PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok ağlamıştımmm

sarıpapatya
04-11-07, 16:15
tarkanın acayıpsın albüydü bak anlatırken bile içim gitti daha şimdiden ozamanlar yaş ollark küçüktük tabi tarkan sponsorluğunu bir cips markası üstlenmişti ve paket biriktirip konser bileti almaya hak kazanıyorduk benim içim dışım cips olmuştu her dakıka cips yer hale gelmiştim ama bileti almayı başardım izmit ismet paşada konseri vardı tarkanın tarkan benim yaşadığım yere gelıyordu çok heycan vericiydi bilet elimde o günü beklıyordum hetcanla abime söyledim beni konsere götürürmüsün diye oda tabi gideriz dedi onada bilet almak için cips yemeye devam etim ben tabii ama abim gerek yok ben alırın diyınce durdum ve konser günü geldi çattı ben kıyafetlerimi hazırladım nelar yapıcamı düşünmeye başladım çok heycanlıydım saat yaklaşıyordu ama abim ortada yoktu götürmiceni anlamiştım ama yınede ümidimi kaybetmeden beklemeye devam ettim konser saati geldi ben hala evdeydim bilet elimde teybe kaseti koydum hıçkıra hıçkıra ağladım gidememiştim konsere ama abim gitmişte ve ertesi gün neler olduğunu anlatmıştı hala üzülürüm yediğim onca cipsemi yanıyim konsere gidememeye mi ama o bileti hala saklarım canım abimm benim şimdi işinden dolayı o gidemiyo bense konserlerini kaçırmıyorum eee buyuduk artık :20::36:

zigi
04-11-07, 16:37
sarı papatya üzüldüm senın adına gercekten çok kötü bi durum benim bi tane teyzem varr genc daha çok sevio tarkanıı oda bi gun böle bi yerden bilet almış gidememiş şimdi bana verdi bileti ben saklıorumm senın acını anlıya bilirum gercekten uzuldumm

gence
04-11-07, 21:08
çok kötü bi durum ya.Bilirim o duyguyu.Opet konserlerinde babama al dedim benzin gidelim dedim.Gitti inadına hep Shell den aldı.O sıralar şehir dışına gittiği için çok yakıt alıyodu.Yani bilet alma şansım varken babamın gıcıklığı yüzünden alamamııştık.Ama biz de büyüdük artık

Mega Fanat
05-11-07, 19:10
Of ya!Bende senin halinden iyi anlıyorum.İki kez TARKANcım Azarbaycana gelmiş hiç bir konserine gidememişim.Bende konser zamanını kasetlerini dinleyerek ağlaya-ağlaya geçirmiştim.Çok üzücüydü.Ama şimdi kendime söz vermişim bu defa geldiyinde kıyamet kopsada gideceyim İNŞALLAH!:41:

selin_trkn
13-01-08, 19:53
gerçkten kötü bi durummuş ama artık gidebiliyosun ya ona bak hiç yoktan sizin oraya geliyor.bizim oraya hiç gelmiyo :(:(