PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ft. Hadise - Kiss Kiss !!

Hadise en Tarkan samen on stage tijdens de finale van Miss Turkey in Istanbul! 28/04/2006
Het geluk lacht Hadise toe. Niet alleen presenteert ze elke zondag het programma Popstars in Turkije, er gaat dit week-end nog een andere wens van haar in vervulling. Onze Belgische Urban Diva zal aanstaande maandagavond samen met haar Turkse idool Tarkan, hier bekend van "Simarik" (de "kiss kiss"-song), optreden tijdens de finale van Miss Turkey in Istanbul.

Het wordt een zeer druk week-end voor Hadise. Ze vliegt zaterdagmorgen naar Turkije, waar ze diezelfde avond een concert zal geven in Antalia voor 5000 toeschouwers. Net zoals de 10 komende weken staat ze ook nu zondag weer paraat voor de wekelijkse wervelende live show van Popstars op Star-Tv. Maar maandagavond, als kers op de taart, zal de gelukkige Hadise samen optreden met haar Turkse idool Tarkan in de finale van Miss Turkey. Deze 4-uur durende show wordt maandagavond LIVE uitgezonden op Star-Tv en kan over de wereld gevolgd worden via satelliet. Ook het Duitse RTL zal aanwezig zijn om een special te draaien rond Hadise en Tarkan. Another dream of Hadise comes true...! Go for it Hadise!

..............................

Sans hadiseden yana! Turkiyede Popstar adli yarismada sunuculuk yapmaya baslayan hadisenin baska bir hayali gercek oluyor.. Belcikanin Urban Divasi pazartesi aksami Turk idoluyle Miss Turkey yarismasinda ayni sahneyi Paylascak!
Hadise icin cok yorucu bir hafta sonu olcak.. cumartesi gunu Istanbula ucacak olan hadise ayni gunun aksami anatalyada 5000 seyirciye konser vercek. Ayni sekilde onumuzdeki 10 hafta surekli her pazar gunu harika bi prgmin sunuculugunu yapicak. Pazartesi aksami hadisenin ruyasi gercek olacak... Miss Turkey finalinde tarkanla ayni sahneyi paylascak. Bu 4 saatlik prgm pazartesi aksami canli olarak star tv ekranlarindan yayinlanicak.
Alman televizyon kanali RTL de Hadise ve Tarkani izlemek,ve ozel bi roportaj ayni zamanda prgm yapmak icin orda olacak!
Another dream of Hadise comes true...! Go for it Hadise!

:s323ok6ct: :s613ga3qu:

Khaos
29-04-06, 14:25
Yakıştırmam doğru çıkmış....

babeface
29-04-06, 14:35
Süper Bi Haberr... Rtl Nin Özel Roportaj Yapmasina Sewindim Tarkan Yawaş Yawaş Emin Adimlarla Geliyoorrrr.....

sitede yazdiina gore onlar icin ozel geliolarmiss

EmiLy
29-04-06, 15:09
vaay özel geliyorlarmış demek, harika bir haber...
paylaştığın için teşekkürler karma...

EmiLy
29-04-06, 15:10
bravo :36_1_11:
1 mayıs gecesi harika bir gece olucak....:36_1_11:

barış güneş
29-04-06, 15:29
ya arkadaşlar ne güzel haberi,hadise kim ya?hani jennifer lopezdi?kendimizi kandırmayalım lütfen hadise nire tarkan nire.......:36_1_30:

Khaos
29-04-06, 15:34
Ben severim Hadise'yi...O da iyi iş yapacak gibi ama siz daha iyi bilirsiniz tabi...

duygu
29-04-06, 15:38
ne hadisesi yaaa hani jennifer o kadar hayal kur heycanlan sonra bi bak karşında hadise...sinir bozucu bi duru....tarkan kim hadise kim yaaa hç yakışıomu.....

Khaos
29-04-06, 15:40
SAhnede güzel işler çıkacak ama...Bakalım görelim...ikiside Türk..Bence tanıtım için uygundur....

duygu
29-04-06, 16:14
bence diildr...

Khaos
29-04-06, 16:18
Bu tür konularda biraz milliyetçi olmak lazım diye düşünüyorum...İki Türk sanatçımızı bu şekilde bi arada görmek dünya tanıtımı için iyi olur düşüncesindeyim...E tabi doğrusnu duygu bilir:))))

duygu
29-04-06, 16:24
ben yeterince milliyetçiyim cnm teşekkr ederm gene de...

Khaos
29-04-06, 16:26
:)))) Bu konularda dedim ben sadece..Yani müzik konusunda...Eyvallah...Milliyetçiliğinden şüphem yok kesinlikle...

duygu
29-04-06, 16:28
ii o zaman.....

cio
29-04-06, 18:47
şu an bi gerçek var ki tarkan sahnedeyken onun yanında hadise olucak,j lo amerikadaki evinde muhtemelen kocasıyla sevişiyo olucak o sırada,:),yakıştıramayan izlemicek öyleyse,bunda sinirlenicek ne varsa,bence süper haber,hadise çok tatlı bi kız

tarkan duygunun girdiği tribe girmemiş,hah ben 15 senedir piyasadyım daha ilk albümünü çıkaran kzıla sahneye çıkmam dememiş bu tepkin çok garibime gitti duygu

cio
29-04-06, 18:49
Bu tür konularda biraz milliyetçi olmak lazım diye düşünüyorum...İki Türk sanatçımızı bu şekilde bi arada görmek dünya tanıtımı için iyi olur düşüncesindeyim...E tabi doğrusnu duygu bilir:))))
ehehehehehe :36_1_21:

eastanbul
30-04-06, 13:00
Ne Hadise'si Allah aşkına!!! Bu haber benim için büyük bir hayâl kırıklığı oldu...inşallah düet yapmazlar... yaparlarsa eğer Tarkan büyük ölçüde gözümden düşer...:36_1_30:

shıkıdım
30-04-06, 13:25
Ya ne bu tarkan la herkes düet yapmak istiyor,illa tarkan'ı kullanarak bi yerleremi gelecekler...Umarım yapmaz Tarkan

Khaos
30-04-06, 14:09
şu an bi gerçek var ki tarkan sahnedeyken onun yanında hadise olucak,j lo amerikadaki evinde muhtemelen kocasıyla sevişiyo olucak o sırada,:),yakıştıramayan izlemicek öyleyse,bunda sinirlenicek ne varsa,bence süper haber,hadise çok tatlı bi kız

tarkan duygunun girdiği tribe girmemiş,hah ben 15 senedir piyasadyım daha ilk albümünü çıkaran kzıla sahneye çıkmam dememiş bu tepkin çok garibime gitti duygu

bravo bravo bravo

Khaos
30-04-06, 14:10
Ya ne bu tarkan la herkes düet yapmak istiyor,illa tarkan'ı kullanarak bi yerleremi gelecekler...Umarım yapmaz Tarkan

Reklam videoları dönmeye başladı ...:(

eastanbul
30-04-06, 14:21
Reklamda düet yapacak diye bir şey söylenmiyor...Allahım inşallah yapmaz...

Khaos
30-04-06, 14:42
hımmm doğru aslında da yapar gibime geliyor..Hekes bekler çünkü...Ama niye bu kadar kızdırdı sizi hadise ile düet yapabileceği durumu anlamadım...Yurt dışında da böyle herkes birbiriyle düet yapar bence çok da güzel işler çıkıyor....Burda Tarkandan birşey eksilmeyecekki.Hadise yeni bi sanatçı daha.Tarkan ona destek olacak bence.... Hem ZAten tarkana sormuşlardır düşüncesini o da evet demiş belli çünkü önce ki reklam videolarında Hadise yoktu...

Nzl
30-04-06, 15:02
hadise'nin tarkan'la aynı sahneyi paylaşa bilmesi için önce birkaç fırın ekmek yemesi lazım. Bence böyle bir düet olayı gerçekleşmiyecek. Nereden çıkardınız anlamadım. Tarkan beklenildiği gibi 10 değil sadece 4 şarkı söyleyecekmiş Sanırım bu sebepten Hadise sonradan ilave edildi...

Khaos
30-04-06, 15:38
Önemli olan müzik dünyasında ne kadardır var olduğun değil, işlerinde ne kadar sürede başarılı olduğundur...Tarkan yine sensiz albümünde bu kadar başarı sağlayabilmişmiydi sizce...Biraz emeğe ve kişi ye saygı...Yanlış anlamyın ben sıkı bi tarkancıyımdır ama Hadise nin bu başarısınıda tebrik ediyorum...SAygılar...

zynprtrk
30-04-06, 15:39
Tarkan, Hadise ile düet yapmaz inşallah. Hadise kim yaw. Daha 40 Fırın ekmek yemesi lazım. Tarkan ile aynı sahneye çıkmak için. Benim gözlerim tekrar bozulacak desenize. Of Of Tarkan asla böyle bişey yapma Kurbanın olayım...:36_1_31:

Khaos
30-04-06, 15:41
Tarkan, Hadise ile düet yapmaz inşallah. Hadise kim yaw. Daha 40 Fırın ekmek yemesi lazım. Tarkan ile aynı sahneye çıkmak için. Benim gözlerim tekrar bozulacak desenize. Of Of Tarkan asla böyle bişey yapma Kurbanın olayım...:36_1_31:

Önemli olan müzik dünyasında ne kadardır var olduğun değil, işlerinde ne kadar sürede başarılı olduğundur...Tarkan yine sensiz albümünde bu kadar başarı sağlayabilmişmiydi sizce...Biraz emeğe ve kişi ye saygı...Yanlış anlamyın ben sıkı bi tarkancıyımdır ama Hadise nin bu başarısınıda tebrik ediyorum...SAygılar...

duygu
30-04-06, 15:55
allahım lütfen tarkan hadiseyle düet yapmasın....hadise kim yaaaa

deniz
30-04-06, 15:59
bravo bravo

eastanbul
30-04-06, 16:15
Hadise sadece eller havaya bir şarkı yaptı... kaliteli bir iş çıkarmadı.. Bu yüzden tarkanla düet yapma hakkı yok...stir me up:36_1_20: komik yahuu