PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magazincilere Kızdı!

eskalen
03-12-07, 21:02
MAGAZİNCİLERE KIZAN 'MEGA STAR' EVE KAPANDI.

Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, önceki gece BKM'de tiyatro oyunu çıkışı görüntülendi. Basının yoğun ilgisinden dolayı ünlü Tarkan'ın çok sıkıldığını ifade eden Öztürk, “Tarkan artık gece gezmelerinde çok nadir göreceksiniz. Sizin ısrarcı takiplerinizden dolayı artık, geceleri dışarı çıkmama kararı aldık.

Ünlü olmamız bizlerin dışarıda rahat gezemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Türkiye'de bu konu da çok rahatsızız. Biz de genellikle başa başa kalabilmek için sık sık Amerika'ya gidiyoruz. Amerika sokaklarında rahatça dolaşabiliyoruz. Ara sıra da sizlere tanınmamak için geceleri şapka, gözlük atkı ne varsa takıp, Taksim sokaklarında ve sahil kenarında stres atıyoruz. Sizlerden tek isteğimiz bizleri anlamanız ve yardım olmanız. Tarkan benim için çok önemli bir insan. Bana soruyorlar Tarkan'ın sana verdiği en büyük hediye ne diye. Biz hediyelerimizi karşılıklı olarak verdik. O birbirimize adadığımız kalplerimizdir. Yakında çıkacak olan bir albümü var ve bu albümde birbirimize armağan ettiğimiz şarkılar da var. Şarkılarını dinledim ve çok güzel olduklarını düşünüyorum. Gece gündüz demeksizin stüdyoda şarkılarını seslendiriyor” şeklinde konuştu

Tarkan'ın albümü yakın gibi, harıl harıl çalıştığına sevgilisi bile tanık olmuş yani.....Bomba gibi geliyor Tarkan......:20:

Kaynak:Gecce.com

Yakisikli89
03-12-07, 21:40
oku oku bitmiyor...ne albümmüs be

Tugcee
04-12-07, 00:17
hadi hayırlısı ne diim :)

Gorkie
04-12-07, 15:06
Ya cidden hala okuma yapmıyordur herhalde..Albüm biteli 1 ay-ı geçiyor diye biliyorum.. :S

gokhantevetoglu
04-12-07, 15:34
gelsın artık bomba gıbı yanı...

szr67
04-12-07, 16:03
içimde bir his var bu albüm aralıkda çıkacak gibime geliyor.

Gorkie
04-12-07, 20:59
gelsın artık bomba gıbı yanı...

YANİ? Bakın cidden albümün isminin YANİ olabileceği üzerinde duruyorum.Hala hiç kimse evet albümün ismi YANİ demiyor.Anlıyorum süpriz olarak duyurulacak ama şurda 20 gün kaldı.Ne haber ne promosyon ?? Ve düşünün Hande Yener 15 gün önceden yayınlamaya başladı Kibir parçasını radyoda ve tvde.Ben albümü deli gibi bekledim.Tarkan son anda kliple beraber mi çıkaracak albümü? Dudu zamanında radyo başında bekledim çalsın diye..:11:

arjen22-tarkan
04-12-07, 21:07
magazinciler hep aynı soruları soruyolar 7 aydır aynı soruları soruyorlar tarkan nasıl bunalmasın sürekli sezen aksuyla küsmüsünüz die soruyorlar her seferinde hayır yanıtı almaktan da bıkmadılar we tarkan da patladı tabii!! sırf sayfalarını doldurmak için böyle yollara başwurmaları acınacak bi durum bence
haber için teşekkürler