PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Sandal Fena Bombaladi!....

tarkan_aski
09-12-07, 16:15
Türk popunun star ismi Mustafa Sandal, hakkındaki tüm iddiaları tek tek yanıtladı. Musti, Emina ile evlendi mi? Hangi sözleri Tarkan'ı çileden çıkaracak? Alıntı şarkı iddiaları doğru mu? Askerden kaçan ünlüler için neler söyledi? Sandal, Melek Yüzlüm'ü sahiplenen eski vokalistine neden ateş püskürdü? İşte o röportaj...

http://cansizkus.com/Default.Asp?WorkStation=Haber&ISLEM=OKU&HB_ID=3135

fark ederseniz 4.30 dakka da ´iki megastar´deniliyor mustafa sandal ile tarkani nasil ayni kefeye koyuyorlar? :13:
Yorumlarinizi bekliyorum..:29:

HURRICANE
09-12-07, 20:07
Mustafa Sandal'ın bazı şarkılarını severim ama o asla megastar olamaz!Haber başlığında bile star denmiş:)Türkiyede tek bir Megastar var oda TARKAN

Paylaşımın için teşekkurler arkadaşım..

mcggs
09-12-07, 20:21
Baştan sona dinledim..Aslında pekte sert konuşmamış "Fazla tutmadı" demiş..yani o kadar önemli bir şey değil..
Sırf Tarkanla barışmadılar diye değil aslında,mustafa sandalın sesini de sevmem,ama müzik hayatında başarılar..

Gorkie
09-12-07, 20:28
Allah akıl fikir versin.Önceki yorumum ağır kaçacak gibi..Mustafa Sandal severler varsa dikkat çekmek istemem..Ama şunu hatırlatırım,Come Closer'ın Almanya-Rusya gibi ülkelerde ne kadar sattığını bilemiyoruz kaldı ki her ülkede konser verdi,Come Closer 2006 Turu düzenledi.Sizce Come Closer albümü çıkmamış olsaydı tur olur muydu?Odaklanılması gereken ana düşünce es geçiliyor.Come Closer albümü Türkiye'de tutmadı da değil,150 bini geçti satış.Heleki İngilizce bir albüm olarak.Mustafa beye soruyorum,kendisinin içinde İngilizce parçalarınında olduğu Moonlight ve İste albümleri Tarkan'ınki kadar tutmuş mu? Benim hatırladığım bir İsyankar parçasıdır bu albümlerden.Kedi ulaşamadığı ciğer hesabı..:13:

HakanÇelik
09-12-07, 21:28
İngilizce albüm yapacağını söylüyor, hani ingilizce şarkı okuyanlar yalakaydı.
Eskiden ingilizce şarkı söyledi, sonra çıktı ingilizce şarkı okuyanlar yalaka dedi.
Yani kendine yalaka dedi. Bari bundan sonra söylemez dedik, ingilizce albüm
yapacakmış, insan biraz utanır...

eskalen
09-12-07, 22:35
Mustafa Sandal ya da başka laf atan diğer sanatçılar Tarkan'a boş laf atıyor... Dikkate alınacak gibi değil......Yeni albüm çıkıyor onu dikkate alalım bence sadece ama sadece......

alper...
09-12-07, 22:46
Allah akıl fikir versin.Önceki yorumum ağır kaçacak gibi..Mustafa Sandal severler varsa dikkat çekmek istemem..Ama şunu hatırlatırım,Come Closer'ın Almanya-Rusya gibi ülkelerde ne kadar sattığını bilemiyoruz kaldı ki her ülkede konser verdi,Come Closer 2006 Turu düzenledi.Sizce Come Closer albümü çıkmamış olsaydı tur olur muydu?Odaklanılması gereken ana düşünce es geçiliyor.Come Closer albümü Türkiye'de tutmadı da değil,150 bini geçti satış.Heleki İngilizce bir albüm olarak.Mustafa beye soruyorum,kendisinin içinde İngilizce parçalarınında olduğu Moonlight ve İste albümleri Tarkan'ınki kadar tutmuş mu? Benim hatırladığım bir İsyankar parçasıdır bu albümlerden.Kedi ulaşamadığı ciğer hesabı..:13:
albümün liste bilgileri var bende..istersen yazarm

Gorkie
09-12-07, 22:51
İngilizce albüm yapacağını söylüyor, hani ingilizce şarkı okuyanlar yalakaydı.
Eskiden ingilizce şarkı söyledi, sonra çıktı ingilizce şarkı okuyanlar yalaka dedi.
Yani kendine yalaka dedi. Bari bundan sonra söylemez dedik, ingilizce albüm
yapacakmış, insan biraz utanır...

Yapmayacağım dedi gibi geldi bana.. :11:

albümün liste bilgileri var bende..istersen yazarm

Daha önce görmüştüm ama tekrar yazabilirim diyorsan sevinirim.. :20:

HakanÇelik
09-12-07, 23:54
Yapmayacağım dedi gibi geldi bana.. :11:

Evet öyle demiş... Sağır duymaz uydurur... :18: :18:

Gorkie
10-12-07, 01:00
Evet öyle demiş... Sağır duymaz uydurur... :18: :18:

Ki öyle demesinde taş atıyor resmen.Konuyu siz açmıyorsunuz bakın ben ipuçu veriyorum diyor o sözün altında..:13: Güzel kullandı Tarkan'ı reklam aracı olarak.DevAMI Var Albümü tutmadı ya:16:

Inge
10-12-07, 01:16
GOOGLE HITS for Tarkan:
25.800.000

GOOGLE HITS for Mustafa Sandal:
2.080.000

YOUTUBE HITS for Tarkan:
17,400

YOUTUBE HITS for Mustafa Sandal:
1,530

WIKIPEDIA PAGES for Tarkan:
19 languages

WIKIPEDA PAGES for Mustafa Sandal:
12 languages

Facebook pages for Tarkan:
500

Facebook pages for Mustafa Sandal:
43

sevgilerimle, Inge

**MegaStarkan**
10-12-07, 01:27
(....)
Süper kapak :D
Ben Tarkani hic görmedim Mustinin yeni albümü hakkinda yorum yapdigini, yoksa benmi bisi kacirdim?
Tarkanin farki iste....
Musti konussun devam, üstü kapali göndermeler yapsin devam....

belfü
10-12-07, 10:01
mustafa sandal bence türkiye dışına pek çıkamaz tarkan kadar sahne hakimiyeti yok tarkanın havası yok onda tamam pek çok hayranı sevenleri olabilir ama mustafa sandal tarkanın çok gerisinde polemik yaparak adından söz ettirmeye çalışıyo

Bamboo
10-12-07, 15:23
ayy bu adamı hiç sevmiyorum ya... en çok canlı canlı programının yorumuna kızdım iki mega star rekabeti falan dedi inanamıyorum ya musta.. neresi mega star yaa öff....

arjen22-tarkan
12-12-07, 13:32
mustafa sandal tarkanın büyük bi star oolduğunu bi türlü kabullenemiyor kaprisli iştee!!!
haber için teşekkürler

karma_elcin
12-12-07, 15:12
Musti için cok zor bi durum yazık yaa üzülüorm acıorm Musti'ye Allah keşke ona da ses biraz da görüntü verseydi ama tabi Allah'ın taktiri buymuş üzülme Musti ağlama, haykırma artık boş bu yaptıkların eline yüzüne bulaştırdıysan herşeyi sus ve köşene çekil ....

Mega Fanat
12-12-07, 17:28
Bi kez soyledim bi daha yine soyliycem:"Bin Mustafa toplansa bir TARKAN olamaz!!!