PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz tarkan'a istekli-Sibel can ise tarkanın yeni albümü ilgili bomba açıklamalar.

szr67
01-12-07, 11:43
Dün gece beyaz show yine izleyenleri kırıp geçirdi.konuklar acun ılıcalı ve sibel can dı e tabi hali ile sibel can a tarkan soruldu.beyaz tarkan la görüşüyormusun sorunu evet herzaman görüşüyoruz sen görüşmüyormusun diye soran sibel can yok ablacım nerde programımıza dahi gelmiyor derken boynunu büke büke masum ayaklarına yattı.beyazın sibel candan isteği vardı tarkanı beyaz show a getirmek sibel can ise o dünyanın en ii kalpli insanı o mutlaka programa gelir dedi.sibel can tarkanın albümü hakkında kısa da olsa bombayı patlattı.çok kısa bir süre içerisinde muhteşem bomba şarkılar tarkanın yeni albümü geliyor dedi.

ama beyazın tarkanı programına davet etmesi gerçekden samimi çok istiyor.

arjen22-tarkan
01-12-07, 11:49
Evet bende izledim çok istiyordu tarkanı getirmeyi bunu geçen seneden beri söylüyor tarkanın sanatçı kişiliğini ve kendi kişiliğini beğeniyor sibel can dün gece tarkan dünyanın en iyi kalpli insanı çok iyi bi insan dediğinde beyaz da kesinlikle öyle dedi ! Sibel Can'a Bi El at da Tarkan'ı Getirelim Dedi ne kadar samimi ne kadar istekli olduğu belliydi tarkan da katılsın artık çok istiyorum bence forumda bi bölüm açalım Tarkan Beyaz Show'a Katılsın Diye ... Belki Görür de Katılır ... Eer görürse katılacağına eminim Ve Beyaz'ın da Tarkan'a Çok Güzel Sürprizler yapacağından eminim şu bir gerçek ki beyaz bu ülkede bu işi hakkıyla yapan tek kişi hiç bir zaman kaçırmadan izliyorum programlarını hadi tarkan katıl artık beyaz'a !!!!

eskalen
01-12-07, 12:42
Geçen senede Kibariye de Beyaz Show'a çıktığında oana Sibel Can'a söylediği gibi gelsin Tarkan Beyaz Show diye......Bu senede Sibel Can'a nasip oldu Tarkan ile bağlantısı olduğundan....Ama Tarkan çıkar mı çıkmaz mı onun kendi kuralalrı görüşeleri...Yani Sibel Can' söyledi diye Tarkan hemen gelecek değil!..Ama nebilim belki gelirse Tarkan güzel olur.....Yeni Albümü için de iyi olur...Bir tek Beyaz Show var Türkiye'de.....Hem uzak kaldı biraz Türkiye'den de, Tarkan bir show programına çıkıp(Beyaz Show) kendini gösterebilirde!

szr67
01-12-07, 12:58
bence sezen aksu ve tarkan aynı anda katılmalı ozman o programın reytingleri ni hiç düşünemiyorum beyaz heycandan ağzı kulaklarına varır galiba.

tek tarkanın katılması pek ii olacağı kanısında değilim.donuk bir program olur onun yanına sezen aksu yakışır..

HakanÇelik
01-12-07, 12:58
...Tarkan bir show programına çıkıp(Beyaz Show) kendini gösterebilirde!

Tarkan'ın kendini göstermeye ihtiyacı mı var? O'nun zaten her adımı olay...

eskalen
01-12-07, 13:06
"HakanÇelik"......Benim demek istediğim, şu her laflar yanlış anlaşılmasın lütfen.......Tarkan albümü çıkartacağı zaman çıkarsa iyi olur...Hem kendini ekranda gösterip hasret gidermiş olur hem Türkiye hemde hayranları,sevenleri için...Yoksa Tarkan çıksa nolur Beyaz Show'a Çıkmasa.....Tarkan yine albümünü tanıtır yine bi şekilde kendini lansa eder.....Bunuda biliyoruz yani!

HakanÇelik
01-12-07, 13:29
"HakanÇelik"......Benim demek istediğim, şu her laflar yanlış anlaşılmasın lütfen.......Tarkan albümü çıkartacağı zaman çıkarsa iyi olur...Hem kendini ekranda gösterip hasret gidermiş olur hem Türkiye hemde hayranları,sevenleri için...Yoksa Tarkan çıksa nolur Beyaz Show'a Çıkmasa.....Tarkan yine albümünü tanıtır yine bi şekilde kendini lansa eder.....Bunuda biliyoruz yani!

Senin kurduğun cümleleri "yanlış anlamak" ve bu amaçta çabalamak gibi
bir derdim yok, böyle bir şey olamazda. Sadece senin yukarıda yazdığın
cümleye katılmadığımı ifade etmek için yazdım.

**MegaStarkan**
01-12-07, 14:01
iyi güzelde gerek yok bence....
söz agizdan cikti birkere, cikmasi tepkilere neden olur.
tarkani yipratmalarini istemiyorum.

TarZan14
01-12-07, 14:21
Bencede fena olmaz bir çiksa, Çok uzak durdu zaten Türkiyeden.
Biraz gülsek fena mi olur Tarkanla...

eskalen
01-12-07, 14:27
O cümle yanlışlıkla kurulmuştur "HakanÇelik"......Biraz olayın Tarkan gibi positif yününe baksanız!!! Amacım fikir beyan etmek değil!

devilscream
01-12-07, 14:41
dün gece izlemiştim tarkanı çağırdığı sahneyi gerçekten cok komikti:D
ben beyazla tarkanı aynı kare içerisinde görmeyi çok isterim
eğer katılacaksa albüm çıktıktan sonra katılsın

szr67
01-12-07, 15:06
yanlız tarkan beyaza katılırsa pek yaklaşmasınlar yan yana hiç ii olmaz tarkan için beyazın boyuyla tarkanın boyu arasında çok fark var mümkünse 5metre araları olsun :28: :18:

denizmavisi
01-12-07, 17:00
Tarkan kesinlikle katılmaz hele ki o lafı ettikten yani katılacak hiçbir talk-show yok dedikten sonra keşke çıksa çok isterim ama eleştiriye gelemiyor bu yüzden eleştirileceğinden çekinir ve de çıkmaz

eskalen
01-12-07, 17:15
Tarkan Beyaz Show'a eleştirilerden korkutuğu için değil hep polemik aynı şeyler sorular negatif sorular falan olduğu için çıkmaz.....Bunu en büyük kanıtı....Tarkan'ın geçen gün Taksimde yediği yemekten sonra gazeticelere şu cevabı yöneltmesi; "Negatif soru yok , positif soru sorun bana"....Bide üstelik gazeteci, Tarkanla alay geçip o zaman ne soralım size demesi iyice Tarkan'ı sinirlendirdi.....Bide daha magazinciler, sokak röportajcıları Tarkan'ı vazgeçtiriyor.....Allah bilir bir programa çıksam neler neler yazarlar çizerler hakkımda, ne sorular sorarlar falan diye düşünüp katılmıyordur Tarkan bence!

Mega Fanat
01-12-07, 19:09
Arkadaslar ne iyi ettiniz de anlatdınız.Bizde KanalD yayınlanmıyor da .Teşekkürler!

HURRICANE
01-12-07, 21:41
Çok isterdim BEYAZ SHOW a çıkmasını.Ki Beyaz kalben istiyor TARKAN ı konuk etmeyi.Keşke Tr de çıkılacak show programı yok demeseydi!(bu bir eleştiridir)zamanında hülya avşarın show programına çıkması o programın düzeyli bir program oldugunu da göstermez ki?Beyaz ın programı hülyanın programından kat kat daha düzeyli ve reytingide daha fazla bir programdır kanımca!Şöyle bir önyargı var Beyaz a çıksa polemik konusu olacak çok soru sorulur denilmekte..Hülya aptal aptal sorular sormadımı o dönem yani!Polemikten farklı sorulardan bunalan bir sanatçı o programada çıkmamalıydı bence TARKAN burda kendiyle çelişkiye düşüyor işte!

mcggs
01-12-07, 23:55
Evet,programı izledim güzeldi..
Beyazı pek seyretmiyorum öyle programlar cıvık geliyor..Ama nadir,sevdiğim şarkıcılar çıkınca izliyorum..Ama Tarkan'ın katılmasını istemiyorum artık,
Albüm çıksın ondan sonra belki..

Rumeli59
02-12-07, 00:52
Ben Bunu Inaniyorum Tarkan Beyaz Showa Katlicak Bunu Eminim!

*SEM*
02-12-07, 17:24
Tarkan daha önce yanılmıyorsam Romanyada bir talkshow programına katılmıştı ve son derece sıcak sempatik ve içten tavırları sayesinde çok güzel bir program olmuştu... Beyaz'da nerde ne sorması gerektiğini bilen ve Tarkan'a sempati duyan tek Showmen imiz... Umarım böyle güzel bir program olurda bizlerde keyifle izleriz ...:41:

matthew
02-12-07, 19:18
umarim cikmaz o show a hayatimda izledigim en laubali adam o benim yalaka resmen cikma tarkan cikma

busrab
02-12-07, 21:17
ya bence çıksn..yani bir tek beyaza çıksn..zaten bir tek ona yakışır..eğer çıkmaya karr werrse zaten bi tane program seçer bence tarkan..hepsine çıkmaz o da beyaz olsn..en düzgn anlamlı dialoglar orda geçer bence......

tarkan_aski
03-12-07, 18:32
ciksin yaa yaziik beyaz´a bi de o boynunu büküsü varya gülmekten öldüm :18: :28: gelsin yaa beyaz cok iyi biri tarkana da deger veriyor.. bencede sezen aksu veya sibel can la ciksin yine ama baska konus da cikmasin tek onlar..süper olur vallahi...