PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın yeni imajını nasıl buldunuz? ANKET

Nzl
20-12-07, 13:14
http://img142.imageshack.us/img142/2108/ookktz0.png (http://imageshack.us)

Tarkan metamorfoz geçirdi. İşte yeni Tarkan'ın albüm kapağındaki fotoğrafı...

Anket

TARKA'NIN SON İMAJINI NASIL BULDUNUZ?

Beğendim
Beğenmedim

YILBAŞI gecesi için TRT ile 750 bin dolarlık anlaşma yapan Tarkan 27 Aralık’ta piyasaya çıkacak yeni albümü için büyük bir imaj değişikliğine gitti. Megastar, ’değişim’ anlamına gelen ’Metamorfoz’ adını verdiği albümü için takım elbise giydi, kravat taktı, saçlarını kısalttı, sakal bıraktı. Yeni imajıyla fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz’ın objektifine poz veren sanatçı, 4 yıl aradan sonra hayranlarının karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Bu arada Tarkan’la yılbaşı gecesi 6 şarkı seslendirmesi için 750 bin dolarlık anlaşma imzalayan TRT yetkililerinin eleştiriler karşısındaki sessizliği sürüyor.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=152668&Categoryid=8

**MegaStarkan**
20-12-07, 13:18
yorumlara bakin :11:

ozinga
20-12-07, 13:25
yorumlara bakin :11:

justin denilmiş bileee:16:

scorpioness
20-12-07, 13:30
Hay gazetenin yapacak işi kalmamıştı çünkü..!..

MEGASTAR
20-12-07, 13:48
Ya ne justin i Ya justin daha ekmege ebek derken Tarkan Vardi :D

arjen22-tarkan
20-12-07, 13:54
Böyle Yorumlar Çıkacağını biliyordum ... çünkü imajları benziyor birbirine ama ona yakışmış bence
haber için teşekkürler

alper...
20-12-07, 13:59
justin denmesi gayet doğal..harbiden benzemş çnkü..kravatı fln

queen
20-12-07, 15:17
hiç şaşırmadım justin denmesine...kaldı ki TARKAN bu tür eleştirilerin yapılmasına izin verdi bence.bu sefer ki imaj artık TARKAN ın imaj konusunda tıkandığını düşündürüyor...asıl düşündüren çok daha iyisini yapabileceğini biliyorken neden böle karşımıza çıktığı...ben şaşırmadım dersem yalan olur!!! BU KONUDA ELEŞTİRİLER KAÇINILMAZ...TARKANı çekemeyenlerde bunu fırsat bilceklerdir...böle olursa hiç şaşırmam...

szr67
20-12-07, 17:27
açıkçası tarkanı fotoğrafda daha yaratıcı beklerdim.başkalarında olmayan bişey ilk görüntü justin dedirtiyo insana bunuda kabullenmek lazım

HURRICANE
20-12-07, 17:31
Ne saçma bir tartışmadır bu ya..abd de sanatcıların çogu kısa saclı ve bu tarzda gıyınır hiçte boyle polemikler çıkmaz!Sanki kısa sac gömlek kravat ceket justine has bır imajmıs gıbı:)justine michael jackson imitasyonudur ya NOKTA.

Bu arada herkese ii bayramlar dilerim;)

sinemtevetoglu
20-12-07, 19:14
kim ne derse desin umrunda bile olmasın bence...ki değildir zaten muhtemelen...süper olmuş canım benimmm...her hali yakışıklı onun içi güzel çünkü direk yüzüne yansıyo tabi ki:20: :20: :20:

tara
20-12-07, 19:28
justin den nefret ediyorum ve hic alaka gormiyorum o ve tarkan arasinda.
hem jastine ozel yapilan bi imaj degil ki bu her kes kullana bilir

Lorenser
21-12-07, 00:50
Tarkan metamorfoz geçirdi. İşte yeni Tarkan'ın albüm kapağındaki fotoğrafı...

Anket

TARKA'NIN SON İMAJINI NASIL BULDUNUZ?

http://www9.gazetevatan.com/newpics/news/191220071435196344032_3.jpg

Oy vermek icin http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=152668&Categoryid=8

Kaynak:Gazetevaten

meetee55
21-12-07, 14:07
beğendim süper olmuş

eLiF
21-12-07, 17:47
Ne saçma bir tartışmadır bu ya..abd de sanatcıların çogu kısa saclı ve bu tarzda gıyınır hiçte boyle polemikler çıkmaz!Sanki kısa sac gömlek kravat ceket justine has bır imajmıs gıbı:)justine michael jackson imitasyonudur ya NOKTA.
söyleyecek başka bi şey yok bence :19:

ozgee
21-12-07, 23:58
bazıları cok asagılayıcı ya birine beziyor diye bu kadar fena yorum yapılmamalı

mcggs
22-12-07, 11:51
Evet bence de az biraz Tarkana benzemiş Fakat;Benzese ne olacak?Tarkan Justinden 10,20 hatta 100 kat daha fzla tanınıyor bence yani.

esin
22-12-07, 12:46

Bu arada herkese ii bayramlar dilerim;)
haklısın sanki ilk o giymiş o kestirmiş gibi ama ben TARKAN forumlarında şuna benzemiş buna benzemiş yorumları görüyorsam bunları TARKAN düşmanlarıda görüyor ve kullanıyor ''O''nun TARKAN olduğunu ve kimseye benzemez olduğunu ''O''nun sevenleri bile atlamışsa düşmanları ''O''nun ruhundan anlamıyanlar nelerder kimbilir TARKAN'ın albümü çıkmış çok çok mükemmel diye yorumlar yazılacak değil şuna buna çamur atmalar başladı bile

Mega Fanat
22-12-07, 19:14
Yani TARKAN Justin imajini kullanmis.Cok sacma bir sey yaa...Ne dediklerini,ne yazdiklarini bilmiyorlar.Yok, yok biliyorlar da cekemiyorlar kiskanclik yapiyorlar.Dusunuyorum da album henuz cikmadi ama "dusmanlar"artik catliycak hale geldiler.Acaba album ciktginda ne olucak?

busrab
22-12-07, 19:25
değişik...değişik bi imaj bekliodm ama yine aklımn ucndan geçmeyen bi imajla çıktı..bence yakışmış..her şeyin yakıştığı gibi..gazetede hatlarını yazmışlar yeni majı ile ilgili ama tarkan bu değişik imajlar onnla bütnleşmiş artık..:28: :1: :1: :1: