PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : album cikmadan 2gun once sarkilar dinlemek istermisiniz kisa olarak tabi

OzgurBuldum
02-11-07, 02:22
Baslikta yazdigim forumda, "szr67" nickname ini kullanan arkadasin gercek kimlik bilgilerini rica edecegim sizden. Kendisi asli astari olmayan ithamlarda bulunmus hakkimda. O forumda ve aktif diger forumlarda, soylediklerinin tamamen gercek disi oldugunu soyleyip, sahsimdan ozur dilemedigi takdirde hukuki yollara basvuracagim. Tarkan in yeni albumunde calismadigim gibi, konunun hassasiyetini bildigimden sarkilari dinlemiyorum bile. Bu kadar ozen gosterdigim bir konuda ileri geri konusulmasina asla izin veremem. Lutfen ilgili kisinin bilgilerini tarafima bildiriniz. Simdiden tesekkurler.

Ozgur Buldum
www.ozgurbuldum.com
ozgur@ozgurbuldum.com

scorpioness
02-11-07, 03:03
Öncelikle merhaba bu konuda ki hassasiyetinizi çok iyi anlıyoruz ve aynı şekilde bizde aynı hassasiyeti gösteriyoruz zaten konuda da bunu belirtmişiz ne yazık ki Tarkan'ın albümü hakkında her şekilde herkes bişeyler yazıyor biz burda gerçek Tarkan hayranları olarak asılsız ve yalan haberlere gereken cevabı veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz kaldı ki zaten bu forumda ve diğerlerinde atıp tutan arkadaşlar var ve bunlar zaten herkes tarafından bilinir ütopyası geniş insanlar görülüyor ki hayal güçleri fazla çalıştıgından veya bu bir hastalık olabilir belkide kendi ellerinde olmadan kurdukları hayalleri ile yaşıyorlardır bunu da bilemeyiz yazıp çizerler siz suna inanın ki bizler onların ütopyalarına kapılmayacak zekalara sahibiz ve konu açımlarında kendilerine gereken uyarıyı yapmıs yada silmişizdir forumumuz olarak sizi temin ederim ki şahsınıza yapılmıs yazımları ciddiye almadıgımız gibi yapan kişiye de gerekli cevapları sunmusuzdur şarkı yayınlama konusunda da site sahibi arkadasımız''Bence o şarkıları o stüdyodan dışarı çıkartma. Tarkan'a kötülük yapmış olursun. Ayrıca eğer şarkılar stüdyodan çalınırsa Hitt'den tanıdıklarımıza senin mail adresini de vereceğimizi unutma...'' şeklinde uyarmıstır yani bence sizde kafanızı fazla yormayın böyle insanlara çünkü herkes kimin ne oldugunu çok iyi biliyor ve bence değmez gibime geliyor.. zaten o kişiyi takip altında tutuyoruz heralde ki bu yazınızdan sonra da kendisi bir özürü borç bilir erdem olarak...

Sözü edilen konu : http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5282&page=2

szr67
02-11-07, 11:22
sayın özgür ve yönetim sizlerden ilk önce özürlerimi iletmem gerek çok büyük bir yalan haber olduğunu kendimde farkındayım.2aydan bu yana uğraştığım kişiyi halen daha aramaktayım bu yazıyı ve başka ne yazdı artık orasınıda bilmiyorum.benim adıma abuk sabuk haberler yayınladığını bilmiyorum.bu siteye bir kaç kez girmişliğim vardır.girdiğim zamanlar ise gazete haberlerini sitede yayınlarım bu haberle yakından uzakdan alakam yoktur.sizlerden 1000 defa özür diliyorum..eğer o yazan kişiyi bulabilirsem sizlerin eline vericem eğer bu yazı özgür beyin mail adresine de gitmesi gerekiyorsa lütfen özel mesajdan uyarıda bulunun.tekrar tekrar özür dilerim

**MegaStarkan**
02-11-07, 12:26
sayın özgür ve yönetim sizlerden ilk önce özürlerimi iletmem gerek çok büyük bir yalan haber olduğunu kendimde farkındayım.2aydan bu yana uğraştığım kişiyi halen daha aramaktayım bu yazıyı ve başka ne yazdı artık orasınıda bilmiyorum.benim adıma abuk sabuk haberler yayınladığını bilmiyorum.bu siteye bir kaç kez girmişliğim vardır.girdiğim zamanlar ise gazete haberlerini sitede yayınlarım bu haberle yakından uzakdan alakam yoktur.sizlerden 1000 defa özür diliyorum..eğer o yazan kişiyi bulabilirsem sizlerin eline vericem eğer bu yazı özgür beyin mail adresine de gitmesi gerekiyorsa lütfen özel mesajdan uyarıda bulunun.tekrar tekrar özür dilerim
Seni tanimasam inanicaktim. Biraz deja vu yasiyorum sanki. Burda dogru düzgün hatani kabullenip özür yazicagina yalan üstüne yine yalan atiyorsun.
Yalan atiyorsan bari taktdigini degisdir. Hep aynisi olmaz dimi arkadasim?

sewgili forum yöneticileri aylardır.benim adımdan yalan yanlış haber dağatan biri mevcut bu forum sitesiden bilirsiniz herhalde sezerzaman ismiyle yani benim ismimle herkesi kandırıyo lütfen sizden ricağım bu üyeliği iptal edebilirmsiniz bunun kim olduğunu araştırmak dayım.bulunca ne olacağını kendisi bile anlayamayacak....
Cum May 04, 2007 1:46 pm
Kaynak: megastarkan

Bilmiyorsun galiba ama her forum'da varim ve baska bi forumda böyle bi duruma düsdügünde ben o degilim biri sifremi calmis gibi sözler etdigin üsteki alinti'da herkes görebilir. Gec bunlari....
Bayiyorsun yavas yavas. Eger burda'da uzun süre kalmak istiyorsan kendine gelmelisin....
Özürün özür olmadigi icinde kabul edilmemisdir.

szr67
02-11-07, 13:04
haklısın kardeşim şuan hotmailim de hacker lı aynıs o forum sitesinde de oldu çok haklısın.bu benim galiba kaderim bu kişiyi bulmak megastarkan sitesinde uyarmıştım yanlız akıllanmadı beni yanlış tanımanıza neden oluyor.bunun kim olduğunu biliyorum bunun beşimdeyim inanın kısa bir süre içerisinde son bulucak

eğer birdaha böğle abuk sabuk yazılar gelirse siteden beni atabilirsiniz ama tarkana veya size yada çalışanlarına herhangi bir garezim yok.inanın kendi ellerimle yazdığım haber 3-5 i geçmez adımı hackerlayan kişi üye olduğum siteler de atıp tutuyor.kendisini sert bir biçimde uyarmıştım ve gene karşıma çıktı.sayın özgür buldum ve tarkancoll sitesi yöneticelerinden ve hayranlarından özür diliyorum.bu yalan haberleri bir daha kesin kez görmeyeceksiniz bunu kendi yöntemlerimle halledicem çünkü bende bir tarkan hayranıyım.kimseye sıkıntı vericek yalan yanlış bir şey asla yapmam yapamam.bu yalan yanlış haberler yüzünden beni hep yanlış tanıdınız.tekrardan özür diliyorum.saygıyla selamlıyorum.

scorpioness
02-11-07, 14:22
Aklını başına alman senin için en hayırlısı umarım özürünü Özgür Bey kabul eder de bu işten sıyrılırsın insanların meslek ahlaklarına senin saçmalıklarınla leke sürmeni kaldırmalarını beklemiyordun heralde dimi?... Herzaman dediğim gibi burda yazılanlardan herkes kendi sorumludur ve bu forum en çok takip edilen forumdur olayda gördügünüz gibi öyle sallarım tutar edebiyatı burda geçmez bu konuyu hiçbirzaman silmeyecegim gören görmeyene anlatsın aynı saçmalık tekrar yaşanmasın Özgür Bey bu özürü yeterli görüyorsa sana da küpe olsun ama eğer isterse ona her şekilde bilgilerini veririm bu da haberin olsun.! Ayrıca senin hakkında ne yapacagımıza yönetim olarak karar verecegiz.

szr67
02-11-07, 15:11
tekrardan hepinizden özür diliyorum..bir daha asla olmayacak

OzgurBuldum
02-11-07, 17:32
tekrardan hepinizden özür diliyorum..bir daha asla olmayacak

Bunu yapan her kim olursa olsun su anda benim muhatabim sizsiniz. Sizin uzerinize kayitli bir otomobil suca karisirsa siz de bundan sorumlu olursunuz. Kimliginizi aciklayin lutfen ! ! !

szr67
02-11-07, 17:49
adım sezer özgür bey benim bu yazılanla bir ilgim yok.bir kez daha ifade ettim özürlerimi de şahsi olarak ilettim.o yazan kişinin peşindeyim size sonsuz saygım var.benim yaşım 21 aracımda yok sade bir vatandaşım sakin bir konuşma ile hallediceğimizi sanıyorum.saygıda hiç bir zaman kusur etmem saygılar.

scorpioness
02-11-07, 18:21
Konuyla alakası olmayan kişiler karışmasın.

OzgurBuldum
02-11-07, 18:27
adım sezer özgür bey benim bu yazılanla bir ilgim yok.bir kez daha ifade ettim özürlerimi de şahsi olarak ilettim.o yazan kişinin peşindeyim size sonsuz saygım var.benim yaşım 21 aracımda yok sade bir vatandaşım sakin bir konuşma ile hallediceğimizi sanıyorum.saygıda hiç bir zaman kusur etmem saygılar.

Forumlara az sayida yazdigim icin size ozelden cevap veremiyorum. Benim sahsima bir hakarette bulunulmus olsaydi bu meseleyi bu kadar uzatmazdim. Ama konu benim isimle alakali. Hic kimsenin 13 senedir lekeleyemedigi kariyerimi, ki buna sebep olacak bir yanlislik asla yapmadim,ne size ne de sizin hesabinizi hackleyen bir kendini bilmeze lekeletmem. isin icinde benim 13 senedir calistigim biri de var. Ki ben ondan ogrendim bu isin ne kadar titizlik ve saygi gerektirdigini. Burda benim kariyerime ve is disiplinime, ahlakima dil uzatildi. Siz ya da baskasi bu onemli degil. Ben karsimda muhatap istiyorum. Ya " Bu isi ben yaptim, sizden, Tarkan'dan ve de burdaki tum okuyan herkesten ozur diliyorum ! " diye bu isi ustlenirsiniz, ya da bana ilgili kisinin bilgilerini veririsiniz. Bu iki dedigimi de yapmadiginiz takdirde sizin hakkinizda manevi ve maddi tazminat davasi acacagim.Cunku neticede benim is guvenilirligime ve kisisel ahlakima dil uzatilmis ve siz de buna sebep olmus durumdasiniz. is guvenilirligime dil uzatarak benim maddi kaybima, sahsimi ahlaksiz guvenilmez bir kisi olarak nitelendirmis oldugunuz icin de manevi olarak zarar gormus durumdayim. Bunu ne sizin ne de yapan baska birinin yanina birakmam...Turk Telekom savcilik kanaliyla suc duyurusunda bulunuldugu takdirde sizin IP adresiniz, ev adresiniz, telefonunuz gibi bilgileri hemen verir bunu da unutmayin ! Bu isini bu gece cozun ! ! !

Saygilar,

Ozgur Buldum

TarkanColl
02-11-07, 19:04

Konuyla ilginiz yok ise ve bu forumda sizin şifrenizi bulup başkaları girip yazılar yazıyorsa üzgünüm ki sizi forumdan atmak zorundayım...

TarkanColl.com Yönetim Ebru

szr67
02-11-07, 19:16
özgür bey bunu yazan kişinin kim olduğuna dair hiç bir fikrim yok ama şunu söylemek istiyorum bunu ben üstüme alınarak sizden ve tarkandan özür diliyorum.bu benim için gerçekden hayal kırıklığı olmuştur.inanın beni tanıyan bilenlerin karşısına genç yaşıma rağmen terrbiyeli dürüst bir insan olarak karşılarına çıktım.eğer bu benim üstüme bir leke olarak sürülürse inanın hiç bana sarfedilmeyen kelimeler ve sarfedilecek bu konuyu üstüme alarak hepinizden özür diliyorum ve sizin ne kadar değer bir müzik adamı olduğunuzu bilerek önünüzde saygıyla eğiliyorum.bu tür yazılarla inanın bir daha karşılaşmayacaksınız.size güveniyor ve gerçekden de sinir bozucu bu olayı.bir daha görmeyeceğinizi burdan söz veriyorum.tekrardan çok özür diliyorum umarım bu konu burda kapanır.sayın buldum 2yıldan beri yaşadığım hacker sorununu bu olaydan sonra sona ermiştir.saygılarımla

sayın ebru hanım

bu sitede gönderdiğim mesajlar sahne tasarımları ve karadeniz ereğli resimleri ve videoları'dır.bu konu gerçekden benim sinirleri son seviyeye çıkarmıştır.bu konu son bulmuştur eğer ki bir daha böğle edepsizce yazılan yazılarla karşılaşırsanız beni atın unutmayın ki allahın hakkı 3dür.bu olay megastarkanforumda da başıma geldi.şimdi ise tarkancoll'da bu üzücü olay yüzünden sizlerden özür diliyorum.

yani kısacası bu konuyu üstüme alıyorum ve tarkan hayranları ve tarkan-özgür buldum ve çalışanlarından özür diliyorum.bunları yazarken inanın ağlıyorum

scorpioness
02-11-07, 19:21
Merakta buyurmayın szr67 bizde sizin adınıza girilmiş bütün İp'ler mevcut yani eğer iddia ettginiz gibi bir durum söz konusuysa o kişide ortaya çıkar hiç şüpheniz olmasın derim ki paşalar gibi ben yaptım deyin herkes sizden bunu bekliyor en azından bunu dogru yapın.

szr67
02-11-07, 19:53
tamam madem bunu istiyorsunuz istediğiniz olsun ben yaptım ben dürüst biriyim açık açık söylemeyi severim tamam ben yaptım hayır bende biliyorum sizde benim linlerim olduğunu ben bilgisayar operatörüyüm ama neyse istediğiniz olmuştur umarım..zaten önceki mesajımdada üstüme alıyorum dedim.

TarkanColl
03-11-07, 16:40
Özgür Bey, szr67 isimli üyemiz suçunu kabullenip kendisinden, Tarkan'dan ve biz Tarkan hayranlarından özür dilediği için hukuki süreç başlatmaktan vazgeçti.

TarkanColl.com forumu kuralları olan ve Tarkan'ın kalitesine yakışır işler yapan ve tüm samimi Tarkan hayranlarını bir araya toplamayı amaçlayan bir site ve FanClub dır. Üyelerimizin de büyük çoğunluğu bu kaliteye yakışır şekilde davranmaktadır. Hepinize çok teşekkür ediyoruz... :29:

Yalnız az da olsa bazı arkadaşlarımız bazı yanlışlar içine düşmektedirler. Sonunun nereye ulaşacağını düşünmeden bazı yalanlar söylemektedirler. Son örneğimiz szr67 isimli üyemizin Özgür Buldum'un adını vererek söylediği yalandır. İşini yıllardır en iyi şekilde yapan ve Tarkan gibi bir dünya starı ile 13 yıl çalışan bir kişinin adını yalanlarla lekelemeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

szr67 rumuzlu üyemizin uyarı aldığını ve bundan sonraki ilk hatasında forumumuzdan süreli uzaklaştırılacağını burada belirtmek ve onun adına Özgür Bey'den tekrar özür dilemek istiyorum. :22:

Bu konuyu kapatıyorum....