PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gokhan ozen : tarkan 40 yaşına yakın

taarkaan
22-11-07, 09:48
gokhan ozen gecen hafta www.kralmagazin.com roportajinda soyle kunusmus :

Roportaj sorusu : Şimdi Tarkan-Kenan Doğulu-Mustafa Sandal-Serdar Ortaç'tan oluşan bir kare as var. Onlar da müzik dünyasının dört yapraklı yoncası... Ne diyorsunuz?

- Doğru. Ben bundan rahatsızlık duymuyorum. Ben de kendimi o "kare as"ın içine sokmam zaten. Neden sokmam; kendimi başka sanatçıyla kıyaslanmam için o kişiyle aynı jenerasyondan olmam lazım. Bu saydığınız isimlerin hepsi 40 yaşına yakın. Ben ise 27 yaşındayım.

--------------------------------------------------------
Gokhan ozen her zaman kunusdunda hemen yas kunusunu ortaya atiyor .( bu arada kendisi bu ay icerisinde 28 basiyor ve topo topo tarkandan 6 ya da 7 yas kucuktur ama her zaman tarkani babasi yerine koyiyor ) gecen senede bir roportajindaTarkanin artik yasinin gectini ve artik star olamaz diye bir laf ortaya atmisti , anlamiyorum ki neden her kes tarkanla kafa buliyor , kardesim gidin kendinize baska bir reklam bulun . tarkanin ve baskalarinin ondan buyuk oldo dogru ama onemli olan bu ki tarkanin gokhan ozen yasdayken donya onu simarikla taniyordu ya oni kim taniyor ? :13:

celentano62
22-11-07, 09:53
tarkan simdi müzigi biraksin hicbirsey yapmasin yinede onu asla gecemeyeceksiniz. onun adi yeter. Türkiye dedinmi akla Atatürk gelir. Arabesk türkü dedinmi akla ibrahim tatlises gelir. Pop dedinmi akla Tarkan gelir. bunun ötesi yok olamazda aslaaa

szr67
22-11-07, 11:16
vız gelir tırıs gider.takmayın bu yeni yetmenin sözüne albüm patlasın ozamn görürürz bu cüceleri kapanacak delik bulamayacaklar

mazeret
22-11-07, 13:04
bunu söyliyerek kendini zor durumda bırakmış oluyor tarkandan genç olabilir ama tarkandaki enerjinin çeyreğinin çeyreği bile yok tarkan sahneye çıktığı zaman yer yerinden oynuyor gerek dansıyla gerek sesiyle gökhanda ne ses var nede dans ettiğini gördük şimdiye kadar. Biz napalım öyle gençliği pehhh

MEGASTAR
22-11-07, 13:30
KISKANANLAR CATLASIN KISKANANLAR CATLASIN. O bir MEGASTAR bu Boyleydi ve hep de boyle kalacak Gokhan Ozen ve onun gibileri gidin de siz ilkokul cocuklarina konserlerin verin yoksa issiz kalacaksiniz.

:18:

:1: :54: :35: :52: :30: :35: :48: is MEGASTAR

tara
22-11-07, 14:03
gokhan ozenin bunlari soylemesi dogal bi sey .bakmis kimse ona onem vermiyor boyle sacam sozlerle kendini savuniyor

**MegaStarkan**
22-11-07, 14:08
garip savunma. tarkan yas olarak büyük olabilir ama dis görünüse bakilirsa ikisinin arasinda fark yok pek. hem sanki kendisi hic yasli olmiyacak :P
deseydi onlar bu piyasada benden önce varlardi ondan yerleri baska anlardim.

DARKLORD
22-11-07, 14:23
bu haliyle bile şimdiki gençlere taş çıkarır.
maşallah nazar değmesin tarkana kim ne derse desin

leyla
22-11-07, 16:57
tarkan gokhan ozenin yasindayken dunya stari oldu ama gokhan ne olmus??
cok komikler ya,gokhan cok komiksin cok

devilscream
22-11-07, 18:08
valla gokhan özen cok komik bir duruma düştü
tarkan onun yaşındayken herkes tarafından "megastar" diye anılıyordu
ayrıca tüm dünya onu tanıyordu
gökhan ise bir azerbaycan konserinde kendisini rezil etmişti:D
arkasından o kadar kötüleyici haber yapılmıştı azerbaycan televizyonlarında
bir tarkanın yaptıklarına bak:bir de gökhanınkine
neyse haber için teşekkürler

mcggs
22-11-07, 18:42
genç olmakla sanatçı olmuyor kardeşim..hem 40 yaşın ne sorunu var ki,o da bir gün 40 yaşına gelecek..ufak at gökhan özen civcivler yesin :18:

RaSKaS
22-11-07, 19:52
yaş olarak gökhan ın dedikleri doğru
bir tarkan ın kenan ın jenerasyonuyla aynı değil gökhan
tarkan ve kenan 35 gökhan ise 27 sinde
ama unuttuğu bir nokta var gökhan ın
tarkan ı 27 sinde de tüm dünya tanıyordu.

airjunior17
22-11-07, 20:19
İsterse 55 olsun hiç farketmez.Tarkan gene en büyük ve tek olacak.Gökhan Özen ise 100 yılda yaşasa yerinde saymaya mahkum.

ekrem
22-11-07, 22:21
yaa rakadaslar hepsi biryana serdar ortaç bikere demiştiki tarkan artık ün yapamaz yaparsa mustafa sandal yapar çünkü yaşaı genc suursuz serdar ortaç okadar komikki bilmiyo mustafa tarkandan 2 yaş büyük fosil olmuş haberi yok

hsaex123
22-11-07, 22:30
tarkan bu pıyasanın vazgecılmezı degıl 40 60 BILE OLSA TARKAN TARKANDIR untulmaz eskımez solmaz!!! bunuda o gokhan ozen bılsın

asd1234
22-11-07, 23:10
Tarkan'la aynı kefeye koymak istemişler Gökhan Özen'i,o da ben layık değilim,bu yaşıma kadar bu saydığınız isimler kadar iş yapamadım demek istemiş yani,olay budur bence.Büyütmeye gerek yok,Tarkan'ın yaşı da ortada,yaptıkları da ortada.Tarkan,Gökhan Özen'in yaşındayken onun yaptığı işin 5 katını yapmıştı.

-tarzan-
22-11-07, 23:23
gökhanın daha best fmde cumartesi günleri gitarıyla yaptığı istek programı bugün bile önümde.. tüm tanıtımlarda salına salına sinsicenin sensiz geçenle başlayan nağmeleri ile tanınmıştır.unutmamamalı insanlar geçmişlerini.elimde kayıtlar var gökhanın,ve bildilklerim.. gündeme sanatıyla girmesini umut ediyorum.. böyle komik değil..

arjen22-tarkan
23-11-07, 12:17
Yau Yeter Yaa Bi İnsan Bu Kadar Eleştirilmez Ve Üstüne Gidilmez Ayıptır Günahtır Resmen Eleştirmek Ve Laf Atmak İçin Fırsat Kolluyorsunuz Her gün farklı farklı kişiler çkıp tarkana laf atıyorlar her gün ama her gün böle yapılıyor...!

Gorkie
23-11-07, 13:47
Gökhan Özen hala müzik tarzında hala reform yapamadı nedense.Yaşı genç ama geri kalmışlıkta birinci.Albümü de kötü.İlk hafta sattı diye havalara girdi.Tarkan'a laf atmak ne haddine o kadar küçükse.

tunalı
23-11-07, 19:25
eğer tarkan onun deyişiyle 40 yaşına yakınsa bence tarkan taktir edilmeli niye cünkü hala dimdik ve ayakta yoluna cıkan taşları(musti serdar kenan gibi)altında ezerek ve gözünü zirveden ayımadan devam ediyor en zirvede olmasına rağmen hala neler yapa bilirim diyorsa bu insanın eli öpülür ve anla konur ister elli ister yetmi farketmez önemli olan yaş değil baştır

Tugcee
25-11-07, 20:22
Arkadaşlar vız gelir tırıs gider. Türkiye Tarkanı kaç sene önce tanıdı şimdi haladaa tanıyor. Acaba Gökhan özenide bunca yıl sonra tanıyan olurmu?

KISKANANLAR ÇATLASIN...........

selin_trkn
25-11-07, 20:41
tarkan kadar ünlü ve sevilen sanatçı olamadıkları için kıskanıyorlar ama ne yaparlarsa yapsın kimse tarkanı yerini dolduramaz isterse 50 yaşına gelsin

bzesma
26-11-07, 00:53
evet yaa gokan ne kı tarkana laf atıyo sen kendıne bak sonra tarkana laf at yaa reklam bunlar hepsı

Mega Fanat
26-11-07, 18:40
Nefret ediyorum bu Gökhana ya!..Gökhan efendi ne oturup-durup TARKANa laf atıyorsun?Tanınmak mı istiyorsun?Hatırlatım:Tarkan senin yaştayken hatta senden bile küçük yaşlarında şarkılarıyla dünyaya sözünü dedi.Sen ne yapmışsın!Zır-zır ağlaya-ağlaya şarkı söylüyorsun.TARKAN sana bir söz söylemiyor,hiç söylemez de.Senin gibisine ne söyliycek ki...Korkmuyormusun konserlerinde TARKAN hayranları tarafından domates ateşine tutulmaktan?..
Sen hayatda TARKANdan 7-8 yaş küçüksün,ama sanatda ço...k küçüksün,hala doğmadın bile!..:13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13:

**MegaStarkan**
27-11-07, 00:17
Korkmuyormusun konserlerinde TARKAN hayranları tarafından domates ateşine tutulmaktan?..
hay bin yasa ya, gece gece beni güldürdün :18: :18:
nerden aklina geldi ya bu, koptum :18:
bosverin kaale almayin :D

ozgee
27-11-07, 21:51
yasın ne önemi varya önemli olan yaptıgı is degilmidir hem madem bu kadar önemsiyor dönüpte tarkanın o yasta neler yaptıgına baksın

sinemtevetoglu
27-11-07, 23:51
çok doğru bir konuya temas etmiş gökhan özen...TaRkAn la kendini kıyaslayamaz çünkü o giderken o dönüyordu muhtemelen! sözlerinden de anlaşıldığı üzere gökhan özen henüz çocuk yaşta gerçekten. hatta yeni yetme de diyebiliriz...ufalsında cebime girsin ayıp yaa! bence yorum yapmak yerine şarkı söyle gökhan özen...son kaset tutmadı diye bu kadar olmazki reklam kokan hareketler bunlar :13: