PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge Öztürk Gecelerde!

eskalen
01-12-07, 13:22
Ucankus.com da yer alan gece-gündüz adlı başlığı altında gecen yazılardan buldum haberi......Bilen bilir kimkim nerde, gece-gündüz haberleri yazı olarak yer alıyor ucankus'un anasayfasında.....

Şöyle Yazıyordu;

TARKAN'IN SEVGİLİSİ BİLGE GECELERDEYDİ... BİLGE TARKAN'LA BİRLİKTE OLMANIN ZORLUKLARINI ANLATTI !

Bu durum ne demek oluyor ben anlamadım :16:

szr67
01-12-07, 13:26
ayrılık çanlarımı çalıyor yoksa banamı öğle geliyor...........:16: :9:

eskalen
01-12-07, 13:28
Durup durmadan ne diye Tarkan'la olmanın zorluklarını anlatmış Bilge...Acayip bir durum....İlişki sıkılması mı var acaba!

szr67
01-12-07, 13:43
her allahın günü stüdyodan çıkmayan adamdan ne olur:28: :28: :28: aşka vakit ayıramıyolar işte yazık keşke başlamasalardı..

**MegaStarkan**
01-12-07, 13:55
genel bisi anlatmisdir bilge, yoksa daha cok yazarlardi.
farkli bisi anlatdigini sanmiyorum, bildigimizi zorluklardir kesin....

stranger
01-12-07, 14:58
hey guyz,,
what is it ?? :8:

Mega Fanat
01-12-07, 18:19
Yani istedikleri zaman birlikte olamıyorlar,TARKANın çalışmaları yüzünden birlikte vakit geçiremiyorlar e...e bu da sevenler için çok zor.Bence bunu anlatmaya çalışmış ta Bilge,gazeteçiler de hemen kötü anlamda kaleme almışlar.

tara
01-12-07, 18:44
tarkanla birlikte olmanin zorluklari derken kesin bi unluyle beraber olmanin zorluklari demek istemis yoksa tarkan hakkinda neden boyle bi sey soylesin ki .onemli bi sey degildir kesin

mcggs
01-12-07, 23:45
Katiyen yalan,gereksiz bir haber..her zaman söylemişimdir bilge ile ilişkilerini doğru bulmasam da yine de tarkanı taktir ediyorum özel hayatından..
bilge ise çok çıt kırıldım ve ukala bir kız gibi geliyor bana..tarkanın ne zorluğu varmış..yoksa tarkan bilgeye musti mi dinletiyormuş :18: