PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DUYURU! TARKAN ve 750 bin dolar Saçmaligi!

Gorkie
15-12-07, 16:41
Mrb.

Bakın tüm haber ajansları,tüm medya bu konuyu konuşuyor.Tarkan kendi de açıkladı,böyle bir mebla almadığını ki TRT'nin Yılbaşı Organizasyonu'nu Hitt Prodüksiyon'un yaptığını(Tıkla (http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=39380)).Sizce de biraz haksızlık olmuyor mu?Siz o resimlerinizdeki kinli cümleleri hadsiz insanların yorumlarına söyleyin.Uygar Ataş'ta daha önce açıklama yapmış tüm prodüksiyon ücreti içinde dahil diye.Hitt Prodüksiyon'un hazırladığı bu yılbaşı programının dekorasyonu ışığı kaydı herşeyi dahil bu fiyat içindeyken ki Tarkan'a ne kadar kalıyorsa tüm bu masrafları çıkarttığımızda işte Tarkan'ın 6 parçası bunu karşılıyor.Ayıp denen birşey var.Bir insanın üzerine bu kadar çok gelinmez,çok yazık Tarkan bu haberlerin hiçbirini haketmiyor aslında.Bu bakımdan kaybediyorsunuz.Tarkan hiç bir zaman halkın gözünden düşmeyecek bunu anlamıyorsunuz sanırım,albüm çıkınca daha iyi anlarsınız.Her ne kadar karalamaya çalışsanız da kendi değerlerinize ters düşseniz de bir insanın üzerinden haber yaparak para kazanırken şimdi de karalamaya çalışarak ne kadar nankörlük ettiğinizin farkında değilsiniz.Şu anda yanlış haberlerinizle halkı Tarkan'a karşı cephe aldırıp sanki sadece Tarkan oraya çıkıp 6 parça okuyacak ve o parayı kendi cebine atacak gibi olmayan birşeyi varmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz,Meclis'te bile bazı insanlar araştırmadan önerge vererek magazinede el attıklarını gösteriyorlar.Sizi mantıklı olmaya davet ediyorum..Ve lütfen Tarkan'la uğraşmaktan vazgeçmenizi diliyorum.Keşke herkes onun gibi çalışkan olabilse.Albümü tutmayan laf atmaktan kendini alamıyor takip ettiğim kadarıyla.Siz bu saçma insanlara prim vereceğinize Tarkan gibi bir starın bir daha gelmeyeceğini bildiğiniz halde karalamaktan vazgeçseniz daha iyi olmaz mı?

Saygılar..

Bu msjımı/emailimi tüm magazin sitelerine ve gazete servislerine yolluyorum çünkü insanlarda Tarkan'a karşı kötü yorum yapmaya başladılar.Hak hukuk meselesine dönüştürdüler.Hepsi bu kinli insanların işi.Ortaya çıkan yorum yapıyor,kötülüyor.Yazık günah..Halbuki Tarkan bunların hiçbirini haketmiyor..Sizde kötü bir haber,msj gördüğünüz sitenin yöneticilerine kendi fikirlerinizi beyan edip yollarsanız memnun olurum.Biz Tarkan Fanları olarak Tarkan'ın arkasında durmalıyız,elimizden geleni yapmalıyız diye düşünüyorum.. :11:

TarkanColl
15-12-07, 16:45
Her albüm öncesi olduğu gibi başladılar yine... Haber kıtlığı çekiyorlar. Tarkan da işini iyi yaptığı ve çok ortalarda görünmediği için yazacak birşey bulamıyorlar. Kendileri de biliyor tüm prodüksiyona o paranın ödendiğini....

**MegaStarkan**
15-12-07, 16:46
güzel yazmissin. biraz tepki görürlerse belki susacaklardir.
bu arada "Tarkan'a tam destek" bölümüne tasindi konu.
tskler....

Gorkie
15-12-07, 16:49
Her albüm öncesi olduğu gibi başladılar yine... Haber kıtlığı çekiyorlar. Tarkan da işini iyi yaptığı ve çok ortalarda görünmediği için yazacak birşey bulamıyorlar. Kendileri de biliyor tüm prodüksiyona o paranın ödendiğini....

De bakın bu insanların çenesini sadece Tarkan'ın arkasında duran kişiler kapatabilir.Bunlara biraz susun doğru haber yapın demedikten sonra bunların duracağı yok.Tarkan FAN CLUB olarak elimizden geleni yapmalıyız diye düşünüyorum.Bakın aynı durum Ucankus içinde geçerliydi.Bu üstteki msjın biraz farklı olanını Tarkan 750 Bin Dolar Eder mi ? Gibi bir laf yazmış kişinin emailine yolladım.Sonra hemen tavırları değişti,önce Murat Boz'un cümlesinin Tarkan'ın eline su dökemez olarak çevirdiler sonra da Tarkan'ın cümlelerini yayınladılar.Yani yapabiliriz demek istiyorum.Bu güne kadar kimse çıkıpta kardeşim sen ne yaptığını zannediyorsun dememiş.İllaki Tarkan fanı olduğumuzu belirtmeye de gerek yok.Halktan biri gibi msj yazıp ağızlarının payını vermek değiştirebilir haberleri gibi geliyor bana..:11:

HURRICANE
15-12-07, 17:14
6 şarkı için 750 bin dolar aldığını ima etsinler kudursunlar bence!Magazinciler girsinler birbirine TARKAN a kanımca bu olayın hiçbir zararı olmaz...Zararı olucak olsaydı Basın danışmanları bir basın açıklaması düzenlerdi!

gokhantevetoglu
15-12-07, 17:14
ya bende aynısını dıyorum her kaset cıkarmadan once karalama yapıoyorlar cekemıyorlar tarkanı bunla hep bole bunların hepsını bı kenara atmak lazım hehehe

Gorkie
15-12-07, 17:32
6 şarkı için 750 bin dolar aldığını ima etsinler kudursunlar bence!Magazinciler girsinler birbirine TARKAN a kanımca bu olayın hiçbir zararı olmaz...Zararı olucak olsaydı Basın danışmanları bir basın açıklaması düzenlerdi!

Bakın daha önce basın Tarkan'ı kötülüyordu Come Closer zamanında ki bunu yaptıranları da iyi biliyoruz,yorum yapanların başında geliyor fesadından.Neyse şu an durum farklı.TRT'ye halktan giren paraların çarçur edildiği söyleniyor,halkın parasının Tarkan'a verildiği gibi saçma bir düşünce var ortada.Ve insanlarda doğal olarak cephe almaya protesto etmeye başladılar Tarkan'ı..
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/dunyadan/7863854.asp?gid=180&sz=98789

Bu sitedeki ilk yoruma bakar mısınız? Konuyla alakası var mı? Bu yorum beni bu düşünceye itti.Ben sadece buradakini gördüm,ya başka yerlerde de böyle yorumlar yapılıyorsa.Ondan dolayı grupça tepkimizi dile getirelim derim.Lütfen konunun ciddiyetinin farkında olmanızı bekliyorum..:41:

Mega Fanat
15-12-07, 18:03
Helal olsun be...!!!Iyi yazmissin.TARKAN yeni albim cikaricak diye TARKANi cekemeyen her kes kiskancliktan catliyor.Diger albumler yanicak ya o yuzden...

Gorkie
15-12-07, 18:09
Ben Gecce.com'dan Kenan Erçetingöz'e ve IHA(İhlas Haber Ajansı)'ya yolladım bu msjı.Diğer yerlerdeki haberlere baktığımda kaynak olarak ya Gecce.com yada İHA verilmiş(Tıkla (http://www.haberler.com/Tarkan)).Ortalığı karıştıranlar bunlar!

Arkadaşlar anında etkisini gösterdi.Gecce.com daki Tarkan haberini ansayfadan kaldırdılar.Ama haber sitenin kaynağında duruyor..:13:

Nzl
15-12-07, 18:41
bütün haber sitelerinde sürmanşet olarak veriliyor bu haber
iş iyice ciddiye binmeye başladı galiba, habere yapılan yorumlarda
resmen halkın parasının üstüne yatmakla suçlanıyor tarkan...

Gorkie arkadaşım sana katılıyorum bu işin doğrusunu insanların bilmesi gerekiyor
bunun içinde en iyi çözüm ilgili yerlere mail atmak

yelda_0634
30-12-07, 15:13
evet ınsanlar olumsuz elestırıler yapıyor bende mynetın haberlerınde gordum bu kadar parayı açlara verın falan dıye
katılıyorum sıze:20:

eskalen
30-12-07, 15:21
Her yerde aynı haber.....Yani yazarlar tutun magzincilere herkes ahkam kesiyor.....Her yorumcu gazeteci başlar yazamaya.....Bu kadar da olmaz bu gazeteciler bilerek yapıyor.....Tarkan'ı grüntülüyemiyorlar diye konuşamıyorlar diye.....Zaten medyaçılar haber yapamk için en ufak bir şeyi bile büyütürler.....

fernsehn
30-12-07, 15:39
Çatlasınlar:D Yılbaşında Tarkan'ı izlicem sadece:D

yasemen958
10-01-08, 18:18
:20: Biz Tarkan Fanları olarak Tarkan'ın arkasında durmalıyız,elimizden geleni yapmalıyız diye düşünüyorum.. :20:

:41: :41: :41: