PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar , Ayhan GÜNYIL projesinde vocal yaptı.

szr67
04-11-07, 19:56
sizinle paylaşmak istedim www.ayhangunyil.com sitesini bir kez girmeniz gerek.gitti gideli şarkısı ayhan günyıl tarafından bir kez daha yorumlanmış bilmeyenlere de söyliyim ayhan günyıl tarkanın gitaristi ve TARKAN Ayhan GÜNYIL projesinde vocal yaptı. Albüm adını taşıyacak olan (Skylight) Gökyüzü adlı parçada sanatçı'ya Tarkan, yapmış olduğu harika back vocal ile eşlik etti. Bu şarkı kendınden cok söz ettirecek. Sizleri alıp bir diyardan başka bir diyara Gökyüzü'ne savuracak.

bu yazının bir çoğu siteden alıntıdır yanlız gitti gideli şarkısını dinlemenizi isterim inanılmaz bir yorum..

TarkanColl
04-11-07, 20:05
Enstrumental bir albüm mü acaba. Çok güzel olmuş. Kısacık demoda bile gittim başka diyarlara. Aralarda Tarkan'ın sesini duymak ne hoş olacak...:10:

**MegaStarkan**
04-11-07, 20:07
sarki zaten süper. insallah yeniden bisiler yaparlar.
tskler szr67

scorpioness
04-11-07, 20:09
Güzel ve farklı bir haber yakalamışsın tebrik ederim ayrıca parçaları çok beğendim projede Tarkan'ın da yer alması ayrı bir zevk eminim ki çok kaliteli bir albüm geliyor hayırlısı olsun çıkınca hemen alalım :)

szr67
04-11-07, 20:12
arkadaşlar skylight -gökyüzü inanılmaz mutlaka dinleyin tarkanın kısa nameleri süper bir yorum katmış diğerleride inanılmaz tarkan birçok çalışanın takip ediyorum tabi sizlerlede paylaşıcam

M-Yildiz
04-11-07, 20:15
Bu albümü kesinlikle almaliyim, soundlar cok hosuma gitti=)

eskalen
04-11-07, 20:17
"gitti gideli" ensturmantal'i süper.....Bilmiyordum önemli bir gitarist olduğunu .......Çok güzel çalışmaları var, Tarkan'da onu bırakmamış belli.....Türkiye'nin çok iyi gitaristlerinden ,öğrenmiş olduk.....Görüyordum hep konserlerde orkestra olarak en önlerde yer alıyor ama bu kadar ileri derece tanımıyordum....Saol paylaşım için.....

karma_elcin
04-11-07, 20:49
bu versionu da cok hoş olmuş...

gence
04-11-07, 20:53
İlk defa duydum bu projeyi.Şarkılar hoş.türkü bile çalmış.Yeşil ördek gibi daldım göllere.Teşekkürler haber için

Ganador
05-11-07, 00:15
ctesi gunu turkhavayollariyla uzun bir ucus yaptim ve hem kalkista hem iniste gitti gideli caldi bende merak ettim kim yorumlamis diye.Harika

HND
05-11-07, 02:05
bu gece vaktinde bittim ben ya.. harika:20:
gökyüzü de enfes :}
tskler.

RaSKaS
05-11-07, 19:21
gerçekten güzel bir albüme benziyor
gitti gideli ,hicaz perşevi,dem ilk dinleyişte hoşuma giden parçalar

devilscream
05-11-07, 19:54
çok güzelmiş gerçekten;
gitti gideliyi entsrümental olarakta dinlemek çok güzel
haber için teşekkürler szr67

tufanzenger
05-11-07, 21:57
çok güzelmiş ya.. teşekkürler güzel haber için..