PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’a verilen para (Cengiz Semercioğlu)

Nzl
18-12-07, 12:28
Tarkan’a verilen para

TRT yönetimi yılbaşı gecesi Tarkan’a 750 bin dolar verdiği iddiasıyla yerden yere vuruluyor. Peki öyleyse TMSF yönetimi, atv için Karayılan dizisine her hafta 600 bin dolar verince neden eleştirilmiyor.

TRT’deki bizim paramızsa atv’deki de öyle(ydi)...

Bana kalırsa ikisi de yanlış yapmıyor.

Çünkü Show TV de, Kanal D de bir gecelik prime time prototipleri için buna yakın paraları veriyor. Bir dizinin bölüm maliyeti 300’den başlayıp 500-600 bin liraya kadar çıkıyor.

Kanallarda her akşam iki dizi var!

Sektörde dönen paralar bunlar.

Bir yandan TRT için "İzlenmiyor, yıllardır kötü yönetiliyor" diyeceksiniz, diğer yandan TRT sektörün kurallarıyla oynamaya kalkınca eleştireceksiniz.

Özerk olsun dediğiniz kurumun bir yılbaşı kararına saygı duymayacaksınız...

Kaldı ki Tarkan’a verilen para da 750 bin dolar değil, Genel Müdür İbrahim Şahin daha az bir para ödeyeceklerini söyledi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/7886205.asp?yazarid=105&gid=61&sz=60769

gokhantevetoglu
18-12-07, 12:38
yanı ortamı gergınlestırmeye calısıyolar kısacası...

HakanÇelik
18-12-07, 12:41
TRT bu ülkenin televizyonuysa, Tarkan nerenin sanatçısı...
Bu konu çok uzatıldı. Cengiz bey haklı, Hem TRT izlenmiyor
diyorlar, hem de çıkıp dünya laf ediyorlar.
Bu ne çelişki...

belfü
18-12-07, 14:02
evet bu hep özel televizyonların reyting korkusundan kaynaklanıyo bence bu kadar gürültü bundan biz bu devletin vatandaşlarıysak devletin televizlyonunda ensevdiğimiz sanatcının çıkıp şarkı söylemesinden daha doğal ne olabilirki herkes kartlarını açık oynasın tarkanı yıpratmalarını istemiyoruz artık tarkan hakettiğini alıyo zaten fazlasına tenezül etmez

gokhantevetoglu
18-12-07, 14:45
ben tarkanın yerınde olsam kaset cıktıktan sonra bana teklıf etseler cok yuksek bı rakam ısterım dıger kanallara cıkmak ıcın hehe oleyse bole hesabı...

arjen22-tarkan
18-12-07, 14:47
Gereksiz Yere Tartışmalar Yapıyorlar Tarkan Gibi Kaliteli Bi Star Var Ona da Sahip Çıkmıyorlar ... Ülke basını artık ne yapacağını şaşırmış
haber için teşekkürler

HURRICANE
18-12-07, 16:33
Daha öncede yazdım şimdide yazıyorum bu gürültüyü koparan özel kanal sahipleridir!TARKAN bitti diye magazincileri aracılıgıyla hem haber yayıcaksın hemde TARKAN TRT de çıkınca bunu hazmedemiceksin!Madem bitti neden umursuyorsun?Bitmediğini ve çok fazla reyting alacağını biliyosan neden bu haberleri yayıyorsun?Bence özel medya bitmiştir...Şu ülkede özel medya ya uyuz olduğum kadar hiçbirşeye uyuz olmuyorum hep insanları sömürsünler hiç elleri cebe gitmesin hep bana hep bana!Ödeseydin parasını senin kanalına çıksaydı.Bu yılbaşı tüm özel kanallar avcunu yalayacak TRT kaymağı yiyecek:)TARKAN la uğraşmanın sonucu budur işte!

karma_elcin
18-12-07, 16:44
Daha öncede yazdım şimdide yazıyorum bu gürültüyü koparan özel kanal sahipleridir!TARKAN bitti diye magazincileri aracılıgıyla hem haber yayıcaksın hemde TARKAN TRT de çıkınca bunu hazmedemiceksin!Madem bitti neden umursuyorsun?Bitmediğini ve çok fazla reyting alacağını biliyosan neden bu haberleri yayıyorsun?Bence özel medya bitmiştir...Şu ülkede özel medya ya uyuz olduğum kadar hiçbirşeye uyuz olmuyorum hep insanları sömürsünler hiç elleri cebe gitmesin hep bana hep bana!Ödeseydin parasını senin kanalına çıksaydı.Bu yılbaşı tüm özel kanallar avcunu yalayacak TRT kaymağı yiyecek:)TARKAN la uğraşmanın sonucu budur işte!
:20: :20: reyting uğruna insanları karalayan ozel tvler ve de gazeteler..gun geçtikçe daha da kotuye gidiyorlar