PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar bu kez sadece kendi şarkılarını söylüyor

HakanÇelik
12-11-07, 12:11
Megastar bu kez sadece kendi şarkılarını söylüyor

http://img.sabah.com.tr/2007/11/12/gny/im/ADFC128A8DFD0A48BFB33F12r.jpg

İpek DURKAL

Yeni albümünü yılbaşına yetiştirmeyi planlayan Tarkan şu günlerde kayıtların yapıldığı İmaj ve Sarı Ev stüdyoları arasında mekik dokuyor. Daha önce Sezen Aksu'dan aldığı 'Nezaket' adlı şarkıyı, şarkı deşifre olduğu için son anda albümünden çıkaran Tarkan, sadece kendi şarkılarını söylemeye karar verdi.

Hepsini kendi yazdı
Düzenlemelerin daha öncekilerde de olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu'na ait olduğu albümde, sözleri ve müzikleri Tarkan imzalı 11 şarkı bulunuyor. Stüdyo aşamasına hız veren ünlü sanatçı 12. şarkının İngilizce olup olmaması konusunda kararsız.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,D570E0A8D36F48D092BDD76023BC1889.html

leyla
12-11-07, 12:51
yani bir sarkisida ingilizce mi olucak?

karma_elcin
12-11-07, 12:53
ingilizce bir şarkı?? :9: :9:

szr67
12-11-07, 13:05
bu albüm nasıl bir albüm olucak inanın kafamda soru işaretleri oluşuyor acaba ton deneme albümü falan mı olucak.

eskalen
12-11-07, 13:38
Tarkan değişik bir tarz kullanıcak belli....Yakında çıkar gibime geliyor....Kendi şarkılarından olması albümünü çok güzel....İnsan merak ediyor şarkıları...Hayırlısı inşallah en yakın zamanda çıkar....

sarıpapatya
12-11-07, 16:50
yaa allahım meraktan çatlamadan çıkarsa şu albüm çok iyi olucak bide ingilizce şarkı hımmm valla acayip meraklandım umarım yıne ertelenmez

**MegaStarkan**
12-11-07, 17:13
sarki sayisi 11 olmus. daha cok degilmidi eski haberlere bakilirsa? yoksa yanlismi hatirliyorum?
inglizce bi sarkisi olsa fena olmaz :) albüme uysun ama bi sekilde. bazi sarkicilar cikariyorlar albümü pop olarak sonra rnb sarkisi inglizce birtane oluyor icinde. ozm albümün havasini bozuyor gibi. tan öyle yapmisdi sanki. emin degilim ama....

hsaex123
12-11-07, 17:47
Ingılızce sarkıyı albumune koyması cok hos olur aslında 11 sarkıyı sımdıden tahmın edebılıyorum ask ozlem rıtmık sarkılar tarkan ıns comecloser adlı sarkının turkce versıyonu ıle karsımızada cıkar cok hos bır sarkıı cunku

asd1234
12-11-07, 18:13
Oh be,sonunda doğru düzgün diyebileceğimiz bir haber.Ozan Çolakoğlunun yine Tarkan'la çalışmasına sevindim,albümün hepsinin söz ve müziğinin Tarkan'a ait olmasına da sevindim.Ama bence İngilizce şarkı eklemesin...Ve mümkünse yetiştirsin şu albümü yılbaşına :)

devilscream
12-11-07, 18:35
sanki daha önce şarkı sayısını daha fazla söylemişlerdi
ingilizce şarkıyla ilgili olarakta albüme uygun bir ingilizce şarkı fena olmaz
haber için teşekkürler

M-Yildiz
12-11-07, 19:21
Galiba Tarkan cikacak olan ingilizce albümünden bi kac sarkiyi da türkce albümüne koyacak, iyi fikir:)

denizmavisi
12-11-07, 20:11
Şarkı sayısı 14 diye biliyordum demek yine değiştirmiş albümü artık çıkana kadar hiçbir habere inanmayacağım umarım yılbaşına çıkarır yoksa 155 imdaat yani

Pamela_beyazgul
12-11-07, 20:32
bence cok iyi olacak
haber icin tesekkurler

Yakisikli89
12-11-07, 21:00
yazik vallah tarkanimiza

baksaniza stüdyo stüdyo gezior masallah :D

gence
12-11-07, 21:40
Haber doğru mu bilmiyorum ama eminim Tarkan kendi yazdığı şarkılarla çıkcaktır.Onun yazması ayrı bi lezzet veriyo bana.Ama başkalarının şarkılarını da gayet içten okuyo.

sinemtevetoglu
12-11-07, 22:20
en doğru kararı vermiş...kendi yazdığı şarkıları ondan dinlemek beni her zaman daha çok heyecanlandırıyor...çünkü onun duyguları olmuş oluyor...her dinleyişimde biraz daha merak ediyorum ne düşünerek yazdığını, duygularını anlamaya çalışıyorum... bu bana bir başkasının şarkısını söylemesinden çok daha büyük mutluluk veriyor!

eskalen
12-11-07, 22:37
Tarkan'ın yazdığı şarkılar çok bomba olucak kesin....Tarkan yaratıcı bir insan....Bunca zaman kuluçka'ya yattı, birçok şey çıkmıştır ondan......Yani bu kadar belememizin sonucu güzel şeyler çıktığını gösterir,çünkü şarkılar yönünden değişim çıkmıştır iyice düşünerek....Tarkan da bunu uygulayıp en güzelleri en etki yaratıbilecek şarkılarını seçiyor,ondan biraz uzun zaman aldı albümün çıkması bence!

ekrem
13-11-07, 00:20
yaa inşallah albüm güzel olur yAA tarkana güven tam ama ing albüm cuvallayınca insan korkuyo biraz sonra bi 4 sene daha bekleyemem ben yaa

sally
13-11-07, 00:21
albüm cikana kadar hic bi haber inanmam.Bu kacinci albüm haberi oldu.

szr67
13-11-07, 11:16
Tarkan yeni albümünde sadece kendi bestelediği şarkılara yer verecek.
Daha önce Sezen Aksu'nun 'Biraz Nezaket' adlı eserini çıkış parçası olarak alan ancak daha sonra albümünden çıkaran megastar, Minik Serçe'nin iki yeni şarkısını daha beğenmedi. Nisan ayında çıkacak olan albümünde biri İngilizce olmak üzere 10 şarkı seslendirecek olan Tarkan, şu sıralar stüdyoda okumalarını yapıyor.

http://www.kralmagazin.com/news_detail.php?id=140517

arjen22-tarkan
13-11-07, 11:29
Tarkan yeni albümünde sadece kendi bestelediği şarkılara yer verecek.

Daha önce Sezen Aksu’nun ’Biraz Nezaket’ adlı eserini çıkış parçası olarak alan ancak daha sonra albümünden çıkaran megastar, Minik Serçe’nin iki yeni şarkısını daha beğenmedi. Nisan ayında çıkacak olan albümünde biri İngilizce olmak üzere 10 şarkı seslendirecek olan Tarkan, şu sıralar stüdyoda okumalarını yapıyor.

Vatan Gazetesi !!

szr67
13-11-07, 11:56
maalesef nisan ayını bekliyicez ağlamak istiyorum.bari single falan çıksaydı

szr67
13-11-07, 12:52
TARKAN'IN YILAN HİKAYESİNE DÖNEN YENİ ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU!.. ÜNLÜ POPÇUNUN ALBÜMLE İLGİLİ SÜRPRİZ KARARI NE? TARKAN YENİ ŞARKILARINI NEREDE VE KİME HAZIRLATIYOR? İŞTE DETAYLAR...

Tarkan'ın yılan hikayesine dönen yeni albümünün yılbaşında piyasaya çıkacağı öğrenildi. Ünlü popçu şu günlerde kayıtların yapıldığı İmaj ve Sarı Ev stüdyoları arasında mekik dokuyor. Daha önce Sezen Aksu'dan aldığı 'Nezaket' adlı şarkıyı, şarkı deşifre olduğu için son anda albümünden çıkaran Tarkan, sadece kendi şarkılarını söylemeye karar verdi.

Düzenlemelerin daha öncekilerde de olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu'na ait olduğu albümde, sözleri ve müzikleri Tarkan imzalı 11 şarkı bulunuyor. Stüdyo aşamasına hız veren ünlü sanatçı 12. şarkının İngilizce olup olmaması konusunda kararsız.

http://www.cansizkus.com/Default.Asp?WorkStation=Haber&ISLEM=OKU&HB_ID=2990

**MegaStarkan**
13-11-07, 13:17
hayda herkes baska telden caliyor :S
tarkan herkesin kafasini karisdirdi :P
off off....
tskler haberler icin

szr67
13-11-07, 13:35
tarkana sesim çok benziyor acaba ben çıkarsam tutarmı:28: kararsız değil kararlı bir albüm olur ama:18:

eskalen
13-11-07, 14:07
Herkes aynı tipte haberi eklemiş, her basında her sitede yer alan haber aynı haber zaten...Yani Tarkan hakkında yeni çıkan bir haber değil ki bu......Zaten çalıştığını ve şarkılarının çoğunun kendisinin olduğunu biliyorduk.....Sadece "hazırlanın" der gibi bir durum yaratılmış yani bu da iyi, güzel bir şey tabi.....

tufanzenger
13-11-07, 17:19
albümde ingilizce şarkı olmamasını tercih ederim.. ama her yayın organı farklı algılamış haberi.. belki de ingilizce bir şarkının türkçesidir o şarkı..

tabi haber doğruysa..

tarihe, şarkı sayısına falan da inanmıyorum.. tutabilir dedikleri, onu bilemem..

Tugcee
13-11-07, 18:01
Hadi çıksın artk. Şu albümü cidden cok mrk ediyorum. Ayrıca bir şarkının ingilizce olması fena olmamış bence. Bide albümde sırf Tarkanın kendi yazdıı şarkılar olcakmış bence buda harika bişey. Bu albüm deişik olucakk...

asd1234
13-11-07, 20:13
Ne olur,ama ne olur Nisan'da çıkmasın..Yılbaşına kadar "Az daha,hadi"diye diye zar zor dayanacağız zaten,bir de nisan ayını bekleyecek güç yok bende..Şu albüm yılbaşında çıksın,patlasın ve yer yerinden oynasın,lütfen...

onursamed
13-11-07, 20:34
sezen aksu içtenlikle bir şarkı yazmıyor.mazhar alanson,mete,ümit sayın onlardan bir tane kapsa yakışır.kayahan dan da destek var aslında ya neyse albüm inşallah nisanda çıkmaz.ing e yaramıyor

HakanÇelik
13-11-07, 23:40
Hepimiz albümü erken bir tarihte bekliyoruz ya... Aslında alışık olmamız lazım.
4 yıldan fazla beklemişliğimiz var. Come closer 2006 yılında çıktı. Daha bir buçuk yıl oldu...

HURRICANE
14-11-07, 00:06
Arkadaşlar bu habere ek olarak 12.11.2007 Cine 5 akşam haberlerinde duyduğum haberi eklemek isterim!TARKAN ayrıca dünyaca ünlü bir dans grubuylada anlaşma aşamasındaymış!

megasterkan
14-11-07, 14:31
inşallah şu medyayı susturacak bir albüm yaparda bizimde kafamız rahatlar yaaabir şarkınında ingilizce olması hakkında daha kesin karar vermemiş

Ganador
14-11-07, 15:32
Tarkan sezenden istedigi gibi bir sarki alamadi heralde..ortaligi yikicak ve albumu surukluycek.Kendi sarkilarindan cikariyor insalah iyi olur ama heralde cok oynama yapiyor sarkilarla ondan uzadi is.Bide stres var uzerinde herkez bu album tutmazsa tarkan biter gibi bi hava yaratti buda stres yapiyor.

Gorkie
14-11-07, 22:53
Tarkan bitmez.Burda biterse ABD'de başlar.Heh lütfen saçmalamayı bıraksın bazıları.İngilizce 1 parçanın olması beni çok mutlu eder.Bazılarına güzel bir cevap olur.Hiç kimseyi ilgilendirmez Tarkan'ın hangi dilde okumak istediği.Hem yurtdışından satın alacak yabancı insanlar için İngilizce albümün yeni versiyonunu beklemelerine destek olur.Geçiş devresi gibi.Sonuçta Boxsta'nın da dediği gibi ona göre İngilizce albümün 2 ayda çıkmış olması lazım imiş.Ki yılbaşında Türkçe albümü patlatıp yabancı albümü Mart ayında çıkarırsa çok bomba olur.Sanmayın ki bu Türkçe albüm yabancı müzik tartışma forumlarında görücüye çıkmayacak.Şu an bir tek Türk hayranları beklemiyor.Ve ilk klipte kareografik dans etmesini istiyorum.Geç değil ve profesyonel olarak yaparsa bunu bomba ötesi olur.Sezen'in parça yapmasını beklememelerine minnettarım.:20: Bekliyorum albümü..

szr67
14-11-07, 23:53
tarkan dans grubu katmasın sahne kendi dans showunu artırsın sahne de tek bir yer odak noktası olmalı sahne dansçıyı kullanmak dans etmeyi bilmeyenlerin taktiğidir.tarkan kendi dans etsin

karma_elcin
15-11-07, 00:24
tarkan dans grubu katmasın sahne kendi dans showunu artırsın sahne de tek bir yer odak noktası olmalı sahne dansçıyı kullanmak dans etmeyi bilmeyenlerin taktiğidir.tarkan kendi dans etsin
ben katılmıyorum ne kadar dansçı, müzisyen olursa sanatcının kalitesi de artar.Büyük pop yıldızları her zaman böyle olmuştur Tarkan'a da bu yakışır bence Tarkan'ın arkasında 10 kişilik erkek dansçıların olması daha da etkileyici olur...:19: :20: :19: :20:

Gorkie
15-11-07, 19:44
Aynen kesinlikle ama kesinlikle dansçılar bolca toplu kareografi uygulanarak yapılabilir. Süper olur hemde..Dans edemeyenlerin kullanması gibi saçma birşeyi daha önce duymamıştım ama saygı duyarım.. ;)

*SEM*
22-11-07, 16:33
Tarkan'ın bu kez yalnızca kendi duygularını seslendirecek olması çok güzel :10: o hangi dilde söylerse söylesin dinlenir zaten :41: albümdeki ingilizce şarkıda en az If only you knew kadar güzel olur eminim... onun her hareketi görsel bir şov dansçılar olsada olmasada :1: