PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılbaşı düeti Sibel Can’la

HakanÇelik
09-12-07, 12:11
http://www.stargazete.com/Starextragazete/resimler/magazin/09122007/m01.jpg

TRT’nin yılbaşı gecesinde yeni albümünü tanıtacak olan Tarkan yeni yıl düeti için Sibel Can’ı seçti.

YILBAŞINDA herkesi ekranlara toplamaya kararlı olan TRT, Tarkan ve Sezen Aksu’dan sonra Sibel Can ile de anlaştı. Yeni şarkılarını ilk kez TRT’nin yılbaşı programında söyleyecek olan Tarkan, Sibel Can ile düet yapacak. Çekimleri bir hafta önceden yapılacak programda Tarkan ile Sezen Aksu yan yana gelemeyecek. Ancak megastar ile Can aynı sahneyi paylaşıp Tarkan’ın şarkısını seslendirecek.

1.5 MİLYON DOLAR MUAMMASI

ALBÜMÜNÜN promosyonunu yapacak olan Tarkan’ın TRT’den söylendiği gibi 1.5 milyon dolar değil, yarısı kadar aldığı konuşuluyor. Bu arada TRT, yılbaşı programının sunucusunun da hiç beklenmedik bir isim olacağını açıkladı. Ama şimdilik isim sır gibi saklanıyor.

Star gazetesi için TIKLA (http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=133005)

**MegaStarkan**
09-12-07, 12:34
canli degil yani....keske canli olsaydi.
sibel can demisdi tarkanin yeni albümünde düetimiz olucak diye....onu söylerler galiba.
bi yandan sevindim ama canli olmamasi biraz hayal kirikligi yaratti.
tskler hakan

Gorkie
09-12-07, 12:42
Kesinlikle hayal kırıklığı yarattı bende de..Keşke canlı olabilseydi.Albümde Sibel Can'la düeti olduğunu biliyoruz zaten,birlikte çıkmaları güzel olacak fakat Sezen Aksu ile biraraya niye gelemeyecekler ve bu noktaya çekmeleri hiçte hoş değil.Sahnede gelemezlerse kuliste biraradalar..

alper...
09-12-07, 12:54
canlı olmaz zaten genelde yılbaşı programları..gayet normal

eskalen
09-12-07, 12:55
Canlı yayın olması imkansız zaten......Çünkü yılbaşı gecesi çoğu sanatçının gecesi var zaten..Tabi canlı yayın olmaması kötü.....Ama bir Sibel Can bir Sezen Aksu bir Tarkan hangisi çıkacak şimdi karışık bir şey çıktı ortaya.....TRT den inşallah bir açıklama gelir......

HURRICANE
09-12-07, 20:04
Çok güsel haberler gelmeye başladı:)Sibel Can TARKAN düeti de iyi olur süper...

hsaex123
09-12-07, 20:17
canli degil yani....keske canli olsaydi.
sibel can demisdi tarkanin yeni albümünde düetimiz olucak diye....onu söylerler galiba.
bi yandan sevindim ama canli olmamasi biraz hayal kirikligi yaratti.
tskler hakan

Kenan abı tarkanın yenı albumunde sıbelde varmı?? ne guzell yenı duydum senden

Gorkie
09-12-07, 20:30
Az kaldı arkadaşlar öğreneceğiz başka kim var kim yok..Kaldı 16!

mcggs
09-12-07, 20:30
Canlı olması yada banttan olması bence o kadar farketmez..Yine de Tarkanın perforamansı güzel olacak o kesin zaten..Ben Sezenle bekliyordum yaa..Ona üzüldüm şimdi..Valla 20 gün sonrasını iple çekiyorum :20:

sally
09-12-07, 22:33
Güzel haberler gelmeye basladi canli olmamasi zatan normal cünkü yilbasi progamlari saten hep kaset yayini oluyor

**MegaStarkan**
10-12-07, 00:29
tarkanın yenı albumunde sıbelde varmı??
Öyle diyordu bi haber. Bende magazincilerin yalancisiyim ;)
Haber icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5782)

belfü
10-12-07, 10:16
tarkan ve sibel can sahnede çok yakışıyolar birbirine çok sevindim

Pamela_beyazgul
10-12-07, 20:04
guzel haber

gence
10-12-07, 20:39
umarım güzel bi gece olur.Sevindirici bi haber

MONZA
11-12-07, 00:46
Ben Bi Yandan Isler Bi Yabdan Konu Açarim Burad :)

tarkankoligim
11-12-07, 13:44
güzel valla olur

HURRICANE
12-12-07, 09:51
Yanlız yılbaşı gecesi Sezen Aksu da Trt de ki şunu iyi biliyoruz TARKAN polemiklerden kaçındığı için tv programlarının çoğuna çıkmaz,Sezen Aksuyla değilde Sibel Canla düet yapması büyük bir polemiğe yol açmıcakmı?Üstelik TARKAN-SEZEN gerginliği ayyuka çıkmışken...!

tara
12-12-07, 13:05
cok guzel haberler geliyor su aralar ya.tarkan bizi cok bekletti ama gercekten bekledigimize deymis.onumuzdeki gunlerde hep tarkan gundemde olucak her yer tarkan dolu olucak muthiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

arjen22-tarkan
12-12-07, 13:29
Oooo tarkan sibel sezen aksu müthiş olur kaçırmam :)
haber için teşekkürlers

Mega Fanat
12-12-07, 17:37
Yaa...Canli olmuycakmi?Ben canli olmasini istiyorum.Ama dusunuyorum da canli olmazsa TARKAN da yilbasini belki sevdikleri ile karsilar.

gokhantevetoglu
14-12-07, 00:26
oh oh ıkısıde ıyı kıvırır valla hemıde duet yaparlar:))))