PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzeyyen Senar'dan Tarkan'a: Adını Değiştir

HakanÇelik
19-12-07, 13:38
Adını değiştir

Tarkan yakında çıkacak "Metamorfoz" adlı albümünün şarkılarını geçen yıl felç geçirdikten sonra Bodrum'da istirahata çekilen Müzeyyen Senar'a dinletti. Konuşmakta ve yürümekye zorluk çeken Senar, Tarkan'ın "Vay anam vay" şarkısını çok beğendi ve elleriyle tempo tuttu. Müzeyyen Senar, Tarkan'a "Albümün adı çok zor değiştir" diye de tavsiyede bulundu.

Posta Gazetesi (19 Aralık 2007 Çarşamba)

**MegaStarkan**
19-12-07, 13:46
begenmis ve kendi düsüncesini cekinmeden söylemis. sarkiyi begenmisse gerisi önemli degil.
evet adi cok zor ilk günlerde zorlaniyordum yazmaya artik alisdim ama :D
tskler haber icin

megastar_mert
19-12-07, 14:12
Adını değiştir

Tarkan yakında çıkacak "Metamorfoz"
Posta Gazetesi (19 Aralık 2007 Çarşamba)
Metamorfoz :20: :18:

gokhantevetoglu
19-12-07, 14:21
adı onemlı degıl o kadar...onemlı olan yapacagı ıslev...:)

szr67
19-12-07, 14:36
kendisi zorluk çekmiş olabilir bazen insanın dili dönmüyor ama alışılacak

Bu konunun espirisi Ness ve benim aramda dün gece gecmisti... Türk insanini ne kadar da iyi taniyormusuz megerse:4: Ama Tarkan'in isi bu, siradanliga degil hep bir baska düzeye cikti bugüne kadar. Bence albümün adi güzel olmus, degisik ve duydugunda merak uyandiran birsey. Tipki "Karma" gibi, kac kisi biliyordu anlamini album cikmadan? Sadece gündelik hayatta fazla kullanmadigimiz bir kelime o yüzden zorluk cekebilir insanlar.. ama kelime zenginligi kotu bisey olamaz diye dusunuyorum, o yuzden bi album ismine takilmamak gerekir:20:

RaSKaS
19-12-07, 18:13
adını ilk duydyğumda aklıma geçen seneki jeoloji dersi geldi
o derste adı çok geçti aklıma ordan gelse gerek :)
ilk duyduğumda garipsediysemde bencede güzel bir isim olmuş
isim farklı olması açısından güzel olmuş
akılda kalıcı :)

devilscream
19-12-07, 18:32
basta albümün adını unutuyordum ama artık ezberledim:P
"Müzeyyen Senar" gibi önemli bir sanatcının sarkıyı beğenmesi gercekten cok sevindirici:)

gokhantevetoglu
19-12-07, 19:23
farklı ınsanların herzaman bır farkı olması gerekır buda onlardan bır tanesi

montolivo
20-12-07, 14:36
Bencede isim değişmeli....

ozinga
20-12-07, 14:48
bu isim niye bu kadar abartıldı anlamıyorum... M e t a m o r f o z bence süper bi terim...(canlının ergin duruma geçme süreci_ BAşkalaşım kısaca) Tarkan olgunlaşma sürecinde olduğunu anlatmak istemiş bravo

arjen22-tarkan
20-12-07, 16:01
Bende En Başta Unutuyordum ... Adı Zor Güzel ve İlginç Tarkan'a Yakışır ... Adının Zor Olması Daha Güzel ... neyse zamanla insanlar da öğrenir die düşünüyorum haber için teşekkürler

sinemtevetoglu
20-12-07, 19:18
canım ya zorlanmış demek ki söylemekte :28: o ne derse doğrudur çünkü onun TaRkAn ' a karşı eleştirileri her zaman yapıcı yönde olmuştur hiç bir zaman kırmak için söylemez! büyük sanatçı her yerde büyük sanatçı işte!

ozgee
20-12-07, 21:39
müzeyyen senarın begenmesi gercekten cok önemli basta söylemesi zor olsada alısıyor insan zamanla ayrıca cok da merak uyandırıcı:20:

sally
20-12-07, 23:28
Bence Albümün ismi Böyle kalsin Karma da deyisik bi Isim deyil miydi

HURRICANE
21-12-07, 01:00
Bence albüm ismi gayet iyi;)METAMORFOZ çok farklı bir isim..

Mega Fanat
21-12-07, 19:06
Yo...bence albumun ismi super!

collins
21-12-07, 19:52
cok kaliteli bir isim bence degitirmemeli basta ilk gunlerde unutuyorduk ama alistik. basarilar... cok iyi bir album olacak haydi herkes muzik marketlere ama korsan album almak yok