PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Yoruldum Ama Değdi

mavi
14-11-07, 00:16
MİNİK SERÇE'NİN ŞARKILARINDAN OLUŞAN VE 'YILIN AŞK FİLMİ' OLARAK GÖSTERİLEN 'O KADIN'IN 2 YILDIR SÜREN ÇEKİMLERİ SONA ERDİ.

Galaya sayılı günler kala bir araya gelen filmin oyuncuları 'Çok yorulduk ama buna değdi' dedi

Sezen Aksu'nun 19 şarkısı diyalogsuz olarak beyaz perdeye aktarılıyor. 'Yılın Aşk Filmi' olarak gösterilen 'O Kadın' adlı filmin oyuncuları, önceki akşam Beyoğlu Asmalımescit Balıkçısı'nda bir araya geldi.

GALASI 13 ARALIK'TA

Sezen Aksu'nun şarkılarıyla hayat bulan filmin oyuncularından Erol Günaydın, Burak Hakkı, Selin Demiratar, Tardu Flordun, Burhan Öcal, Başak Sayan ve Sinemis Candemir'in katıldığı yemekte oyuncular sohbet ederek, 2 yıldır süren filmin çekimlerinin bitmesini kutladı. Yaklaşık İki milyon dolar bütçe ile çekilen filmin galası 13 Aralık'ta İstinye Park Sinemaları'nda yapılacak. Galaya filmin müziklerini yapan Sezen Aksu ve Megastar Tarkan da katılacak.

http://www.haberler.com/cok-yoruldum-ama-degdi-haberi/

eskalen
14-11-07, 00:34
Tarkan o filmin hangi müziğini yaptı ki ya da eski yaptığı parçaların değerlendirmesi mi tam olarak onu anlamdım! Zaten Sezen Aksu'nun gittiği sinema filmi galasına kesin tarkan gider.....Geçen senede öyleydi....Hayırlılsı filmi için merak ettim filmi de şimdi:)

**MegaStarkan**
14-11-07, 01:35
iyi magazinciler tarkani o gün yakalayip bi sorsunlar artik nzm cikicak. ondan duyalim bide:P
tskler haber icin sinem :)

tara
14-11-07, 13:58
haber icin tesekkurler.insallah haberciler goruntuler o gunu bizde tarkan beyin yeni halini goruruz bide albom ne zaman cikicak kendisi soyle insallah

megasterkan
14-11-07, 14:33
yanii:):) bide tarkandan duysak yanii ama tarkan süprizi sever :D

tufanzenger
14-11-07, 17:48
acaba " 'filmin müziklerini yapan sezen aksu ve tarkan' " mı yoksa " 'filmin müziklerini yapan sezen aksu' ve tarkan " mı? :)

mcggs
14-11-07, 18:34
hadi bakalım hayırlısı ;)

asd1234
14-11-07, 20:28
İnşallah gala çıkışı Tarkan'ı yakalarlar da,şu albümün ne zaman çıkacağını tam öğrenirler,biz de mutlu oluruz :)

szr67
14-11-07, 20:56
sezen aksu ile tarkan ortak iş yapıcaklar aylar önce haberimiz olurdu.bu 2büyük isim bir araya gelsin herşeyin önüne geçer bakalım bakalım ilerki günlerde neler görücez

Mega Fanat
15-11-07, 19:15
Ya TARKANcım galada çok oyalanma!Yeni albümünü beklemekden sabrımız kalmıyor artık.Artık çatlıycak beklemekden.Bu kadar beklemek mi olur ya?!..

ozgee
17-11-07, 16:45
ay insallah öyle bir fırsat olurda yakalayabilirler tarkanı sorarlar sorularını albümle ilgili olanları tabi:19:

arjen22-tarkan
20-11-07, 11:21
haber için teşekkürler inşallah galada albümle ilgili sewindirici haberler alırız !!!