PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UYGAR ATAÇ'DAN AÇIKLAMA;TRTden 6 şarkı için 750 bin dolar alacak

szr67
08-12-07, 11:52
TRTden 6 şarkı için 750 bin dolar alacak
TARKAN,1.5 yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümünün 6 şarkısını TRT�nin yılbaşı özel programında seslendirecek.

TRTden yılbaşı gecesi için 1.5 milyon dolar aldığı iddia edilen mega starın menejeri Uygar Ataç bu rakamı yalanladı. Tarkanın TRTden 750 bin dolar alacağı öğrenilirken, şarkıcının menajeri TRT bu yıl yılbaşı gecesine çok önem verdiği için ricalarını geri çeviremedik dedi. Öte yandan TRTnin yılbaşı gecesi sürprizi sadece Tarkan değil. Hiç bir otel programını kabul etmeyen Sezen Aksu da TRTde olacak.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=08.12.2007&Newsid=150711&Categoryid=8

belfü
08-12-07, 12:17
bu haberde gösteriyoki tarkan diğer sanaçılarımız gibi küpümü ne kadar doldurursam o kadar kardır diye düşünmüyo

Gorkie
08-12-07, 12:58
Herhangi bir otelde program yapmasından iyidir ki 250 bin dolar istiyorkene..Şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Hadi klip ve promosyon kliplerini bekliyoruz! Çıkış parçasının sneak peek'ini lütfen.. :))

eskalen
08-12-07, 13:12
TRT bomba bir kanal.....Ne varsa yine devletin kanalı TRT de var valla.......Çok büyük bir iş başarmış TRT gerçekten hem Tarkan hem Sezen Aksu....Süper birşey.........Tarkan'ın şarkılarını çok ama çok merak ediyorum.......

HakanÇelik
08-12-07, 13:16
Çok az kaldı, artık aylar yok sadece günler var...

Mega Fanat
08-12-07, 13:25
TRT bomba bir kanal.....Ne varsa yine devletin kanalı TRT de var valla.......

Evet yaa...TARKANın TRT-ye çıkması süper bir şey!TRT-ye çıkması için ben her kesden çok seviniyorum.Çünki bizde türk kanallarından bi tek TRT yayınlanıyor.S Ü P E R ! . .:20:

Tabiiki haber gerçekleşirse.E...e orası da var...

**MegaStarkan**
08-12-07, 13:53
uygar atac niye bisi demiyor yeni albüm hakkinda....cikis tarihi vs.
artik daha net bilgiler gelmesi gerek cok az kaldi cünkü....
ins. hersey süper olur :)
tskler haber icin

szr67
08-12-07, 13:58
eğer albüm trt de tanıtılacak ise önümüzde ki hafta tanıtımlara başlanır tarkanda ortalığa çıkar tamin ediyorum.25 aralık a bişey kalmadı.benim korkum tarkan eurovision a da bu sayede evet demesi olur.devlet ile yıllardan beri sürtüşme yaşayan tarkan trt de albüm tanıtımı yapıcak.acaba buzlar eriyormu tarkan ile devlet arasında

arjen22-tarkan
08-12-07, 14:29
Eet Gösteriyor ki Albüm Çok Yakında ... Çok Heyecanlıyım Artık Uzun Bi Aradan Sonra İnşallah Fırtına gibi esecek yine(Ki buna eminim) Kesinlikle Megastarımız iyi bi şey yaptı trt de tanıtarak ... 6 şarkı için 750 bin dolar da iyii yaa haydi hayırlısı ...
haber için teşekkürler

RaSKaS
08-12-07, 14:51
Sezen&Tarkan
son yılların en güzel programı olacak
şimdiden heycanlandım :21:

Bamboo
08-12-07, 14:58
ayy o para ona az bile daha fazlasını hak ediyo bence caanım tarkanım..

gence
08-12-07, 15:34
ayyyy yıl başı desenize televizyon başında geçecek

fantin
08-12-07, 16:29
Işte Bu Harika Bi Haber Yilbaşi Gecesi Trtdeyiz:20:

ozgee
08-12-07, 16:47
tarkan&sezen yılbasında trt de!!:17: süper ya bundan daha güzel ne olabilirkii...

selin_trkn
08-12-07, 17:01
ilk defa yılbaşını bu kadar mrkla başladım.tarkanı uzun zaman sonra yeni şarkılarla görebilcez.çok güzel bişy bu

tara
08-12-07, 17:55
cok guzel bi haber ya.menegeri de soyledi demek is kesinlenmis.ama keske bi de su albom hakkinda bilgi verseydi.

HURRICANE
08-12-07, 18:28
Artık bu açıklamadan sonra bu tanıtım kesin gibi ve hakikaten süper bir olay bu:)Bu yılbaşı TRT ile bambaşka geçecek:)TARKAN ve yepyeni şarkıları süper ya...

ozinga
08-12-07, 20:27
sadece Tebrikler TRT!!!!!!! demek istiyorumbravo

ösgee
08-12-07, 22:02
arkadaşlarr kesin bişi yok bu kdr sewindinisde:) trtdeki prog çekimi 25 aralık eeth ama ankarada arı studyolarında yapılcak we normall trtde herhafta yayınlanan bi prog çekimi tarkan katılsa bnuu istanbulda yapacaklardı ama ankarada..!! 25 aralıkk tarihli dawetiyelerdede yılbaşı prog yasmıo ztn akşm sefası yazıo;);)

Gorkie
08-12-07, 22:44
arkadaşlarr kesin bişi yok bu kdr sewindinisde:) trtdeki prog çekimi 25 aralık eeth ama ankarada arı studyolarında yapılcak we normall trtde herhafta yayınlanan bi prog çekimi tarkan katılsa bnuu istanbulda yapacaklardı ama ankarada..!! 25 aralıkk tarihli dawetiyelerdede yılbaşı prog yasmıo ztn akşm sefası yazıo;);)

Akşam Sefası programı adına TARKAN'ın olduğu mu yazıyor? Sende davetiye varsa bile bu programa Tarkan'ın geleceği nerden belli? Ki Yılbaşı programında Sezen'le düet yapacaklar yazısı da çıktı..Öğrendiğin kaynağı bizle paylaşabilir misin? Paylaşamam diyorsan saygı duyarım..

ösgee
08-12-07, 22:59
Akşam Sefası programı adına TARKAN'ın olduğu mu yazıyor? Sende davetiye varsa bile bu programa Tarkan'ın geleceği nerden belli? Ki Yılbaşı programında Sezen'le düet yapacaklar yazısı da çıktı..Öğrendiğin kaynağı bizle paylaşabilir misin? Paylaşamam diyorsan saygı duyarım..

hayır dawetiyenin üstünde akşm sefasıı sdce prog adı yasıo yılbaşı dwtiyelerinde ise ılbaşı özell programı yasıo;)... yılbşı prog. kesin bişi yok ama yılbaşı prog istanbulda yapılıo canımm we ayrıca bildiim kadarıyla seyircisiz oluo.. örendiim yer isee annem kendi trtde çalışıoo bölee bişi olsaa ztnn bn gitcemm kesin bişi yok yani..:20:

Gorkie
09-12-07, 05:57
Teşekkürler Özge.

Bakın Uygar Ataç daha önce Come Closer promosyonu adına Star TV'deki Miss Turkey 2006'da Jennifer Lopez'le düet yapacağını ve 10 parça seslendireceğini söylemişti ama bu parça sayısı 3 le sınırlı kaldı.Sanırım bu Jennifer'ın olmamasından kaynaklandı ve orkestra getirilmedi.Şimdi sizce 30dk yı doldurabilme adına ki araya koyacakları reklamları siz düşünün,Tarkan 6 parça okur mu? Okursa bile canlı mı olur ?Yani orkestrası ile midir acaba? İnşallah yayını naklen-canlı yaparlar..Banttan izlemek hoşuma gitmez.. :(

ösgee
11-12-07, 11:20
TRTden 1 mlyon dolar istenmş TRT kesin olarak kabull etmemiş ama büyük ihtimalle gelicekmiş program istanbulda yapılcakmış yılbaşından birgün önce çekilcekmiş büyük ihtimallede seyircisiz olucakmışş belli dawetli kişiler gitcekmiş...
programın yapımcısı söledi;);)