PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a ulaşmanın en garanti yolu

asd1234
02-12-07, 22:06
Arkadaşlar,bugüne kadar sitede evine imzalı albüm/resim gelenler,Tarkan'la konuşanlar,hitt productiona mail atan arkadaşlarımız olmuş..Ya lütfen birileri nasıl böyle birşey olduğunu,Tarkan'la nasıl temasa geçtiklerini söyleyebilir mi?Gün aşırı hitt'e mail attım bir ara,ama bir türlü ulaşamadım Tarkan'a..en kesin yol nasıldır sizce? Hele hele imzalı albüm yollanan arkadaşları kıskanıyorum açıkçası :) Yardım ederseniz sevinirim..

TarkanColl
02-12-07, 22:14
İmzalı resim istersen gönderebilirler belki ama Tarkan'a ulaştırmazlar. Günde binlerce insan ulaşmak istiyordur ona. Hitt çalışanlara da hak vermek lazım... :20:

tarkankoligim
03-12-07, 14:39
nasıl ulasacaz ki cok zor valla

dedikodu_tugberk
14-04-08, 19:09
ya aslında ben kafama koydum tarkana ulaşmak için hitt productiona gidicem.ama bir türlü fırsat bulamıyorum.ona sölicem foruma gel diye...ciddi ciddi gitmeyi kafama koydum ama tarkanla grüşürmüyüm orası biraz mechul ama gidersem haber vercem.......

lastcigar
15-04-08, 14:19
çok zor yaa görüştürmezler,bende şöle bi çılgınlık yapılabilir tarkanın villasında oldu bigün bir kaç kişi gidip onunla konuşmak tanışmak istedimiz söylersek belki azda olsa görebiliriz,tarkan hayranlarını kırmazz emınım

cansu06
22-05-08, 15:36
ben konser çıkışı yakalamıştım imza da aldım konuştumda eğer güvenliği aşabilirseniz görüşebilirsiniz:19:

tara
22-05-08, 20:04
bende hec umut yok:11:
ulasanlar benden de selam soylesin

aliyaşar
22-05-08, 20:25
bende hec umut yok:11:
bence öle düşünme hiç umut yok deme insan gerçekten istedikten sonra her şey olur ;):20:

Pamela_beyazgul
04-07-08, 12:24
Bende de umut yok cunku o gelmiyor Ozbekistana, gelsede konser icin degil

tunalı
04-07-08, 13:35
çok zor ama imkansız değil insan istedikten sonra yapamayacağı şey yok bence
ben istanbulda olmuş olsam onca yıl içinde muhakkak tarkan la tanışmış evine gitmiş olurdunm
şimdi siz diyeceksinizki okadar kolaymı tarkanın evine gitmek
tabiki kolay değil
ama ben başarırdım
saberdecem hele bi d.bakıra gelsin

sarıpapatya
04-07-08, 13:39
bende çok ulaşmaya çalıştım ama henüz başarılı olamadım ama bu olmucak anlamına gelmez sabırla devaaammm...elbet bigün olucak :4: :)))

aliyaşar
04-07-08, 13:49
tanışmak zor tabi henüz ben de tanışamadım.kısmet belki bi gün olur ;)

asd1234
09-07-08, 15:00
Konser çıkışında ya da konserden önce yakalamak daha kolay sanırım :P

szr67
09-07-08, 15:12
ulaşmak kadar kolay birşey yok tarkan'a staras ın prova hangarını bilen kişi tarkanın haftada 1kez olan provalarını yakalayabilir.orda rahatlıkla görürsün tarkanı:20:

serdar
24-09-08, 14:44
TARKaNıN BuRSa AsMeRKeZDe 1 Ağustos 'da Doritosun düzenlediği Konser olmustu 1o saat onu ayakta bekledim yani en önde izledim, o cıkınca arkadaslar kalbim küt küt oldu böyle düsünsene 8.5 sene hayranlıkla dinlediğin izlediğin sanacıyı 1 metre önünde izledim ya cok güzel birseydi anlatamam 18 sarkı söyledi harikaydı , güvenlik cemberini aşmaya calıstım ama olmadı olmadı, CoK Seviyorum TaRKaNı ,Ama Allah görüyor Tarkanı ne kadar cok sevdiği mi elbet bir gün karsıma cıkar, Bursada olmanın kötü yanı tarkan bursaya sık sık gelmiyor hatta konserler haric hic gelmiyor 4 senede bir gelmesi benim icimi acıtıyor offfffff :(

herseyim
24-09-08, 15:33
walla bende imzali albumunu isdiyorum ama nasil banada yollaycak. ama ben onunla tanisdimm olsemde gam yemem artik :D

tarkaseksüel
24-09-08, 16:18
bendekonsere gıddim amanasıp ederseallah bır daha kı konserınde bıraz torpılle hareldee tanısacammm uygar ataş izin verirsee

kevser
24-09-08, 18:27
ya aslında ben kafama koydum tarkana ulaşmak için hitt productiona gidicem.ama bir türlü fırsat bulamıyorum.ona sölicem foruma gel diye...ciddi ciddi gitmeyi kafama koydum ama tarkanla grüşürmüyüm orası biraz mechul ama gidersem haber vercem.......

tarkan kapıda bekliyodu zaten biz gidelim diye:):) tarkan oraya çok nadir gidiyo
imza fln gelmesi olayına gelince bana doğum günümde geldi annem ayarlamış sağolsun o kadar da imkansız bişey değil ara hitti sanada yaparlar bi güzellik:)

asd1234
27-09-08, 23:19
tarkan kapıda bekliyodu zaten biz gidelim diye:):) tarkan oraya çok nadir gidiyo
imza fln gelmesi olayına gelince bana doğum günümde geldi annem ayarlamış sağolsun o kadar da imkansız bişey değil ara hitti sanada yaparlar bi güzellik:)
O kadar kolay diyorsun yani? :) Çok şanslıymışsın ama :)

sEçİl
27-09-08, 23:37
yaaa bende çok istiyorum tanısmak ama en garantılı yol bencede konser gırsı yada cıkısı bıraz torpıl gerekıyo ama elını sallayanı almıcakları kesinn her tanısma fıkrı aklıma gelınce"konserde bır kız sahneye atlamıstı tarkana defalarca sarılmstı we hayranlara donup oynamıstı"bu goruntu gozumun onune gelıyor:19:

bns pnr
06-10-08, 12:07
ya evet aslında zor olan yoktur ama bu hayallerde biraz zor yaaa
bende diyodum bi zamanlar ve ben kim tarkan konserine gitmek
kim ama yıllar sonra bu zor u basardım ve bu yıl agustos ayında tarkanın
konserine gittim ve ümidim onla konusmak ve yanyana resim cekilmek
inş. olur hayal edince ümitsizlige kapılmayınca oluyoooo inş. tarkan fanları
tarkanla bi ara sınırsız eglenmek ve konusmak dilegiyle ne diyebilirim kii
tarkansız kalmamak dilegiyle......

prenses_elaa
25-03-09, 17:00
ben ist da olsam kesin görürdüm konuşurdum offfffffffff

au13
15-07-09, 00:48
bencede Tarkani yalniz konser sirasinda gormek mumkun. Ama bende Tarkani cok yakindan gordum elini tuttum hatta bir kac gun elimi yikamadim bile onu gorunce insan donup kaliyo oylece

siyahmai
08-02-10, 23:56
bende hic umut yok

start_the_fire
09-02-10, 13:29
bir kisi bu forumda 1 ay boyunca olacak diye beni bekletti malesef olmadı ümidimi kaybettim artık bursaya gelirse belki olur belki olmaz

xurush'nine
09-02-10, 16:04
bende hic umut yok

Aynen... :11: :6:

Sitemize bir tanemizi cok gormesinler.. :13:
Ucan da, kuslara malum olsun,
Biz :54:ARKAN'i ozledik .. :10:
LA LA LA LA LAM...

ece**
09-02-10, 17:59
yıllardır tarkanın bütün ankara konserlerinde we tek tük şehir dışı konserlerinde bulundum yapmadığım şey kalmadı ama yanına gidemedim bi türlü...şans faktörü çok önemli diye düşünüyorum ben şahsen... hiç bişey imkansız değildir şu hayatta..gelecek konserlerin hepsinde yine son şansıma kadar deneyecem bikere olsun dokunabilmek için..we çokta inanıorum bigün bu isteğimin gerçekleşeceğne :)

bounce
09-02-10, 19:08
bir kisi bu forumda 1 ay boyunca olacak diye beni bekletti malesef olmadı ümidimi kaybettim artık bursaya gelirse belki olur belki olmaz

o kişi benim..iyilik yapmayacaksın aslında kimseye..demişler yaa iyilikten maraz doğar diye...
ben sana direkt başta söyledim bak ben onlara adresini felan bildiriyorum bundan sonrası HİTT MÜZİK'e kalmış diye...hatta sordum ne zaman gönderirisiniz diye onlarda 1-2 hafta içersinde ulaştırırız dediler.
sonra konu benden çıktı.Sitem etmeye hiç hakkın yok..

gizem-akkaş
05-03-10, 14:13
çok zooor yaaa korumalarınaa sölediim kaç kereee hiçbiri izin vermediii dedim htta noluuur vlla bişi yapmıcam öpüp incem dedm hayr diolar yaaaa:( bi kere konser çıkışı minibüsünü falan gördm bekledm ama çıkmadıı saatlercee gitmek zorunda kaldm:(((

gizem-akkaş
30-05-10, 19:39
yaaa arkadaşlar bencee sabahlıyalım evinin önünde nası olsa çıkar kamp kuralım belki öle ulaşabilirz:D

fatihvefatih
30-05-10, 19:50
yaaa arkadaşlar bencee sabahlıyalım evinin önünde nası olsa çıkar kamp kuralım belki öle ulaşabilirz:D

Ben varım ;)) samimiyim be varım sabahlamaya ;))

gizem-akkaş
30-05-10, 20:09
Ben varım ;)) samimiyim be varım sabahlamaya ;))

bende varımmm eğer sonunda ona ulaşıcaksak kesnlkle varımm:D

Bounce21
30-05-10, 22:11
Zor birsey bence de ama cok isterim ben de yaa...

pare pare
30-05-10, 23:17
Bi yolu vardir mutlaka :)))

..BTT..
14-07-11, 00:25
Tarkan'a Ulaşmak Bi Tarkan Fanı İçin Bence Zor Değildir.. Ona Ulaşmak İçin Sarfettiğin Emekler, O Kişi İçin Çook Zevkli Bir Şey Olmalı! O Emeklerin Boşuna Gitmiyceğini Bildiğin İçin Ve Sonunda da TARKAN'a Ulaşıcağın İçin Süper Bir Şeyy.. :)) Ben İstanbul'da Olsam Denerdim... Denemenizide Tavsiye Ederim yanii ;D