PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce TARKAN Beyaz Show'a katılmalımı?

HURRICANE
01-12-07, 21:59
nedenlerinide yazarsanız mutlu olurum Saygılar!

**MegaStarkan**
01-12-07, 22:09
Hayir. Tükürdügünü yalamis olur....
Beyaz show'u hic dogru düzgün izlemedim bu yüzden yorum yapamicam kalitesi hakkinda....

asd1234
01-12-07, 22:17
Tükürdüğünü yalamış olur bence de,bir de basın ın soracağı saçma sapan sorular var tabii..Tarkan üzülsün istemem,yeniden ona saçma sapan sorular sorulup albüm öncesi Tarkan'ı sinirlendirmelerini hiç istemem..Ayrıca Beyaz'ın sahnesi iyi değildi,komikti hatta..Gitmesin Megastarımız Beyaz Show'a bence..

M-Yildiz
01-12-07, 22:50
Ben katilmasindan yanayim aslinda, ama Tarkan keske o cümleleri sarf etmeseydi gecen sene. Bence Tarkan Beyaz'i begeniyor ama pek göstermiyor..Ama kendisi gitmek istesede yanindakiler izin vermez menejeri falan..veya tavsiye etmez diyelim:)

tufanzenger
02-12-07, 17:52
o lafı etmese iyi olurdu..

beyaz'ın yaptığı programı sevmese stefan raab'a da çıkmazdı bence.. çünkü aynı şeyi yapıyor ikisi de..

bence katılsın.. biz de özel davetli olalım :)

TarkanColl
02-12-07, 18:14
Bence katılmasın. Beyaz iyi hoş ama çok sulu espriler yapıyor. Tarkan daha ciddi program ister bence...

ayluh_3527
02-12-07, 18:37
çünkü tarkanı ekranda görmek istiyorum :) beyazıda çok seviyorum ama tarkanı geldiğine pişman edebilir

just lıke that
02-12-07, 19:31
Bence katılmasın. Beyaz iyi hoş ama çok sulu espriler yapıyor. Tarkan daha ciddi program ister bence...

evet aynen katılıyorum

ozinga
02-12-07, 20:54
katılmalı...beyaz'a da Yok derse artık şimdiki durumda başka bi programa da çıkmasın bence.....beyaz'dan daha iyisini göremiyorum

tarkankoligim
03-12-07, 14:31
bence katılmamalı zaten katılmazda cünkü beyaz onu maskaraya dönüstürür
rezil olmaktansa cıkmaz

tarkan_aski
03-12-07, 18:20
bence katilsin.. Gecen Cuma günü sibel can katildi ve aracilik yapcakmis tarkan´i getirmeye caliscam dedi insallah gelir bence beyaz cok iyi birisi tarkanin degerini biliyor. Mesela Tarkanla sibel can´i veya sezen aksu yu cagirirsa cok iyi olur ama onlardan baska konuk olmamali. bence süper olur =) siz ne düsünüyorsunuz?

onursamed
03-12-07, 18:27
megastarı ağırlayabilecek bir kapasitede konum yaparsa seve seve katılsın.kalabalık ce içerikli bir şey yani

hsaex123
04-12-07, 23:22
Beyaz show'u hic dogru düzgün izlemedim bu yüzden yorum yapamicam kalitesi hakkinda....

KENAN ABI SANA KATILIYORUM...BIR YANDAN KATILSIN DIYOR KALBIM DIGER YANDANDA YOK KATILMASIN DIYOR..Eee peky tarkanı artık turk talk showlarında hıc goremeyız bundan 10 yıl sonra bıle cıksa derler yıllar once boyle soyle demıstınız dıye haksızmıyım kenan abı

ozkan1907
04-12-07, 23:58
bence beyaz cok düzgün bi insan ve tarkana nasıl davrancagını bilir ve ona göre davranır cıvık ve sulu degildir kesinlikle cok cana yakındır cıksın bence bi kereden bisi olmaz :20: :20:

karma_elcin
05-12-07, 14:50
Bugüne kadar cıkmadı bundan sonra da cıkacağını sanmıorm, Beyaz'ı severim ama ona şunu bunu sor diolar. Tarkan sadece muzikle ilgili programlara cıksa gusel olur. CNN TUrK, NTV, MTV gibi kanallar var ben bu kanallarda gormek isterim şahsen..:1:

levent_taka61
05-12-07, 15:34
:13: ne beyaz showu ya ne saçma soru bu tükürdüğünümü yalasın alalalaalalalala

RaSKaS
05-12-07, 17:58
beyaz show a katılmasını çok isterim
ama pek mümkün gözükmüyor

Rumeli59
05-12-07, 18:19
bence show ya katilmali

arjen22-tarkan
05-12-07, 18:59

Kenan Tarkan da açıkladı türkiyede show programı yok demedi röportaj yapan ayşe arman dı yanıılmassam o da çıktı dedi tarkan öle sölemedi çarpıtıldı diye...magazin basını sırf sayfalarını doldurmak için neler yapıyorlar nelere sebeb oluyorlar artık bi gözünüzü açın ya tarkan ın böle bi şey diyeceğinize ihtimal wermenize bile şaşırıyorum böyle bi şey dememiştir kendisi de söyledi ... Acıyorum Magazin Basınına Hıncal Uluç un da dediği gibi "Büyük Starları Bitirmek Keyif Veriyor Onlara" Kocaman Bi Yazıklar Olsun

gokhantevetoglu
06-12-07, 21:19
Tarkan bu bakarsın kaset cıkardıktan bır zaman sonra katılır ama sunuda unutmamak gerekır o saatte olursa bence o kadar cok ızlenmeyebılır eger cıkarsada Beyaz buyuk ıhtımal ona cok buyuk suprızler yapar cunku sezen aksu katıldıgındada cok seyler yapmıstı ama bekleyıp gorecez bakalım belkı beyazın konugu degılde cem yılmazın konugu olur ılerde:))))

HURRICANE
07-12-07, 00:52
:13: ne beyaz showu ya ne saçma soru bu tükürdüğünümü yalasın alalalaalalalala

Arkadaşım bir ricam var saygıyı elden bırakmayalım!Sana göre saçma bana göre saçma bir soru değil sorduğum!Ki dünyada herkes hata yapıyor TARKAN da o sözüyle büyük bir hata yaptı.Genelledi yanlış olan buydu!Katılır katılmaz saygı duyulur buda ayrı bir boyut tabiki.Şunu gözlemledim ben toplum da böyle bir istek var Beyaz Show a çıkması yönün de.Fanların fikrini de merak ettim.Ki bence sanıldığı gibi de tükürdüğünü yalamaz TARKAN.Amacım programına emeğine saygısızlık etmek değil di yanlış aksettiril di der yanlış anlaşıldıysada kırdıysamda özür dilerim der olur biter.Ki insanların gözünde dahada büyür!Bu denli kibirli insanlarmıyız bizler?Niye tükürdüğünü yalasın bu önyargıdan kurtulalım bence.

belfü
07-12-07, 12:15
nedenlerinide yazarsanız mutlu olurum Saygılar!
tarkanın reklama ihtiyacıyok o zaten bir numara

HURRICANE
07-12-07, 19:47
tarkanın reklama ihtiyacıyok o zaten bir numara

Ben TARKAN'ın reklama ihtitacımı var dedim:)uzun zamandan beri bir programa çıkmıyor çıksada görsek özlemindeyim ben!Ki bu programda reytingi yüksek bir program olursa fenamı olur yani!

szr67
07-12-07, 20:31
bence bu anketi kaldırın burdan trt haberinden sonra anlamıştır tarkanın nekadar pahalı olduğunu kendiside açmaz artık bu konuyu 1.5milyon dolar verebileceğini sanmıyorum..beyaz show altından kalkamaz

HURRICANE
07-12-07, 22:51
bence bu anketi kaldırın burdan trt haberinden sonra anlamıştır tarkanın nekadar pahalı olduğunu kendiside açmaz artık bu konuyu 1.5milyon dolar verebileceğini sanmıyorum..beyaz show altından kalkamaz

Şaka gibisin valla ya:)yani sırf laf atmak için şu yazında TARKAN ı paraya tapan biri gibi gösterdiğinin farkında bile değilsin yani!Hiç tepki çekecek bir anket olacağını düşünmemiştim oysa..Rahatsızlık verdiyse hakikaten yöneticiler kaldırabilirler!

-tarzan-
07-12-07, 23:33
hülya avşarın programlarına katılmasın ... beyazdan başka bir prgram yok
sanırım tarkan için.. ben beyaza katılması taraftarıyım..

szr67
07-12-07, 23:56
ne alakası var ha beyaz showa katılmış ha trt ye katılmış demekki tarkan programa çıkmak için para istiyor durduk yere trt niye para versin.demekki tarkan para istemiş bu parayı da trt teklif etmiş.sıradan bi insanı programa çıkarmıyorsun megastarkan ı çıkarıyosun boru değil bende beyaz bu paranın altından kalkamaz dedim nededimki şimdi..beyaz 5soru sorucak 2şarkı söyleyecek diye 1.5milyon dolarmı versin beyaz

**MegaStarkan**
08-12-07, 00:27
Hiç tepki çekecek bir anket olacağını düşünmemiştim oysa..Rahatsızlık verdiyse hakikaten yöneticiler kaldırabilirler!
Böyle bisi söz konusu olamaz. Gayet basarili anket. Ciddiye alma :)

ne alakası var ha beyaz showa katılmış ha trt ye katılmış demekki tarkan programa çıkmak için para istiyor durduk yere trt niye para versin.demekki tarkan para istemiş bu parayı da trt teklif etmis.
Her ikisini kiyaslamak olmaz bence. Tarkan konser gibi bisi vericek galiba, yilbasi icin cünkü. Beyazinki talk show. Tarkan dedi talk show yok türkiyede, tvye cikmam demediki....iki ayri sey yani....

HakanÇelik
08-12-07, 00:40
Beyaz çok iyi bir şovmen olabilir. Tarkan'ı da programında çok istiyor doğrudur.
Fakat Tarkan Beyaz show'a katılmamalı bence. "Şu helyum gazını üfle", "Tak
şu hortumu ağzına" düşünmek bile istemiyorum. Tarkan'ı biraz da ulaşılmaz
olduğu için seviyorum.

denizmavisi
08-12-07, 00:54
Gönlüm katılması yönünde ama biliyorum ki Tarkan göz önünde olmayı sevmediğinden ayrıca o lafı söylediğinden bir de canlı yayında gelebilecek her soruyu rahatlıkla cevaplayamayacağı için katılmayacaktır.Bu arada anketi hazırlayan Hurricane arkadaşımın da emeğine sağlık :20:

HURRICANE
08-12-07, 18:20
ne alakası var ha beyaz showa katılmış ha trt ye katılmış demekki tarkan programa çıkmak için para istiyor durduk yere trt niye para versin.demekki tarkan para istemiş bu parayı da trt teklif etmiş.sıradan bi insanı programa çıkarmıyorsun megastarkan ı çıkarıyosun boru değil bende beyaz bu paranın altından kalkamaz dedim nededimki şimdi..beyaz 5soru sorucak 2şarkı söyleyecek diye 1.5milyon dolarmı versin beyaz

Arkadaşım ayrı şeylerden bahsediyoruz seninle biz.TRT deki konser show programı değil.TRT deki yılbaşı programı.Almanyadaki shov programı TARKAN a milyon dolarmı verdi de çıktı?Ne alakası var yani!Sezen Aksu da çıktı o shov 'a sıradan mıradan tabirlerinde yanlış!Dudu albümünün tanıtımınıda bir tv kanalı vermişti hatırlarsan milyon dolarmı aldı TARKAN o programdan?Yılbaşında konser vermesi ve büyük bir para alması doğal!

karamansavas
08-12-07, 19:15
bence tarkan türkiyede hiçbir programa çıkmasın dış ülkede çıksın

ozgee
09-12-07, 01:21
ben isterim tarkanın beyaz showa cıkmasını tarkan oraya cıkarsa eger beyazın tarkana magazinciler gibi sacma sorular soracagını sanmıyorum bide beyaz gercekten istiyor sürekli cagırıp duruyor ben inanıyorum beyazın ictenligine

*SEM*
09-12-07, 03:10
Katılmalı bence :1: (az önce uzun bi yorum yazmıştım ama içerde olduğum halde giriş yapmadınız dedi girince mesajım yoktu arada bi böyle oluyo :6: sadece bilginiz olsun diye söylemek istedim :6: )

Gorkie
09-12-07, 06:01
Katılmalı! Beyaz Show'u Türkiye'de kim sevmez ki?Sonuçta eleştiri yaparken bazı programlar deseydi keşke..Türk halkı onu orda görmek ister elbet..

**MegaStarkan**
09-12-07, 12:30
az önce uzun bi yorum yazmıştım ama içerde olduğum halde giriş yapmadınız dedi girince mesajım yoktu arada bi böyle oluyo :6: sadece bilginiz olsun diye söylemek istedim :6: )
Giris yapdiginda "beni hatirla"'ya tiklarsan ozm öyle bisi olmaz ;)

MONZA
11-12-07, 00:28
evlensin artık :) kıslarda bana kalsın :)

tarkankoligim
11-12-07, 13:34
evlensin artık :) kıslarda bana kalsın :)
ne oluyo ya sana
evlenmesin hayır

crash35000
12-12-07, 00:29
beyaz çok güzel bir program yapıyor tarkan ın katılmasını isterim beyaz ona sürprizler hazırlayacaktır buna eminim çokta eğlenceli bir gece olur tarkan la güleriz hem:) muhteşem olur bence

arjen22-tarkan
12-12-07, 13:36
Tarkan gibi türkiyenin en büüyük starı beyaz show gibi çok kaliteli bi programa kesinlikle katılmalı

*SEM*
12-12-07, 20:23
beyaz çok güzel bir program yapıyor tarkan ın katılmasını isterim beyaz ona sürprizler hazırlayacaktır buna eminim çokta eğlenceli bir gece olur tarkan la güleriz hem:) muhteşem olur bence

Katılıyorum bencede çok eğlenceli olur... Ama ona helyum gazı çektirtmesin bence... Bir tanemizin ses telleri zarar görmesin dimi :8: Birde sayın Müzeyyen Senar konuk olsa beraber canlı canlı'' benzemez kimse sana'' adlı şarkıyı söyleseler Program muhteşem olur bence ...:20:

DenizD
15-12-07, 01:36
Tarkan Beyaz'a kesinlikle katılmalı. Birincisi abuk subuk sorularla aklınca köşeye sıkıştırmaya çalışan talk showculardan değil. İkincisi Tarkan çıkılacak talk show mu var dediğinde bile Tarkan'a cephe almadı, arkasından atıp tutmadı, her zaman saygısını korudu. Zamanında Hülya Avşar'a çıkan Tarkan, Beyaz'a haydi haydi çıkmalı. Ama sadece Beyaz'a çıkmalı.

eLiF
18-12-07, 15:43
beyaz diğerlerinden çok iyi ama tarkan onun showuna da katılmamalı bence çünkü kendisiyle çelişir eğer katılırsa...beyazı da diğerlerinden ayrı görmüyo "çıkacak talk show yok" derken beyazı ayrı tutmadı bu sölediği onunla da ilgiliydi...ben "tarkan tükürdüğünü yaladı" sözünü duymak istemiyorum o yüzden katılmasın...

love_speak
19-12-07, 17:11
bence katılsın

popstareyup
19-12-07, 17:12
hayırrrrrrrrr

cook basit bir show programı.....sadece 2 .sınıflar ve amatorler gitmeli...

serpil
19-12-07, 18:22
evet tarkanın beyaz showa katılmasını isterim hatta tarkan fan culebe üye olanlarda beyaz showda tarkanı yalnız bırakmayız

TarZan14
20-12-07, 12:22
Her bir kisi program'a katildigi anda yani bazen istekler veya sartlari olur sart
anlasinlar gitsin bir Tarkan'i bir görelim Beyazit güzel komedisyen ama Tarkanimizi bir tv arkasinda görmek kötü mü bir gülelim Tarkan nasil
zireveye çikmis maceralari anlatsan vs vs.

Kötü degil ya ..
bir tv çiksin iste..

Oyum Katilsin..

mustimix
22-12-07, 23:24
kesinlikle beyaz showa katılmalı çünkü koskoca sezen aksu bile programa katıldığına göre tarkanda katılmalı diye düşünüyorum...

T-A-R-K-A-N(aşığı)
24-12-07, 20:36
kesinlikle hayır....
çünkü tarkanın sewiyesinin çok altında bir program...
bn çok sewiorum beyaz showun fanlarından biriyim ama kesinlikle katılmamalı...

mustimix
24-12-07, 20:41
bence tarkanın seviyesine en uygun kaliteli bir program beyaz show ve kesinlikle katılmalı eevettttt... tarkan biraz sezen aksuyu örnek almalı bence...

oguzhandogar
24-12-07, 22:32
Bence TARKAN beyaz'ı seviyor ona bi garezi yok. Ama bu tür programlar ona göre değil. Çok sulu program yapıyor ve sonuçta bu da TARKAN.O kadar hayranı var karizmasını indircek bişe söylenir falan tamam eleştirilere katlanır tabi ama seviye bozulabilir bu tür ortamlarda TARKAN DİĞER MEDYA KUKLALARINA BENZEMEMEK İÇİN KATILMAMAMALI BENCE :) :) :)

montolivo
27-12-07, 16:55
Umarım katılır....

tarkan_mania
27-12-07, 17:55
katılmasın tabi ne işi var yaa :p
açıklamasını yapmıştı zaten :41: :10:

DARKLORD
27-12-07, 18:11
katılsın çok güzel olacağına inanıyorum.

veli
27-12-07, 21:42
yani artık katılsa iyiolur çünkü tarkanı görmeyi çok istiyorum beyaz showda

escape
08-01-08, 16:06
Içim Katilmasindan Yana Ama Bencede Katilmasin

sarıpapatya
08-01-08, 18:48
onu ekranda görmek güzel olur ama nebiliyim helyum felan bozar bizi bence katılmasın o öyle uzak ve farklı kalsın

onursamed
08-01-08, 19:23
NTV DE BİR HABER PROGRAMINAKATILSA BENCE DAHA İYİ OLUR.KATILIRSDA YABANCI ÜLKELERDE KALİTELİ BİR PROGRAMA Ktılsın

Mega Fanat
09-01-08, 15:13
Yok,yok sakin katilmasin.TRT-den cekdiyimiz az mi?
Bence TARKAN hic bi programa falan katilmasin.Cunki kiymetini bilemiyorlar,nankorluk ediyorlar,tesekkur etmekdense her isinde bi yalnis ariyorlar:(

HURRICANE
26-01-08, 17:22
Beyaz,Tarkan'ı showuna çıkartmak için elinden ne geliyorsa yapmaya devam ediyor tüm sınırları zorluyor!Ve genel kanı o showa çıkmasından yana...Fanlarınında büyük çoğunluğu çıkmalı diyor..TARKAN bunca isteği geri çevirecek yapıda biri asla değil kesin çıkıcak ,çıkmalıdır;)

dedikodu_tugberk
25-02-08, 20:14
katıl artık tarkan ya seni beyaz showda görmek istiyorusss

popstareyup
25-02-08, 21:26
boylesine cıvık ve basit bir showa katılırsa ilgim ve alakamda soğuma olur.

duygusal_melegim
11-05-08, 05:22
ben asla katılmasını istemiyorum sanatçı olduğunu idda eden şarkıcıların bulunduğu bir yere tarkanı yakıştıramam seyretmediğim bir program zaten ve bir kez seyrettiğimde tel. ile bağlanan kişiyi bayağı alaya almıştı ben tarkanı yakıştırmıyorum ve bence katılmayarak ulaşılmaz olmayı sürdürüyor.

tarki_ceycey
31-08-08, 17:53
bence 1 kere için katılsın hem çok gsel bi şov olur

trkntrkn89
31-08-08, 18:02
bencede katılmalı

GMZ
31-08-08, 20:56
Bence Katılmalı çünkü Beyaz çok Düzgün Bir Insan,ayrıcatarkan Katılmam Dediği Halde Beyaz çok ısrar Etti. Beyaz Istese Tarkanla Polemiğede Girebilirdi Ama Yapmadı çünkü O Kadar Düzgün Bir Insan Ki... Belki Tükürdüğünü Yalamış Olacak Ama Belkide Bu Vesileyle Güzel Bir Dostluk Ortaya çıkar::::)))

ellow
31-08-08, 21:04
katilsin artik

sweetgirl
31-08-08, 21:12
katılsın ya,tarkanı görmek istiorum ekranda,rezillik falan olmaz ilginizde azalmaz beyaz onu nası ağırlıyacağını bilir...:20: