PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce bu aciklamalardan sonra -tarkanin albümü 'elektronik müzik' ... ?

Yakisikli89
11-11-07, 13:07
Sizce bu aciklamalardan sonra, tarkan elektronik müzik yapabilir diyenlere bi aciklama getirir mi bilmiyorum ama böyle bi konuyu acma geregi duydum ?
Ne kadar yeterli bi aciklama, yanit bilemicem ama elektronik müzik olmuyacakmis gibi ki ben elektronik müzik yapabilecegini hic ve hic düsünmüyorum...ya siz ne diyrosunuz bu aciklamalardan sonra
basa dikkat edin

(konuyu insllah dogru yere acmisimdir)

(...) youtube da da bakabilirsin videosuna
dediki

TARKAN: "..iste baska müzisiyen arkadaslarla... geliyorlar gitarlarini caliyorar, davullarini caliyorlar..perküsyonlarini (aciklama: Perküsyon..Vurmalı çalgılara verilen genel addır. Davul, djambe, bendir, erbane, tef gibi) . ..degisik albüm cok"

X-BjZRCj1IA
http://youtube.com/watch?v=X-BjZRCj1IA <<< video

szr67
11-11-07, 13:48
tarkan çok farklı bir star.Ben türkiyede bir gökhan kırdar birde tarkanı dinlemekden zevk alırım.biri yorumunu ve kendine özgü doğu batı sentezli bir albüm yapar.bir diyeri ise o sentezi karıştırıp dünya müziğine ilan eder.artık albüm nezman çıkarsa o farklı albümü dinleme şansı duyucaz ama biran önce çıkarsa sevinirim.diğer sözde sanatçıları yani şarkıcıları dinlemekden gına geldi.hayırlısı e hadi bakalım

arjen22-tarkan
11-11-07, 14:14
Tarzını Değiştirmesini Çok İsterim ... Elektronik Müzik Kulağa Çok Hoş Gelen Bi Müzik ... Tarkan'ın Kendini Sürekli Aşmasını Ve Hep Yeni Bi Şeyler Yapması Çok Hoş olur Kendini Aştığını "Come Closer" Albümünde Gösterdi... Ayrıca Bilge İle Evlenmesini de olumlu olur onun için bence çünkü bilge en doğru kişi !!!

devilscream
11-11-07, 18:02
eski bir video sanırım,paylaşım için teşekkürler
szr67 arkadaşımızın hande yenerin albümüyle ilgili açmış olduğu bir KONU (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5699) vardı.
orada belirtmiştim zaten tarkan ve elektronik müzik hakkında ki düşüncelerimi

Bence elektronik müzik gece gezmeleri icin cok uygun bi müzik kolu.
Ama insani hangi duygulara sokar orasi kisiye gore degisir. Ben Tarkanin tarzini seviyorum, tarzinin degismesi bence soz konusu olamaz.. sadece tarzini muzik piyasasina uydurabilir. Ama kendini sound'unu ve sarkilardaki karakterini kaybetmeden! Illaki elektroya ilgi duyuluyosa, böyle bi beklenti varsa.. Club mix ler yapilip maxi single veya single olarak cikartilabilir. Ama komple tekno muzige adapte olunmus bir albüm beni bayar!

megasterkan
11-11-07, 18:54
tarkan arabesk hariç ne sölediği önemli depil rack,türk sanat müziği,pop,hip kop. ölürüm sana albümündede elektronik müzik yapmıştı ve çok süper olmuştuu örnek ölürüm sana ve bence tarzını değiştireceğine albümünde karışık bir şekilde müzik yapması çok hoş olr ve tütar tarkan o zaman tarkan olur

mcggs
11-11-07, 19:36
çok sigara içiliyor milletçe demiş tarkan :18: tam bi komedi..
diğer konuya gelince deidğim gibi Ölürüm sana,karma vs gibi bir albümle tam bşarıcağını inanıyorum...çünki tarkan herr zaman tarkan :20:

sarıpapatya
11-11-07, 19:46
tarkan kendiside söylüyo duygu adamı o elektronik müzik evet eğlenceli ama duygu adına ben bişey hissetmiyorum o yüzden tarkanda elektronik müzik yapmaz bence yapsa bile bütün albüme yaymaz bencede en doğrusu bu

denizmavisi
11-11-07, 20:30
Tarkan her zaman içinde alaturka olan şarkılar yaptı ve bundan sonra da öyle yapacaktır çünkü sanat müziği kökenli birisi o zaten bende en çok sanatına hayranım elektronik müzik bana göre duygusuz ve Tarkana yakışmayacak bir müzik türü ölürüm sana şarkısında bile alaturka enstrumanlar (tef,keman,zil gibi) vardı müzik tarzını hiç değiştirmesin bence ve her zaman güzel şarkılara imza atsın yeter

DARKLORD
11-11-07, 22:15
yeterki şarkı söylesin tarzı ne olursa olsun her türlü dinlerim
tarkanı o şarkı söyleyince başka söylüyor insanı resmen
başka diyara götürüyor

leyla
12-11-07, 13:04
bence tarzini degistirmesin,elektronik muzik cok ta hosuma gitmiyor
bilmiyorum tarkan elektronik muzik yaparsa nasil olur

sarıpapatya
12-11-07, 16:51
yaa bence yaparsa onunda en iyisini yapar ama dediğim gibi butün bir albüme yaymaz bir iki şarkı belki olabilir

Tugcee
13-11-07, 18:18
Allahım habere bak ya. Videoyu izledim. Bnce tarzını deiştirmesi deişik olur die düşünüorum ama kalkıpta elektronik müzik yapmaz bence. Bu arada bu videoda üzücü haberler var Yakında Nikah dediii. Olmasın ya yeter artk su magazincilerede gıcık olurum. Sormasınlar böyle sorular :( Bu arada yeni saç modelide süper olmuş yakışmış Tarkanıma. Cnm benım ya bizde seni çok seviyoruz. Bu arada arkadaşlar tarkan hiç hayatında sigara içmişmi onu ben cok merk ediyorum Cünkü elinde sigara resimleri var. sadece resim için mi kullanılmış onuda bilmiorum bilenler yazsınlar lütfen..

samurai_55
19-12-07, 21:11
sesini duyalımda nasıl olursa olsun o ne yaparsa en iyisini yapar!

Blg
19-12-07, 21:59
Tarkan bir zamanlar Techno'yu çok sıkıcı bulduğunu belirtmişti. Geçenlerde Tiesto ziyareti ile ilgili feat beklentilerine de, tarzlarımız farklı diye cevap vermişti. Bence urban tamamen Tarkan'ın tarzını açıklıyor.

alper...
19-12-07, 22:28
bence albüm dans ve r&b albümü...

HURRICANE
19-12-07, 23:38
pop,rock,elektro,r&b kanımca bu albüm karma bir albüm gibi..

szr67
20-12-07, 01:08
rock karışımlı electronic bir albüm dinlediğim intro bunu gösteriyo bana diğer şarkılar neyi gösterir bilmem ama ama şunu inanın bir şarkıcı için electronic bir albüm çok daha ucuza mal olur...bir sanatçını işine gelir.bu tarz müziğin içine sazını kanunu darbukanı da rahatlıkla koyabilirsin bir sorun olmaz ama dediğim gibi rock karışımlı electronic bir albüm gibi geldi bana

ozinga
20-12-07, 01:20
umarım intro bi şaşırtmacadır yoksa ben akustik ,canlı çalınan bi müzik göremedim...inşallh tamamı elektronic bi albüm yapmamıştır..

denizmavisi
20-12-07, 01:30
umarım intro bi şaşırtmacadır yoksa ben akustik ,canlı çalınan bi müzik göremedim...inşallh tamamı elektronic bi albüm yapmamıştır..

umarım dediğin gibidir benim de korkum bu tarzını değiştirip sevmediğim elektro vb.tarzda bir müzik yapması introyu de dinleyince şüpheye düştüm onun için albümü çok merak ediyorum hayal kırıklığına uğramam inşallah:6:

Tar-Khan
20-12-07, 01:41
bence olmasini istgerim ama
bence iyi duyumlar almaz...
cünkü trde yapanlar oldu hande yener gibi...
tarkan 4 yil aradan sonra farkli bir satüst ile gelmeli ama bu tarzdan bi kac sarki olursa süper olur...