PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizide cok sevdim tarkandaşlarım

tunalı
05-11-07, 23:06
slm arkadaşlar ben d. bakırdan tuna bu siteyi bir kac gündür kullanıyorum ama yazmak bu güne nasipmiş yani bende yeniyim cok sevdim sitenizi ve sizi cok cana yakınsınız cok tatlısınız canım tarkan daşlarım size benim tarkan hayranlığımın nasıl başladığını anşlatıcam

annemin deyişine göre

BEN 6 YAŞINDAYKEN BİZİM ÜST KATTA OTURAN HACER TEYZE DİYE Bİ KADIN OTURUYORMUŞ BU KADIN KİMSESİZMİŞ SADECE Bİ OĞLU VARMIŞ BU OĞLUDA ASKERDE ŞEHİT DÜŞÜNCE HACER TEYZE Bİ TRANVA GECİRİYOR VE TARKANI KENDİ OĞLU SANMAYA BAŞLIYOR DEVAMLI ONUN GÜNDEMİNİ TAKİP EDERMİŞ BİDE TARKANIN KASEDİ EVİNDE HİC SUSMAZMIŞ BENİDE COK SEVEN HACER TEYZE BENİ DEVAMLI EEVİNE GÖTÜRÜP SEVERMİŞŞYANİ SİZİN ANLIYACAĞINIZ TARKANIN BÜYÜK SEVENİYMİŞ SONRA HECER TEYZEYİ HUZUR EVİNE VERİYORLAR (ONUN İSTEĞİYLE) BİZİMKİLER BAZEN ZİYARET EDERMİŞ AMA SONRA YANİ UNUTULMUŞ BEN BU HİKAYEYİ GECEN YIL DUYDUM VE BUNALIMA GİRDİM COK ÜZÜLDÜM SONRA ONU ARAMAYA BAŞLADIM D. BAKIRDAKİ H. EVİNDEN CIKMIŞ Bİ AKRABASINDA KALIYORMUŞ BU TÜR ŞEYLER DE HUZUR EVLERİNDE GİZLİ
TUTULUR BÜYÜK UĞRAŞLAR SONUCU ONU BULDUM ONU BENİ GÖRÜR GÖRMEZ TANIMASINA COK ŞAŞIRDIM ÖLE Bİ SARILMASI VARDİKİ BANA COCUKLUĞUMDA ONUN EVİNE GİTTİĞİM GÜNLERİ HATIRLATTI VE COK DUYGULANDIRDI TARKANIN OĞLU OLMADIĞINI ANLŞAMIŞTI AMA YİNE DE ONU COK SEVİYORDU(SEVİLMİYECEK BİRİMİKİ SEVMESİN)HER TARAFA ONUN RESİMLERİNİ KOMMUŞTU OGÜNDEN SONRA HER GÜN ONU GÖRMEYE GİTTİM GİTMEDİĞİM GÜN O GELİRDİ TARKANLA İLGİLİ HER ŞEYİ BİLİYORDUBENİM DE ONUN HAYRANI OLDUĞUMU GÖRÜNCE BENİ DAHA COK SEVMEYE BAŞLADI AMA GEL GÖRKİ İKİ AY EVEL HACER TEYZEYİ KAYBETTİK VE ONDAN SONRA KENDİMİ COK YANLIZ HİSSETTİM BUNALIMA GİRDİM BELKİ SİZE SACAMA GELİR AMA İNTİHARA BİLE KALKIŞTIM CÜNKÜ KENDİMİ Bİ BOŞLUĞA DÜŞMÜŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM AİLEMİN DESTEĞİYLE COBUK TOPARLANDIMBAZEN ONUN MEZARINA GİDİP KONUŞUYORUM DERTLEŞİYORUM CÜNKÜ BENİ Bİ TEK O ANLIYOR

ARKADAŞLAR BELKİ BİRAZ HÜZÜN VERİCİ OLDU AMA YAZMAK İSTEDİM İŞTE BU ARA DA ARTIK YALNIZ DEĞİLİM CÜNKÜ TARKANDAŞLARIM VAR(SİZ)
KABUL ETTİĞİNİZ İCİN SAĞOLUN

http://img264.imageshack.us/img264/4648/hosgeldin7ue.gif

Aramiza hosgeldin arkadasim, iyi vakit gecirmen dilegiyle.
Herhangi bi sorun olursa bizlere ulasabilirsin. Ama önce Yardim bölümüne bakmani tavsiye ederim :20:

TarkanColl Ailesine tekrar tekrar hosgeldin, ben Duygu:1:

tarkanfan
05-11-07, 23:46
Aramıza hos geldin arkadasım...

tunalı
06-11-07, 00:25
http://img264.imageshack.us/img264/4648/hosgeldin7ue.gif

Aramiza hosgeldin arkadasim, iyi vakit gecirmen dilegiyle.
Herhangi bi sorun olursa bizlere ulasabilirsin. Ama önce Yardim bölümüne bakmani tavsiye ederim :20:

TarkanColl Ailesine tekrar tekrar hosgeldin, ben Duygu:1:

hoş buldum sağol

Aramıza hos geldin arkadasım...

hoş gördüm sağol

sarıpapatya
06-11-07, 00:39
merhabaaa hoşgeldinn:20:

scorpioness
06-11-07, 00:43
Aramıza hoşgeldin güzel yorumların ve paylaşımlarınla buraya renk katacagını umarım:41:

**MegaStarkan**
06-11-07, 17:19
aramiza hosgeldin ;)
ilginc olay'lar yasamissin. bizle paylasidigin icin tskler...

devilscream
06-11-07, 17:58
aramıza hoşgeldin;
değerli yorum ve paylaşımlarını bekliyoruz;)

tarkan_aski
06-11-07, 19:25
aramiza hosgeldin :D

tarkan's angel
06-11-07, 21:27
welcom honey :29:

eskalen
06-11-07, 21:29
Hoşgeldin aramıza......Hikayeni bizlerle paylaştığın için teşekkürler.......

tunalı
07-11-07, 16:08
hepinize cok tşk ederim candan ve samimi tavırlarınız icin aranızda olmaktan cok mutluyum inşallah bundan sonra hep beraber olacaz tekrar tşk ederim sağolun

megasterkan
07-11-07, 16:39
hoış geldin .. tarkanla ilgili buna benzer çok hikaye olduğunu biliyonuzmu