PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a verecekmiş

HakanÇelik
07-12-07, 11:01
Tarkan'a verecekmiş

Sezen Aksu, önceki akşam Beyoğlu'ndaki 'Ece Aksoy 9' adlı mekanda bir yakın dostunun doğum günü partisine katıldı. Mekan çıkışı gazetecilerin 'Tarkan'a şarkı vermeyecekmişsiniz, doğru mu?' sorusuna 'Çoçuklar, kimsenin sizi kötüye alıştırmasına izin vermeyin sizleri seviyorum iyi geceler' diyerek, Megastar'la arasında problem olmadığını ima etti.

http://www.gunes.com/2007/12/07/magazin/m5.html

**MegaStarkan**
07-12-07, 13:09
evet, dün bana ness anlatmisdi bunu tv'de göstermislerdi, ama ikimiz merak ediyorduk neyi ima etdigini :P ögrenmis olduk :D
tskler hakan

belfü
07-12-07, 13:50
Tarkan'a verecekmiş

Sezen Aksu, önceki akşam Beyoğlu'ndaki 'Ece Aksoy 9' adlı mekanda bir yakın dostunun doğum günü partisine katıldı. Mekan çıkışı gazetecilerin 'Tarkan'a şarkı vermeyecekmişsiniz, doğru mu?' sorusuna 'Çoçuklar, kimsenin sizi kötüye alıştırmasına izin vermeyin sizleri seviyorum iyi geceler' diyerek, Megastar'la arasında problem olmadığını ima etti.

http://www.gunes.com/2007/12/07/magazin/m5.html
sezen aksunu şarkılarını tarkandan başka eniyi şekilde kimse yorumlayamıyor zaten çok sevindim bu habere

mcggs
07-12-07, 16:31
Magazinciler sadece arayı kızdırmaya çalışıyor..sezen aksu gibi söz bestekarı ve tarkan gibi yorumlayıcı bir arada olacak süper olur valla..sadece bu albümde yok diğer albümlerde elbette olacaktır :)

tara
07-12-07, 16:49
magazinciler de sadece insanlari ayirip yada kavgali yapiyor .neden aralari bozuk olsun ki .tarkan ve sezen bi arada muthis olucak eminim

arjen22-tarkan
07-12-07, 17:38
İşte Kaç defa diyorlar da aynı inanmıyolar illaaa bi şeyler war mı die soruyolar

eskalen
07-12-07, 19:35
Bu haberler polemikler hep magazincilerin etrafında çıkıyor,kötü haberler yaratıyorlar Tarkan ve Sezen Aksu için.....Hemen bi laf alsınlar Tarkan'ın ağzından, anında aleyhine dönüştürüyorlar her şeyi magaznciler......Tarkan ile Sezen aksu arasında halbu ki hiç bir şey yaşanmadı....Bu duruma magazinciler getidi yoksa Tarkan ile Sezen Aksu aynı dostlar birbirleyile yani...İşte milleti etkilemeye haber yaratmak için için böyle tip saçam haberler yapıyor magazinciler.....

Gorkie
07-12-07, 22:47
Sezen ve Tarkan ve magazincilerin salaklara oynadığı oyun? Hiç bu ikili düşmüş mü ya?Ha düşseler bile iyiliğine söylerler.Gerisini İçi kötü olanlar düşünsün..

ozgee
08-12-07, 20:16
belliydi zaten güzel cevap vermis:20: