PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Söz Tarkan'ın

cristiano_16
31-10-07, 19:04
Okan Bayülgen, bir süre önce 'Makina'ya ara verip, tüm ekibiyle Ata Demirer'e 'Hacıyatmaz' adlı bir program hazırlamış, hatta Ata ilk programıyla rating listelerinde 7. sıraya oturup, iyi bir başarı elde etmişti.

Yeni programı hakkında samimi açıklamalar yapan başarılı komedyen Ata Demirer, daha yolun başında olmasına rağmen, önümüzdeki programlarda hayli iddialı planlar yaptığının da altını çizdi.

Ata Demirer "Bizimkisi bir gece şovu. Amacımız muhabbetin tatlısını, muhabbetin mizahını yapmak. Bizde "Konuk gelsin de yerin dibine batıralım, işte o bize saldırsın, biz ondan birşey çıkartmaya çalışalım" diye bir şey yok. "Abi hoşgeldin, nasılsın iyi misin, bize bir şarkı söylesene..." gibi, bu sıcaklıkta, bu çizgide tutmaya çalışıyoruz" dedi.

Ayrıca ünlü komedyen yeni programına en çok Tarkan'ı konuk etmek istiyormuş. Konuyla ilgili olarak Ata; "Ben programıma en çok Tarkan'ı davet etmek isterdim. Ama zaman ne gösterir bilmiyorum" şeklinde bir açıklama yaptı. Ancak bir süre önce Megastar'ın, "Türkiye'de çıkacak talk show programı yok" demesi üzerine, Okan Bayülgen'le yaşadığı polemik, Ata'nın bu isteğine engel olacak gibi gözükse de, Tarkan'ın kinci davranıp, konuyla alakası olmayan Ata'yı üzeceğine de ihtimal vermiyoruz.

http://www.gezentilki.com/v2/son-soz-tarkanin-10680-1.php?PHPSESSID=e7ff4c2a44fa3f98d9042e3133c24ea0

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5810)

devilscream
31-10-07, 19:26
çok güzel bir program ve Tarkanın katılmasını isterim
ayrıca tarkanın Beyaz Showa çıkmasını da çok istiyorumhaber için teşekkürler

M-Yildiz
31-10-07, 19:55
Tarkan bu programa katilirsa, gercekten Beyaz'a kim ne derse desin biraz saygisizlik yapmis olur. Hemen hemen her defasinda Tarkani begendigini dile getiren Beyaz, bence Tarkani programina getirme seviyesinde, cünkü o diger show-men ler gibi degil bence, yeri geldiginde sakalasir yeri geldiginde ciddiyetini korur. Bunu cogu show-menler yapamiyor.

denizmavisi
31-10-07, 20:28
Keşke Beyaz showa katılsa ama hiç zannetmiyorum megastarımız göz önünde olmayı sevmediği için çıkmaz olur ya bir gün çıkarsa da en iyi ve en kaliteli show beyaz showa çıkmalı derim

KelebeQ
31-10-07, 20:33
Tarkan illada bi show'a cıkıcaksa bu Beyaz Show olmalı kesinlikle..

ben eskiden istemiodum ama simdi istiorum.. bi uzun uzun izleyemicekmiyiz onu Tvde yahu.. biraz bizide düsünsün.. en azından 1 kereligine....

ama iste bi kere o lafı etti.. o yuzden cok dusuk ihtimal mlsf!

Lorenser
31-10-07, 20:42
Tarkan illada bi show'a cıkıcaksa bu Beyaz Show olmalı kesinlikle..

en azından 1 kereligine....

bir kere cikti Hülya Avsar show´a

devilscream
31-10-07, 20:45
bir kere cikti Hülya Avsar show´a
hülya avşar showa 2 defa katıldı;)

RaSKaS
31-10-07, 20:47
Tarkan ı beyaz show da görmeyi çok isterdim ama zor gibi görünüyor
ata nın programıda güzele benziyor
en azından okan ın programı gibi seviyesiz bir program değil ..

Mega Fanat
31-10-07, 21:35
Ben de Beyaz Show-ya katılmasını isterim.

**MegaStarkan**
01-11-07, 00:25
ben ata'ninkini daha izlemedim.
bence cikmasin hic birine....

Ganador
01-11-07, 09:54
Bence ciksin,sonucta turk halki onu gormek dinlemek istiyor.Herkezin morali bu kadar bozukken ciksa biraz dans etse fena olmazdi.

szr67
01-11-07, 11:17
tarkan bu ne yapacağı belli olmaz..ama çıkacak show programı yok lafınıda unutmasın kendi lafının altında kalmasın tarkana daha oturmuş daha disipinli programlar lazım ntv gece gündüz programı gibi talk showlar adamı rezil de eder vezir de

karma_elcin
01-11-07, 15:14
Bence Ata kendini cok geliştirmiş, yetenekli bi komedyen hem müzikle de cok ilgili gecen hafta programı cok güzel açtı şarkı söyleyerek.. Tarkan ile Ata Türk sanat müziği okuyabilir cok da guzel olur...

matthew
01-11-07, 19:29
tam bir tarkan fanatigiyim ama ben okan bayulgenid sewyorum aslinda cikabilecegi tek programda okanbayulgen in programiydi turkiye de ama onunlada tartistilar beyaz ise cok greksiz bence bana hic samimi gelmior beyaz yalakalik yapiyor herkese sewmiyorum beyazi cikmasin ama ata nin programi olabilir belki simdi

zigi
01-11-07, 19:39
bence tarkann 'hacı yatmaza ' katılmamalı çünkü beyaza ayıp olurr gercektenn

sinemtevetoglu
01-11-07, 20:45
kin tutmanın 'k' sini bilmez o...canım benim...
şimdi mi kıymetli olmuş TaRkAn... Ata nın da zamanında bazı arkadaşlarına uyup neler dediğini biliyoruz! 'Fındık fıstık' şarkısını da TaRkAn şarkılarına benzetiyordu hani! show una gidip bi de prim mi kazandıracak hiç sanmıyorum! nası insan bunlar anlamıyorum ki orda laf et sonra programa davet et! hayret ya!

M3RTXx
01-11-07, 22:16
bırakın programları işalla hiç türkiyeye gelmez bu ülke onun degerini bilmiyor hala binlerce kişi eleştirio tarkan ABD vatandası ( veya yabancı ) falan olsaydı su anda dünyada 1 numara olurdu dalında....

Tugcee
02-11-07, 01:23
ay keşke katılsa cnm bnm ya... bnde en cok beyaz showa katılmasını isterim açıkçası....

szr67
02-11-07, 11:53
beyaza katılmasını istemem açıkçası son zamanlarda beyazda karşı tarafı rezil etme kompleksi var.bide işin komiği tarkan ile beyazın boyu düşünsenize yan yana geldiklerini

devilscream
02-11-07, 14:56
bide işin komiği tarkan ile beyazın boyu düşünsenize yan yana geldiklerini
:18: :18: gerçekten de çok komik olur:D

arjen22-tarkan
02-11-07, 18:37
Eet güzel bi program ama ata demirer (şu an için) bu konuda yetersiz tecrübeden kaynaklandığını düşünüyorum zamanla onu da aşar ... tarkanın katılmasını isterim inşallah katılır ... haber için teşekkürer

tarkanmurat
04-11-07, 23:08
guzel program olabılır...sonucta ortada emek var ama tarkanın katılacagı bır program olurmu onu bılemıcem....olaya kin besleyıpde cıkacagınıda sanmıyorum cunku zaten farklı karakterde o...

megasterkan
05-11-07, 17:07
hani çıkacaksada beyaz sohw dan başkasına çıkmasa barii

Gorkie
05-11-07, 20:06
Kesinlikle Beyaz Show'a katılmasını destekliyorum!