PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıldızların yılbaşı tarifesi belli oldu

szr67
05-12-07, 11:59
Kurban Bayramı'nda çeşitli tatil yörelerindeki turistik tesislerde sahneye çıkmak üzere anlaşmalarını tamamlayan sahne dünyasının ünlüleri yılbaşı fiyatlarını da belirledi.

Bayram ve yılbaşı arasında kısa gün olması ve yeni yılın haftanın ilk gününe denk gelmesi eğlence sektöründe endişe yaratıyor. Sanatçıların yılbaşı gecesi fiyatları, bayram tarifelerine göre yüzde 25 artış gösterdi. Sezen Aksu, Tarkan, ve Mustafa Sandal'ın 250'şer bin lira istediği öğrenildi. Ajda Pekkan 180 bin YTL, İbrahim Tatlıses ise 160 bin YTL ücret belirledi. Fiyatlar yüksek olduğu için hiçbir sanatçıyla henüz anlaşma imzalanmadı.

KİM NE KADAR İSTİYOR

Sezen Aksu 250 bin YTL .. Tarkan 250 bin YTL .. Mustafa Sandal 250 bin YTL .. Ajda Pekkan 180 bin YTL .. İbrahim Tatlıses 160 bin YTL .. Sibel Can 150 bin YTL .. Serdar Ortaç 140 bin YTL .. Bülent Ersoy 120 bin YTL .. Seda Sayan 120 bin YTL .. Gülben Ergen 110 bin YTL .. Özcan Deniz 110 bin YTL ..Hande Yener 80 bin YTL.
http://www.bugun.com.tr/haberler/051207/p79545.asp

yorum:tarkan bir an önce piyasada gözükmeli çok kötü şeyler seziyorum.acil bir şekilde türk pop müzik piyasasına dönmeli herzaman farkını koyan tarkan neden 2şarkıcıyla aynı fiyatta kaldı.lütfen bir an önce türk pop müzik piyasasına dön çık stüdyodan büyük prodüksiyonlar yap rica ediyorum yoksa bu basın seni bize göstermiyecek hiç seninle ilgili haber sunmaya bilir çok dikkat etmelisin.hiç sevmediğim kişilikler senin boşluğana göz dikmiş durumda ve basının bu işine geliyor.

TarkanColl
05-12-07, 21:58
Yılbaşında biryerlerde çıkar mı bilemem ama, Tarkan bir ihtimal Sibel Can ile bir tv programı yapacak... Şu an birkaç kanalla görüşmeleri sürüyor...:19:

asd1234
05-12-07, 22:09
Mustafa Sandal'a değmez o para..Ama Tarkan en kısa zamanda ortalıkta görünmeli bence de..Tarkancoll'un haberine çok sevindim bir de..

eskalen
05-12-07, 22:58
Mustafa Sandal değmez o paraya gider Sibel Can'ı Serdar Ortaç'ı dinlerim daha iyi.....Ama en çok Tarkan'ı.......Megastar insanına mega ücret......