PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayıtları silindi

HakanÇelik
07-12-07, 11:15
Kayıtları silindi
http://www9.gazetevatan.com/newpics/news/061220072212482896264.jpg
Albümünü sürekli erteleyen Tarkan’ın şimdi de stüdyoda okuduğu iki şarkısının kayıtları silindi

Tarkan’ın peşini talihsizlikler bırakmıyor. Daha önce stüdyoda şarkıları çalınan, yıllardır üzerinde çalıştığı yeni albümünü sürekli erteleyen Tarkan’ın şimdi de stüdyoda okuduğu iki şarkısının kayıtları silindi. Çalışmalarını Amerika’da sürdüren Tarkan’ın stüdyosunda teknik bir arızadan dolayı silinen şarkılar megastar’ın moralini bozdu. Tarkan, şimdi 2 şarkısını yeniden okuyacak.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=07.12.2007&Newsid=150540&Categoryid=8

onursamed
07-12-07, 11:35
Böyle Bir Haber Daha önceden De çikmişti Hitt I Silindi Diye Kesin Bir şeylerde Yanlişlik Var..

**MegaStarkan**
07-12-07, 13:11
bu haber yenimi? belki trt ertelemeye izin versin diye böyle bisi diyorlardir.
silinme olayi benim icinde inandirici degil, eger böyle bisi gercekten olsa....

Solomon
07-12-07, 13:17
yalan haber tarkanın çıkardığı haber olabilir albümü dediği tarite çıkaramadığı için kayıtlar silindi diyerek hayranlarını 1 sene daha bekletir

**MegaStarkan**
07-12-07, 13:25
yalan haber tarkanın çıkardığı haber olabilir albümü dediği tarite çıkaramadığı için kayıtlar silindi diyerek hayranlarını 1 sene daha bekletir
bekletemez bu haberi okumadin sanirim :P
Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5848) :14:

Mega Fanat
07-12-07, 13:52
Galiba yeni çıkıcak bu albümün verilecek sadakası var.Bi türlü çıkamıyor.

leyla
07-12-07, 14:01
album bu kadar uzaninca boyle olur iste

szr67
07-12-07, 14:08
aslında bu piyasa şartlarında bir albümün çıkması nekadar doğru oda ayrı bir konu arkadaşlar piyasa seyhan müzik&erol kösenin kargalarıyla dolu bu şartlarda korsanıda üstüne koyarsak tarkan gibi büyük bir sanatçının albümü nekadar ilgi görür tartışılır.çok yazık artık ii sanatçılar dinleyemiyoruz..

**MegaStarkan**
07-12-07, 14:11
aslında bu piyasa şartlarında bir albümün çıkması nekadar doğru oda ayrı bir konu arkadaşlar piyasa seyhan müzik&erol kösenin kargalarıyla dolu bu şartlarda korsanıda üstüne koyarsak tarkan gibi büyük bir sanatçının albümü nekadar ilgi görür tartışılır.çok yazık artık ii sanatçılar dinleyemiyoruz..
erol köse dedinde dün ness anlatti msnde, erol köse tvye cikip söylemis tarkanin üc sarkisini dinlemis diye ve fos'mus sarkilar güya :S adama sinir oldum!

leyla
07-12-07, 14:18
benim anlamadigim bir sey var,dun gece cine5 haberinde tarkan gibi sarkicilarin bir zamanlar albumler milyonlarca satiyordu ya ibrahim tatlises ve bir cok unlu ama simdi korsan ve mp3 icin albumler satamiyor dedi haberde,ama aslina bakarsiniz turkiyede tarkan haric tum sanatcilar zayif olmaya basladi,eskiden cok iyi sarkilar vardi,simdiki sarkilar ve eski sarkilar cok farkli ve o yuzden kimse gidip sanatcinin orijinal albumunu almiyor,yani kotu muzik yapiyorlar sonrada diyorlar ki neden albumumuz satmadi ve onu korsana bagliyorlar.
bence bir album cok iyi olunca simdide milyonlar satabilir ama kac yildir iyi bir album cikmadi ki turkiyede,insanlarda hakli ki onlarin albumlerini almiyorlar

szr67
07-12-07, 14:43
arkadaşlar türkiye piyasasında kim olursan ol istersen gökden in en iyi sounları yap albümün en fazla 50bin satar oda zaten albümünü çıkardığın firma alıyor türkiyede kimse eline orginal albüm eline sürmüyor.bugün kime sorsan corsan ürün veya herhangi birşey dinlermisin alırmısn diye hayır der ama içinden kendisininde yalan söyledeğinin farkındadır.eğer korsanı gerçek anlamayla türkiye silmek istiyorsa.gökhan kırdar ı örnek alması lazım şuan gökhan kırdarın hiç bir çıkan albümü eski veya yeni albümleri müzik marketlerde göremezsiniz neden çünkü albümlerini internetten satıyor.kendi webadresinden müşteriye eve teslim yapıyor,hem kendisinin ne kadar sattığını biliyor,hem de ticari bir hizmet yapıyor.burda reklam vermiş olmıyım ama D&R adı altında açılan tüm mağzaların türkiyeye yayılması gerek.bugün bir müzik markete uğrasan anadoluda bir yerde dükkan sahibinin sattığı albüm korsan tek orginal ürün göremessiniz.korsanı bir nevi engellemek için gökhan kırdarı örnek alınması gerek.

kayıtın silinmesine gelirsek son bir kaç senedir tarkanın nedense hep başına gelen birşey yalanmı doğrumu onu ancak kendisi bilir.Bildiğim kadar ile hittmüzik de murat mettew erdem duruyor stüdyoda.amerikada ki stüdyo ile bir bilgim yok türkiyede zaten diğer kayıtlar için;ozan çolakoğlı-barış büyük-özgür buldum gibi değerli müzik adamlarının oluşturduğu sarı evde yapıyor kayıtlarını yani bu kadar değerli müzik adamlarının kaydı silebilmesi mümkünmü.yalan haber olduğu mis gibi kokuyor.

kartales26
07-12-07, 14:44
haber umarım doğru değildir nedense böyle şeyler türkiye'nin en iyi şarkıcısının başına geliyor ya şarkılar çalınıyor ya kayıtlar siliniyor ve tarkan bu iş için çok yatırım yapmasına ve dikkat etmesine rağmen.neden sıradan bir şarkıcının başına böyle şeyler gelmiyor.çok ilginç ve düşündürücü

scorpioness
07-12-07, 15:00
Profesyonel şekilde çalışan insanlar hepsi kesinlikle şarkıların silinmesi söz konusu olamaz stüdyolarda şaka mı bu öyle bir riske girilirmi aptal mı çalışanlar saçma sapan kalemi olan yazıyor bu ülkede!!!

Rumeli59
07-12-07, 16:37
cok gecmis olsun tarkan! eminimki cok güzel bi album geliyor

asd1234
07-12-07, 18:21
Doğru olduğunu sanmıyorum,albüm bu ayın sonlarına yetişecek çünkü,TRT nin haberine göre..Umarım doğru değildir..

sinemtevetoglu
07-12-07, 22:08
nazar nazar...gözleri çıksın :13:

Gorkie
07-12-07, 22:45
Aslında hem inanıyorum hemde inanmıyorum.Tarkan bu haberi çıkarttırmış olabilir neden? TRT'deki programı erteletebilmek için ama TRT (sarılasım geldi :))) ) illaki albümü çıkarttırıyor..Doğruysa 1.5 Milyon Dolar Tarkan'a helal olsun diyebilirim. :)) Kaldı 18!

belfü
08-12-07, 11:50
buhaber gerçekten doğruysa tarkan için üzüldüm umarım albüm için herşey yolunda gider bu tür şansızlıklar birdaha olmaz

ümitcoll
08-12-07, 12:40
konuyla alakasıyok ama bence bu albüm trt de çıkmayacak albüm hazır herşey hazır bence ilkbaharı falan bekliyo tarkannn yaza doğru bekleyebilir

Gorkie
08-12-07, 13:01
konuyla alakasıyok ama bence bu albüm trt de çıkmayacak albüm hazır herşey hazır bence ilkbaharı falan bekliyo tarkannn yaza doğru bekleyebilir

Diyorsun :28: Uygar Ataç'ta açıkladı 750 bin dolar alarak 6 parça okuyacak! Kesinlikle çıkıyor albüm..:20:

Kaldı 17 !

ozgee
08-12-07, 17:26
bu kadar titiz calısmalarına ragmen silindiyse gercekten gecmis olsun ama sanmıyorum