PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : d.bakırlı

tunalı
02-11-07, 10:55
bir umut belki okursun diye yazıyorum ama okumayacağınıu biliyorum bu hayyattta okadar yanlızım ki yanlızlığımı sadece seninle paylaşıyorum cünkü senden başkası beni anlamıyor seni seviyorum

gün gelecek o cakmak cakmakgözlerin benide görecek

T-A-R-K-A-N(aşığı)
03-11-07, 12:57
bnde katıulıorum insan hep hakettiği gibi yasarmıs bnde artık senin o gözlerini hakettiğimi düşünüorum

arjen22-tarkan
03-11-07, 14:14
Arkadaşım Bende Diyarbakırlıyım Ama Diyarbakırı böyle varoşkent falan göstermen hoş deil !! çünkü insanların gözünde başka bi etki bırakıyorsun ... bazı insanlar diyarbakırı zaten yanllış bilior yanlış tanıor bi de sen malzeme yap iyiii!! Diyarbakır Son Derece Modern ve Kültürlü bir kent ... ! Varoş maroş deil diyarbakır batıdaki insanlar gelip görmek istediklerini söylüyorlar ama korkuyorlar hayıııııırrr diyarbakır en az istanbul gibi modern ve kültürlü bi şehir !!! ben istediğim zaman küpe takabiliyorum saçımı uzatıp arkadan bağlayabiliyorum ve kimsede bi şee diyemiyo !!! Lütfen diyarbakırı yanlış tanımayın ... aranızda belki diyarbakırı görenler wardır ...diyarbakır kesinlikle varoş kent deill!!

tunalı
05-11-07, 21:27
Arkadaşım Bende Diyarbakırlıyım Ama Diyarbakırı böyle varoşkent falan göstermen hoş deil !! çünkü insanların gözünde başka bi etki bırakıyorsun ... bazı insanlar diyarbakırı zaten yanllış bilior yanlış tanıor bi de sen malzeme yap iyiii!! Diyarbakır Son Derece Modern ve Kültürlü bir kent ... ! Varoş maroş deil diyarbakır batıdaki insanlar gelip görmek istediklerini söylüyorlar ama korkuyorlar hayıııııırrr diyarbakır en az istanbul gibi modern ve kültürlü bi şehir !!! ben istediğim zaman küpe takabiliyorum saçımı uzatıp arkadan bağlayabiliyorum ve kimsede bi şee diyemiyo !!! Lütfen diyarbakırı yanlış tanımayın ... aranızda belki diyarbakırı görenler wardır ...diyarbakır kesinlikle varoş kent deill!!

arjencim d. bakır türkiyede hor görülüyor bunu bütün dünmya biliyor sadece biz değil bu varoş ken t kelimeside ordan başka niyetim yok insan kendi memeleketini kötülermi yanlış düşündüğüne üzüldüm

serpil
18-11-07, 15:05
selam tarkanım sana msj yazdıkca sıkılmıyor aksine heyanlanıyorum sanki seni karşımda görüyormuşum gibi bir his oluyor yeni kasetinin çıkmasını heyacanla bekliyorum seni kocaman öpüyorum sevgilerimle ankaradan serpil

MEGASTAR
20-11-07, 04:09
arkadaslar bende doguluyum ama burasi bi Sanatcinin fan sitesi Lutfen o tur konulara girmeyin Diyarbakir hor goruluyomus felan lutfen Cunku Bende diyarbakiri cok seviyorum.

tunalı
21-11-07, 17:12
arkadaslar bende doguluyum ama burasi bi Sanatcinin fan sitesi Lutfen o tur konulara girmeyin Diyarbakir hor goruluyomus felan lutfen Cunku Bende diyarbakiri cok seviyorum.

bu konuda yaptığım hatanın farkındayım ama ne yapayım silemedim o msj ı

**MegaStarkan**
21-11-07, 17:21
sorun'lara neden olan kelime konu basligindan silinmisdir....

tunalı
22-11-07, 18:47
sorun'lara neden olan kelime konu basligindan silinmisdir....

cok saolun ya bi kelime yazdım pişman oldum oh be hafifledim vallah