PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın şarkısı Banu'ya gitti.

szr67
06-11-07, 11:19
Nazan Öncelle çalıştığı için Sezen Aksuyla arası açılan Tarkan, bir süre önce Minik Serçe ile arasındaki buzları eritmişti.

Bir dönem prodüktörlüğünü de yaptığı Nazan Öncelle artık görüşmeyen Tarkan, yeni albümünde Aksudan destek aldı. Albümünde çıkış şarkısı olarak da Sezenin Nezaket parçasını seçti. Ancak bu şarkıyı son anda albümünden çıkarınca ikilinin arasının açıldığı dedikoduları yayılmaya başladı. İddiaya göre Nazan Öncel de bunu fırsat bilerek Tarkanla arasındaki buzları eritmek için bir şarkı yaptı. Ancak Tarkan, Sezen�le arasının açılmaması için Öncel�in şarkısını kabul etmedi. Nazan Öncel de Sallan isimli bu şarkıyı yeni albüm hazırlığında olan Banu Zorluya verdi.

http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=06.11.2007&Newsid=145500&Categoryid=8

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5810)

eskalen
06-11-07, 11:58
Banu Zorlu Nazan Öncel 'den önceden de bir şarkı almıştı...Galiba adı "Gönül çiçekleri".....nazan öncel herkese kızıp kızıp güzel şarkılarını mankenlere verip verip duruyor....Yazık yani kendi bilir tabikide....Teşekkürler haber için.....

sarıpapatya
06-11-07, 17:01
bu haberi bende okudum valla banu zorlu nasıl söylıcek bakalım onada şans getirir belki bu şarkı nede olsa işin içinde tarkanın adı geçıyo:)

Tar-Khan
06-11-07, 17:10
haha
tarkan ona mi kaldi...
geliyorlar gurluluk kisaknclik yapyorlar yazik
nazan öncel yasina göre akli dengi yerinde düsünüyordum...

**MegaStarkan**
06-11-07, 17:28
sarkisini baskasina vermesinden dogal bisi yok.
umarim banu zorluya sans getirir....
tskler haber icin

devilscream
06-11-07, 17:55
banu zorlunun iyi bir sesi var
iyi yorumlayacağını inanıyorum nazan öncelin vereceği şarkıyı
haber için teşekkürler szr67

TarkanColl
06-11-07, 18:05
Bir zamanlar Banu Zorlu kendisini "Dişi Tarkan" olarak tanıtmıştı. Hala Tarkan üzerinden albüm satmaya çalışıyor sanırım. Bu haberi basına kesin Banu Zorlu vermiştir. Tarkan'ın şarkıdan haberinin bile olmadığını düşünüyorum.

fantin
06-11-07, 19:32
Uydurma olduğu çok belli bu haberin:16:

mcggs
06-11-07, 21:30
haber için sağol ama banu zorluyu pek sevmem..her neyse.. ;)

sinemtevetoglu
07-11-07, 01:38
evet evet eminim öyledir...bu magazinciler safi polemik bizim bu sitedeki abuzittin isimli arkadaş gibi o da ayda bir girip polemik yaratıp çıkıyor ya:28:

Pamela_beyazgul
07-11-07, 20:01
tesekkurler haber icin

arjen22-tarkan
08-11-07, 12:19
umarım Aralarında Bi Sorun Kalmaz En Kısa Zamanda Düzelir Sezen Aksu Türkiyenin En Büyük Kadın Şarkıcısı ama nazan da çok iyi bi şarkıcı kabul etmek lazım ... haber için teşekkürler

ozgee
09-11-07, 18:58
sarkıyı baskalarına vermesi normal ama bu haber pek inandırıcı gelmedi bana:19: