PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar Uzanların Yalısına Talip!

sally
12-12-07, 00:17
Megastar Uzanların Yalısına Talip!

Tarkan, TMSF'NİN UZAN AİLESİNDEN BORÇLARINA KARŞILIK EL KOYDUĞU YALIYI SATIN ALMAK İÇİN GİRİŞİMLERE BAŞLADI.

mimarisi ve büyüklüğü itibariyle İstanbul Boğazı`nın eşsiz yapılarından biri olan Ahmet Afif Paşa Yalısına, megastar Tarkan talip oldu.

TMSF'nin en üst düzeydeki ikinci yetkilisini telefonla arayarak yalının satışı ile alakalı olarak direkt kendisi bilgi alan Tarkan'ın, yalıya annesini oturtmayı planladığı öğrenildi

Kaynak : www.haberler.com

scorpioness
12-12-07, 00:23
Maşşaallah villaya doymadı :)) neyse hayırlısı olsun sağol...

devilscream
12-12-07, 00:51
almasını isterim tarkanın ama tabi ki hayırlı olan neyse o olsun
haber için teşekkürler

szr67
12-12-07, 00:54
hoba tarkan servet saçıyo acaba diyorum herhangi bir yardım kurumuna yardımda bulundumu

onursamed
12-12-07, 01:54
tayip onuda alır tarkandan.. şaka şaka lakir başbakan tarkan dinlermi site yöneticileri araştırın...hep geçiniyorsunuz

**MegaStarkan**
12-12-07, 02:05
tayip onuda alır tarkandan.. şaka şaka lakir başbakan tarkan dinlermi site yöneticileri araştırın...hep geçiniyorsunuz
ne demek istiyorsun? biraz daha net yazarmisin?
ayrica "arastirin" yazman hos degil. "hep geciniyorsunuz" diyerek neyi ima ettin?
gec saate uykusuzluktan yazamadin sanirim....:P

HURRICANE
12-12-07, 09:57
hoba tarkan servet saçıyo acaba diyorum herhangi bir yardım kurumuna yardımda bulundumu

:) Yardımda Bulunsa da sanırım açıklamaz .Düşünsene ben yardım ettim diye basın mensuplarını çağırdığını ne kadar düzeysizce olurdu!

tara
12-12-07, 12:56
masallah tarkana hayirli ugurlu olsun.hem annesini uturtacakmis ne dusunceli cocukmus ya

arjen22-tarkan
12-12-07, 13:32
iyi iyi yatırım yapması güzel ,, haber için teşekkürler

RaSKaS
12-12-07, 14:10

pek bi alaka kuramadım yazdıklarına :19:

Tarkan akıllı yatırım yapmaya devam ediyor
kazandığı parayı en iyi şekilde değerlendiriyor
hayırlı olsun ;)

belfü
12-12-07, 16:56
yakışır hayırlı olsun

Mega Fanat
12-12-07, 17:14
Hayirli-ugurlu olsun Insallah!Iyi yapmis!