PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni gay ikonu

szr67
15-11-07, 12:40
Kaos GL dergisi, okuyucuları arasında düzenlediği anket sonucunda Türkiye'nin 'gay ikonu' olarak Hande Yener'i seçti.

Eşcinsel kitleye seslenen ve onların haklarını savunan Kaos GL dergisi, okuyucuları arasında düzenlediği anket sonucunda Türkiye'nin 'gay ikonu' olarak Hande Yener'i seçti. Ankette Yener'in ardından ilk 10'a giren isimler şöyle sıralanıyor: 2. Ajda Pekkan, 3. Murathan Mungan, 4. Aysel Gürel, 5. Küçük İskender, 6. Sezen Aksu, 7. Bülent Ersoy, 8. Tarkan, 9. Zeki Müren, 10. Şebnem Ferah. Kaos GL editörü Uğur Yüksel, sonuçla ilgili olarak: "Terzilikten birinci sınıf şarkıcılığa geçiş yapan Hande Yener'in yakın zamanda yaptığı 'Eşcinselleri seviyorum' açıklaması sanatçının birinci seçilmesinde etkili oldu" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/7684285.asp?gid=222&sz=91706

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5810)

megasterkan
16-11-07, 15:41
vayyy be ne habermişş tarkan 8. olmuş tarkanın ne alakası varsa:)

mcggs
16-11-07, 16:31
bu anket çok saçma neden diceksiniz..
"Gay" erkek erkeğe ilişki yaşayan kişilere denir..
Şebnem Ferah,Sezen Aksu ve Ajda Pekkanın bence bu grupta olmaması lazım
Büyük İskender ve Zeki Mürene gelince;Zeki Müren gibi beyefendi bir kişinin arkasından "gay" gibi bir kelime kullanmak yersiz..Allah rahmet eğlesin bence çok iyi insandı..
Ve son olarak Tarkanın bu yerde bulunmamaıs lazım adam 100 kere ben gay değilim,sevgilim var dedi,ve magazinciler yine bir dedikodu yapacak,
illa bir sorun çıkartacak ya işte buldular yine birşey..
Çok saçma bir konu bence gay ikonu.. :S

Tar-Khan
16-11-07, 16:48
bülent ersoy eksik sanirim :D
tarkan gay ilan edilmisti ama dogru olmadigini anlamisti medya ama onu bi sexuell olarak netelendiriyorlar o sebepten eklemislerdir eminim...
sallayin yaaa...

devilscream
16-11-07, 16:48
gerçekten çok saçma bir anket
anket sonucu hande yenerin gay ikonu seçilmesi de komik
demek ki gayler seviyorlar hande yeneri:D
haber için teşekkürler

Inge
16-11-07, 17:03
bu anket çok saçma neden diceksiniz..
"Gay" erkek erkeğe ilişki yaşayan kişilere denir..
Şebnem Ferah,Sezen Aksu ve Ajda Pekkanın bence bu grupta olmaması lazım
Büyük İskender ve Zeki Mürene gelince;Zeki Müren gibi beyefendi bir kişinin arkasından "gay" gibi bir kelime kullanmak yersiz..Allah rahmet eğlesin bence çok iyi insandı..
Ve son olarak Tarkanın bu yerde bulunmamaıs lazım adam 100 kere ben gay değilim,sevgilim var dedi,ve magazinciler yine bir dedikodu yapacak,
illa bir sorun çıkartacak ya işte buldular yine birşey..
Çok saçma bir konu bence gay ikonu.. :S

Kac kere demeliyim mi allahim??? gay insanlari cok iyi olabilirrrr...
Bence Zeki Müren ín gay oldugunu o kadar belli ki !!! afferdersiniz!!! Kör musun???
ve tabii ki bóyle tabular dolu bir kültürde bitr ülkede kendi kendi hic olamazdi...cok yazik...cok mutsuz yalan dolu bir hayat...

Holladada da öyle, her gay olan sanatci 1950, 1960 yillarda, "ben evlenmek istemiyorum" falan yalanlar söyledi...

Ama .... gay idolu kendi de gay olmamali...mesela Kylie Minogue da cok büyúk gay idolu, veya Elvis Presley, ve Madonna...her parlayan kisi gayler icin idolu olabilir.

Tarkanín EVA dergisinde alinti gercekten soyledi mi? Bunu dogruysa gercekten ona kiziyorum. Yalan söyledi o zaman, aptal aptal seyler dedi. Cok ayip...:13:
Kendi gay olmuyor tamam ben hic fark etmiyorum, isterse yapabilir, ama yalan söylememeli gaylik ilgili. :16:

Inge

RaSKaS
16-11-07, 18:30
şahsım adına bu tür haberleri pek önemsemiyorum ve forumda paylaşılmasınıda istemiyorum.saçma ve gereksiz bir haber ...

HakanÇelik
16-11-07, 18:45
Gay'lar arasında yapılan bir araştırmanın sonuçları bunlar.
Listedeki kişilerin cinsel kimlikleriyle alakalı bir durum yok yani.
Tarkan'ın herkes tarafından sevildiğinin büyük bir kanıtı.
Eğer Tarkan "Eşcinsellik tedavi edilerek düzeltilebilir" demeseydi
kuşkusuz ki bu listede birinci olurdu...

mcggs
16-11-07, 18:50
Inge ne demek istediğini ısrarla anlamıyorum..daha önce bir konuda da böyle yapmıştın hatırlarsan,tarkanın gay olduğunu mu iddia ediyorsun,eğer öyle diyorsan bence yanlış düşünüyorsun çünki
Tarkan gay değil..
Bilgeye ne diyeceksin,7 yıldır bilgeyle geziyor..daha öncesinde Elif Dağdeviren ve bir bayan daha vardı adını unuttum her neyse,nasıl gay oluyor o zaman?
anlıyorsun sanırım.. :13:

Offf yine mi bu konu?
Arkadaslar birseyi anlamak istemiyorsunuz sanirim. Escinsel olunca insanliktan cikmaz kisiler. Bunu neden surekli bir hakaretmis gibi algiladiginiza hala ve hala anlam veremiyorum. Gaylik bir ayip degildir, gaylik tehlikeli birseyde degildir. Ee?? Ozaman neden bu kadar rahatsiz ediyor bu sizi? Siz gay olmadiginiz surece hicbi escinsel size gelip zorla iliski teklif etmez, beraber olmaz, korkunuz bundan ise bence bosuna korkuyorsunuz. Tarkan'in gay olup olmadigi konusundada herkes dusuncesini paylasabilir seviyesini dusurmedigi ve karsisindakinin dusuncelerine saygi duydugu sürece. Tarkan illa ki gay olacak diye birsey yok, ama illa hetero olcak diye birseyde yok. Kendi hayatini nasil isterse yasasin, oda size gelip "su yemegi yeme, su ayakkabiyi giyime, su kadinla evlenme !" demiyor demi ?
Ankete gelecek olursakta bence müzik irk, cinsiyet, dil veya din ayirmaz. Müzik evrenseldir deriz ya... Bence her sanatcinin olabildigi kadar genis bi kitleye hitap etmesi gerekir ve eger escinsel insanlarinda normal insanlar oldugunu goz onune alirsak herkesin begendigi ve sevdigi sanatcilarin bu listede olmasi gayet normal.

Tekrar söylüyorum lütfen bu konuda yazdiklariniza dikkat edin, yakindan takip edilecektir !

CAR
17-11-07, 00:13
tarkanın zaten fotoğrafları çıkmıştı ,gay se gay bu tarkanın sorunu

Inge
17-11-07, 14:42
Inge ne demek istediğini ısrarla anlamıyorum..daha önce bir konuda da böyle yapmıştın hatırlarsan,tarkanın gay olduğunu mu iddia ediyorsun,eğer öyle diyorsan bence yanlış düşünüyorsun çünki
Tarkan gay değil..
Bilgeye ne diyeceksin,7 yıldır bilgeyle geziyor..daha öncesinde Elif Dağdeviren ve bir bayan daha vardı adını unuttum her neyse,nasıl gay oluyor o zaman?
anlıyorsun sanırım.. :13:

MCGGS beni yanlis anladin. Türkcem o kadar iyi degil.
Tarkanín gay olmus oldugunu demedim ki, sadece dedim ki, EVA dergisinde cok kötü seyleri demis ve katilmiyorum bu sozlere.

Bilgeyle tanisip konustum ve cok tatli bir kadin. Ayrica Tarkanín yasgünü icin, yeni bir portre cizdim, Tarkan ve Bilge beraber. Gönderdim ona ve bana tesek"kür etti.

Yani, onun iliski ilgili hic sorum yok. Sadece demek istedim, Tarkan herkes gibi gaylere saygi göstermeli ve gaylik ilgili yalan söylememeli (kendisinin gaylik degil cünkü o gay degil bence, ama genellikleki gaylik, diger insanlarin gayligi yani).

Beni yanlis anladin galiba. Umarim ki artik daha iyi anlatabildim.

I did not say tarkan is gay, I don't think he is.
Only I critizize him for saying bad things about homosexuality.
What he said in Eva magazine was wrong. I disagree with him.
I did not say tarkan is gay.

sevgiler
Inge

eastanbul
17-11-07, 14:54
Hande Yener'in 1. olmasına şaşırmadım.Kadın Romeo adlı şarkı yaptı. O olmasında kim olsun.Gay diyincede aklınıza feminen insanlar gelmesin.O gay değil bu gay değil demekte yanlış.Kimlerin gay olduğunu asla bilemezsiniz :)

Romeo: gaylar arasında fenomen olmuş bir site ve hande bunu bile bile bu şarkıyı yaptı.Gay'lere oynuyor... gay barlardan çıkmaz...:)

ozgee
17-11-07, 15:38
gene mi bu konu ya bıktım artık..:13: