PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 750 bin $ polemiği

serkoy
16-12-07, 10:56
TARKAN'ın, yılbaşı özel programı için TRT'yle 750 bin dolara anlaşması, müzik ve televizyon dünyasını karıştırdı.

Tarkan'ın yılbaşı gecesi söyleyeceği altı şarkı için bu kadar yüksek ücret ödemesine tepkiler büyüyor. Yapımcı Osman Yağmurdereli, "TRT, yılbaşı gecesi yarım saatte atak yapamaz" derken Kayahan, "Tarkan'ın yeni albümünün çok güzel promosyonu olacak" dedi. Ünlü sanatçı Yaşar da, "TRT bizlere yıllardır para ödemiyor, demek ki, Tarkan'a vermek için biriktiriyormuş" açıklamasıyla polemiğe katıldı. Tarkan'ın TRT'den aldığı 750 bin dolar tartışılırken, ünlü sanatçının menajeri Uygar Ataş, "Çıkan haberlerle ilgilenmiyoruz, işimizi yapıyoruz. Bu konuda yorum yapmayacağız" dedi. Öte yandan eski manken ve Güneş Gazetesi yazarı Neslihan Yavuzcan, Tarkan'ın "Yok öyle bir para. Bu rakamı almadım" dediğini iddia etti. Menajer Ataş ise, "Tarkan, bu konuda hiçbir açıklama yapmadı ve yapmayacak" dedi.

ttp://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/7874510.asp?gid=180&sz=44256

HURRICANE
16-12-07, 11:26
TRT nin tüm bütçesi 750 bin dolarsa üzülürüm buna!TARKAN bu, sadece TARKAN almalıydı bu parayı;)Dünyanın reklamını alacak kanal,medya sahipleri alışmış bedavaya sanatçı çıkartmaya hep ceplerine indirsinler yok öyle!Ülke sanatçısına sahip çıkmalı ki söz konusu devlet kanalıysa bence bu dahada bir önem kazanıyor.O mecliste önerge veren millet vekilinede yazıklar olsun binlerce kere milletvekili denince aklıma hep yolsuzluk geliyor benim hep cebe indirenler geliyor.TARKAN denince hizmet insanın kendini iyi hissetmesi doğruluk geliyor!milletvekilleri ne zaman bu duyguları bize hissettirir o zaman önergemi ne verecekse verir!Şuan hiçbirini bu konuda yetkili göremiyorum!O milletvekili biraz geniş düşünceli olsa TARKAN hakkında önerge vereceğine ona yıllarca TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ yurt dışında tanıttı diye plaket verirdi!Oysa yıllardır bir kuru teşekkür bile edilmedi