PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Tarkanın Erotik klip arkası Çekimleri (Dön Bebeğim)

scorpioness
20-11-07, 05:34
MEGASTAR TARKAN DÖN BEBEĞİM KLİBİNİN YAYINLANMAYAN EROTİK BÖLÜMLERİYLE YİNE GÜNDEME GELDİ...Kanal 1 HeyCanlı programından alıntıyla

Klipte rol aldığı Amerikalı model ile görüntüleri izleyenleri çok şaşırtacak. Erotik sahneleri sansürlenen ve yayınlanmayan bölümleri çok cüretkar. Tarkanın daha yeni şöhret oldugu dönemdeki bu görüntüleri cok konusulacak... 18+ heheh :P
Aşağıdaki linkten videoyu izleyebilirsiniz

http://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=88816

Kaynak: gecce.com

Görüldüğü gibi Tarkan albüm malzemesi çıkaramadıgı için magazinciler de artık eskileri ısıtıp sunmaya başladı...

**MegaStarkan**
20-11-07, 13:44
hemen bulmussun ness helal :D
ben netten izlemisdim kanal 1. dogum lekesini dogru düzgün görememisdim. bide burdan bakim belki burda daha net.
tskler cnm :P

devilscream
20-11-07, 17:41
teşekkürler ness paylaşım için
dün akşamda izlemiştim programı

gence
20-11-07, 18:00
oppppppps.Çok erotik be.Hele o elini gezdirmesi kızın vücudunda.Kızlar delircek bu görüntülere.Ayrıca o kız benim Tarkan ın kliplerinde gördüğüm ve ciddi derecede etkilendiğim bi kız.Tarkan bozuşmayalım dokunma kıza:28:

eskalen
20-11-07, 18:10
Gerçekten nasıl bulunmuşsa yıllar önce çekilmiş bu klibin erotik videosu hayret doğrusu.....Erotik sahneler içeriyor diye yayınlamamış belli bu bölümü.......Ama aslında herkes Tarkan'ın eski haberlerini duymaktan sıkıldı yani....Artık yeni şeylere yepyeni canlı haberlere görüntülere ihtiyacımız var Tarkan hakkında....Eskiyi herkes ezbere biliyor artık Tarkan şu abümünü çıkarsada ortalık şenlense herşey açısından gerçekten herkesin çok ihtiyacı var yeni şeylere......

tarkan_aski
20-11-07, 18:49
bende olmuyor ..bakamiyorum.. neden?

devilscream
20-11-07, 19:18
bende olmuyor ..bakamiyorum.. neden?
internet sayfalarını dolaşırken kullandığın programla ilgili olabilir
eğer "Mozilla Firefox" kullanıyorsan açılmayabilir
aynı linki "İnternet Explorer"dan açmayı dene;o zaman olur

hsaex123
20-11-07, 19:51
hemen bulmussun ness helal :D
ben netten izlemisdim kanal 1. dogum lekesini dogru düzgün görememisdim. bide burdan bakim belki burda daha net.
tskler cnm :P

kenan abı tv den gorememsısen vıdeoda hıc bellı olmuyor zaten..dogum lekesını bende goremedım tv dende vıdeodanda

**MegaStarkan**
20-11-07, 20:23
kenan abı tv den gorememsısen vıdeoda hıc bellı olmuyor zaten..dogum lekesını bende goremedım tv dende vıdeodanda
evet, haklisin. neyse nasip degilmis :D

mcggs
20-11-07, 20:42
teşekkürler neess video için..televizyonda da görmüştüm tarkanın erotik klibi diye ama izlememiştim saçma bir haber diye..doğruymuş :18:
gerçekten de bayaa bir sansürlenmiş yani..ama olur o kadar da yahu
tarkanda ki karızmaya bakın :20:

tarkan_aski
21-11-07, 17:03
internet sayfalarını dolaşırken kullandığın programla ilgili olabilir
eğer "Mozilla Firefox" kullanıyorsan açılmayabilir
aynı linki "İnternet Explorer"dan açmayı dene;o zaman olur

bende internet explorer yokki :(((( o zaman bakamicam desene :6:

devilscream
21-11-07, 17:54
bende internet explorer yokki :(((( o zaman bakamicam desene :6:
eğer kullandığın işletim sistemi(örneğin;windows xp,windows vista vb.) lisanslı ise internet üzerinden güncelleme yaparsan bilgisayarına internet explorer gelir

stranger
21-11-07, 19:29
oh my dear Lord !!

busrab
21-11-07, 21:19
abicm amerikalı güzel bile tarkanın cazibesine, yakışıklılığına dayanamamış ben ne diim daha yaaa...:18: :18: ama harbi erotikmiş haaaa :18: :18:

Verem06
21-11-07, 22:10
:9: :28: :20: thank you for the link...very sexy:10:

ozgee
22-11-07, 21:41
ah ahh manyak bu tarkan yaa:9:kanal1de seyretmistim bende iyi cesaret varmıs adamda bugünlerde bile yayınlanma ihtimali azken 10 yıl önce iyi cekmisler:19:

fernsehn
01-01-08, 01:48
Bakalım:D Teşekkürlerr