan catliyorlar.Catliyin iste.TARKAN Bakuye geldiyinde bir laf isletdi ve cok hosuma gitti:CATLA DA PATLA!:13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13:

tara
22-12-07, 20:57
artik haberleri sadece resimleri icin aciyorum.haberleri okumak bile istemiyorum cunku artik sacma seyler yaziyorlar sirf haber yazsinlar diye.artik yeter bence her kes albomun kendisini beklesin biraz yorumlari ozamana biraksinlar.tarkan buna benzemis ona benzemis ne onemi var ki mohim olan cikardigi is ve oda hala cikmadi

devilscream
22-12-07, 22:00
isteyen istediğini diyor ama önemli olan albüm imaj falan bahane:P

levent_taka61
23-12-07, 00:27
bu ön yargılardan bıkmadınızmı ey prim avcıları yalaka basın

mustimix
23-12-07, 01:24
arkadaşlar lütfen biraz tarafsız olalım! tarkanın yeni imajı çok güzel çokta yakışmış ama ne yazıkki evet bu imajı tarkandan önce birçok ünlüde yaptı bunuda kabul etmek lazım yani bayat...

bujen
23-12-07, 01:31
her zamanki gibi yine başladılar... tarkan nezaman albüm çıkarsa yaptıkları bu ,tarkanın başarısını bir türlü kabüllenemiyolar hep ayağını kaydırmak istiyorlar onuda başaramıyolar ya... boşverin devam etsinler bakalım ama başaramıcaklar... meyva veren ağaç taşlanırmış... bizler tarkanımıza herzaman destek olacaz.

grikanat
23-12-07, 12:12
kaset akpağı çok tanıdık.ama çıkaramıyorum.sıkı tarkancıyımdır ama bende imajını çok özgün bulmadım.ama şarkıları da yeter benim için

leyla
23-12-07, 13:20
arkadaşlar lütfen biraz tarafsız olalım! tarkanın yeni imajı çok güzel çokta yakışmış ama ne yazıkki evet bu imajı tarkandan önce birçok ünlüde yaptı bunuda kabul etmek lazım yani bayat...
bu tip simdi moda yani kisa sacli kravat takma,tarkanda moda oldugu icin bu tipi kullanmis,yani hickimseden taklit etmemis.
ben bu magazincilere cok guluyorum,yani sacma sapan seylere takip haber cikartiyorlar.
bosverin arkadaslar onemli olan tarkanin albumu sarkilaridir

sally
23-12-07, 19:02
Bunlar Haber pesindeler Meyve veren Agac Taslanir

szr67
23-12-07, 19:52
tarkan herşeyi olurunamı bırakıyor neden bu tarlayı seçti fon olarak neden psikolojisi bozuk imajı vermiş kendine çok soru işaretli bir kapak tasarımı tarkandan hiç beklemiyiceğim bir albüm modellemesi daha yenilikçi bir şey beklerdim.

karma_elcin
23-12-07, 21:01
bu senenin modası neyse erkekler de ona rabet edio.. yani herkes takım elbise ve kravat giyebilir.başkası giyince bişey olmuyo da tarkan giyince niye bole oluo saçma sapan şeyler yorum yapmak için yorum yapılmamalı bence basın da bişey bulamayınca bole absürt seyleri haber yapıo..:13: :13: :11: :11: :16: :16:

alper...
23-12-07, 21:21
hatırlarsanız dudu çıktığında heryerde TARKAN FOS ÇIKTI! diye haberler yapmışlardı..sonra noldu..dudu radyolarda rekorlar kırdı 1 milyon sattı ve herkes sustu.. :)

busrab
24-12-07, 02:00
ya belki daha önce onlarda yapmş olabilr ama bu kesinlikle taklit değildir...hem ben fotoları karşılaştık saç aynı ama benzeme gibi bi durum kesinlikle yok!!!!!!!!!!!!

b_a_S_k
24-12-07, 02:16
arkadaşlar kimseye b3nsemiyor kıl olan unutmamalı diyen hüp die içine çeken beklettiği için kuzukuzu gelen dudududu dilli _dum dum tak let me see you bouncee :)) dien megastartarkan kim ne yasarsa yassın ness in yasdığı gibi "benzememek ve benzetmemekle iftihar ederiz biz bize benzeris" böle di sanırım :P

mzbayrak
26-12-07, 16:16
alayina bir iki .....

karma_elcin
26-12-07, 16:18
Tarkan 1 numara her hali guzel cnmm benim!!:10: :10:

tarcanist
26-12-07, 22:16
gerçektende bu ne saçmalık ya çekemyen insanlar işte ne yapacaksınız

pelince
27-12-07, 00:46
tarkann her albümnde bööle bsler buldklarıı gbi bundada bulcaklardır.. işte başladık..