PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu albüm şahane 'HANDE YENER'şahane

szr67
08-11-07, 20:05
okadar ii bestler varki sanki dişi tarkan dinliyorum.ah bir de kıvraklık dans hakimiyetleri olsa dişi tarkan hande yener diyicem.

o kadar kalite şarkılar ve sounlar var ki bir yabancı star türkçe öğrenmiş türkiyede albüm çıkardı.tarkanın bu yeni çıkacak albümünde kullanacağı soundları merak ediyorum.acaba hande yener gibi electronik sounda geçermi.geçerse ii olur çünkü hande yener bunu başardıysa tarkan hayli hayli başarır.

burdan ilan ediyorum;HANDE YENER(APAYRI) 2007 yılının en iyi türkçe pop albümü

devilscream
08-11-07, 20:16
inşallah tarkan elektro popa geçmez
elektro pop belki müzikal anlamda güzel olabilir ama bence elektronik müziklerin birçoğu bana hiçbir anlamda duygu vermiyo ve çok saçma geliyor
tarkan duygusuz müzik yapacak bir sanatçı değil
albümüne bir yada iki tane koyabilir ama tam anlamda elektro pop albümü iyi olmaz

eskalen
08-11-07, 21:40
Müzik direktörleri bunu daha iyi bilirler tabi ki bize laf düşmez ama elektro pop söyleyeceiğini sanmıyorum ...Bence Tarkan ingilizce albümünde olduğu gibi etkileyici ve güzel sound'lar keşfederek, yaratarak güzel ve farklı bir alan yaratacak......Önemli olan farklı olmak zaten.......

mcggs
08-11-07, 21:56
Ben Tarkanın elektro popa geçmesini istemem..Aslında Karma,Ölürüm Sana ve A-acayipsin tipi şarkılar daha güzel olur bence...Hadi hayırlısı :20:

szr67
09-11-07, 11:01
tarkanın şöyle bir cümlesi vardı yeni türk müziğine yeni müzik yeni sounlar gerek diye dünya müzik piyasasını araştırdığım zaman türk müzik piyasasında kullanılmayan sounlara da göz attığım zaman american R&B tarzı türk müzik piyasasında kullanılmamış galiba amerikan r&b türkçe ezgilerle bezenmiş bir albüm çıkabilir diye düşünüyorum..electro sounlar bir kaç şarkıda kullanılması gerekli diye düşünüyorum.dünya müziği R&B ve electro ya kayıyor.tarkan da bir müzik adamı olarak tabiki bunlardan birini takip edecektir.

tara
09-11-07, 12:10
tarkanin elektro popa gecmesi hic dogru olmaz bence.ama biraz merak ediyorum ben tarkan elektro pop okursa nasil olur acaba?

Yakisikli89
09-11-07, 16:06
albümde darbuka, davullar eksik olmuyacak

elektronik müzik olmuyacak

szr67
09-11-07, 16:20
darbuka ve davullar eksik olmayacaksa türk müziğine yeni bir renk nasıl gelecek acaba türkpop müziği ne yeni bir soluk getirmek.böğle olmazki

karma_elcin
09-11-07, 16:28
Walla bence Tarkan ve ekibinin gonlunden ne geçiosa onu yapmalılar...Müzikten anlayanlar onlar. Hande Yener'in albümü iyiydi müzik sektorundeki diğer albumlere bakıldığı zaman fakat hande bi de dans edebilse ahh Hande ahh danscıları cok ii 2 italyan danscısı var yetio da artıo, ama hande dans etmesiiiin!!! :9: :9:

HakanÇelik
09-11-07, 17:50
okadar ii bestler varki sanki dişi tarkan dinliyorum.ah bir de kıvraklık dans hakimiyetleri olsa dişi tarkan hande yener diyicem.

o kadar kalite şarkılar ve sounlar var ki bir yabancı star türkçe öğrenmiş türkiyede albüm çıkardı.tarkanın bu yeni çıkacak albümünde kullanacağı soundları merak ediyorum.acaba hande yener gibi electronik sounda geçermi.geçerse ii olur çünkü hande yener bunu başardıysa tarkan hayli hayli başarır.

burdan ilan ediyorum;HANDE YENER(APAYRI) 2007 yılının en iyi türkçe pop albümü

Hande Yener'in 2007 yılında çıkardığı albümün adı "Apayrı" değil, "Nasıl delirdim"... İnsan bir albümün ismini dahi bilmeden, nasıl beğenir ve Tarkan'ın albümünün de öyle olmasını ister anlamış değilim...

szr67
09-11-07, 18:13
sorry hakan bey ama ben apayrıdan bahsettim zaten son albümünü aslında apayrıdır.sizin bahsettiğiniz single a benzer bişey hoş bir single değil zaten ben apayrıdan bahsediyoruz zaten burda

tarkan_mania
09-11-07, 23:16
Türkçe pek fazla dinLemiyorum açıkçası :19:
dinLeyeßiLceğim Tarzda Türk sadece Tarkan var! zaten onun yeri apayrı iLk aşkım bnmm :10:
vaLLA hiçbir kadını da beğenmiyorum güzeL söyLeyemiyoLar..
eLde de var vaLLa meseLa bi Shakira, rihanna vs vs bizde nerdeee :19:
Tarkanda oLmasa iice haLimz harap :9: :16:

HakanÇelik
10-11-07, 18:21
http://www.dr.com.tr/DNR_Folders/pictures/00000002250/0000000225074_3_1.jpg

1 kibir (yanmam lazım)
2 ne yaparsın
3 yalan olmasın
4 romeo
5 fırtına
6 şu an erken
7 paranoya
8 nasıl delirdim
9 kurtar beni
10 kötülük
11 sen anla
12 aşkın gücü
13 naciye
14 seni sevi... yorumlar yok
15 kibir remix (cd bonus track)

Görüldüğü gibi sıngle değil, albüm. Senin bahsettiğin albüm 2006 yılında çıkmıştır. 2006 yılında çıkan bir albümün, 2007 yılının en iyi albümü olması imkansızdır.

ozgee
10-11-07, 22:00
tüm sarkıları elektro olmaz herhalde sarkıları dinlemedende yorum yapamam ama olursada kendisi bilir

ozinga
11-11-07, 01:26
zaten come closer albümü de elektronic gibi bişeydi canlı çalınan bir kaç şarkı dışında diğerleri programlama müzikleriydi...sadece keyboard....hiç gerek yok tamamen elektronic müziğe... yapan yapıyo zaten dünya da çook... önemli olan fark yapmak...

Mega Fanat
11-11-07, 12:41
Tan olarak bütün albümün elektronik soundlardan ibaret olması bence hiç de iyi bir fikir deyildir.Zaten elektronik müziyi ben pek de sevmem.Ama söz konusu TARKANsa öyle bir elektronik müzik yapar ki her kes hayran kalır.Ama yine de bu bütün albümün elektronik saundlardan ibaret olmasına getirmemeli.:1:

arjen22-tarkan
11-11-07, 14:16
Elektro Müziğe Geçmesini Bi Anlamda İsterim ... Ama Enesin söledikleri de doğru gibi me geliyor ... elektro müzik tehlikeli çok eleştiri alabilir ülkemizde !!!