PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can düeti?

tufanzenger
25-11-07, 22:46
arkadaşlar çoğunuz okumuşsunuzdur.. Sibel Can, Tarkan'ın yeni albümü için düet yaptıklarını söyledi..

ben de bu konu hakkındaki görüşlerinizi almak istiyorum..

bence çok gereksiz bir düet olmuş.. albümün türü farklı falan diyordu tarkan.. ben batılı, "come closer"a benzeyen bir şeyler bekliyordum..

ama sibel can varsa işin içinde.. albüm de herhalde türkü albümü falan olacak..

bence çok yanlış bir adım olmuş sibel can'la düet..

devilscream
25-11-07, 22:56
ben sana katılmıyorum arkadaşım:
başta bende öyle düşündüm fakat bence öyle olmayacak
önümüzdeki ay çıkacak albümde sibel can düeti olmaz
düet olacaksa bi tv programına ikisi katılır;orada yaparlar ama tarkan programlara katılmıyor.bu sebepten dolayı konser verirler belki beraber ve orada düet yaparlar diye düşünüyorum

mcggs
25-11-07, 23:02
Fikrim yok..Albüm çıkınca nasıl bir düet olacağını görücez..
Ama şunu söylüyorum..İki usta ses/Tarkan-Sibel can
bir düet yaparsa kötü olma şansı olmaz bence..
ya güzeldir yada çok güzeldir.. :18:

**MegaStarkan**
26-11-07, 00:15
Sibel Can Tarkan düetine karsi degilim. Güzel olurdu.
Soru hosunuza gitmi haber diye: benim hosuma gitmedi cünkü albümü nasil diger aya cikaricaklar eger daha Sibel Can düet yapicaklarini diyorsa?
Neden sadece bu.

tufanzenger
26-11-07, 17:28
ben sana katılmıyorum arkadaşım:
başta bende öyle düşündüm fakat bence öyle olmayacak
önümüzdeki ay çıkacak albümde sibel can düeti olmaz
düet olacaksa bi tv programına ikisi katılır;orada yaparlar ama tarkan programlara katılmıyor.bu sebepten dolayı konser verirler belki beraber ve orada düet yaparlar diye düşünüyorum

1 ay ya da 1 yıl.. sonuçta "Tarkan'ın albümü" geçiyor sözünün içinde.. "program" veya "konser" demiyor.. buna göre değerlendirsen daha iyi olurdu bence..
---------------
ben de soruyu zaten "Tarkan'ın albümü" için sordum.. "Sibel Can'ın albümü"nde nasıl olduğunu, albümün geneline uyduğunu gördük..
ama Tarkan'ın "türünü değiştirdiği", "pop müzikte yeni bir yol açacak" dediği albümüne yakıştıramadım ben Sibel Can'ı..

Mega Fanat
26-11-07, 18:55
Ben oyumu "hayır"a verdim.Düet yapsınlar da,ama albüme koymasını istemem.Albümde yalnıca TARKANın kendi tek söylediyi şarkılar olmasını isterim.Bence öyle de olur.

Yakisikli89
26-11-07, 20:20
kesinlikle hayir !! Sibel Can icin cok güzel bir uluslararasi reklam olur afferim :13:

gence
26-11-07, 20:22
albümün yapısına bağlı.Ne desem yalan olur

tunalı
26-11-07, 22:13
bencede yapmaları cok güzel olur cakmak cakmak şarkısı nasıl patladsı herkes bilio ama beraberinde gelecek dedikodularde cabası olacak

şekerim
26-11-07, 23:04
ya ii olurda çakmak çakmak gibi olmazsa çok sevinirim :):):):)

RaSKaS
27-11-07, 15:32
ben bu konuda fikrim yok diyenlerdenim
ama çok sıcak bakmadım.